Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbulda cross gider mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar, ben şuan SYM joyride 200i evo sürüyorum ama scooterdan sıkıldığım için 3-5 milyar daha biriktirip üstüne koyup naked tarzı bi motor almayı planlıyodum ama son birkaç gündür cross/enduro videoları izliyorum acayip eğlenceli gözüktü,sorunum şu istanbulda bi cross alıp enduro lastiği taktırsam şehiriçi trafiğe rahat çıkabilir miyim? bi de istanbulda nerde cross yapabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Cross'a yol lastiği takarsan supermoto olur.Tadından yenmez.

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cross'a yol lastiği takarsan supermoto olur.Tadından yenmez.
    Yarım eksik bilgi ,yol lastiği takılırsa commuter/dualpurpose yol motoru olur , 17 ön arka ve jant çapları belli takım ile , motorda yeter derecede tork varsa supermoto adayı olur.
    diablof ve RoofRoof bunu beğendiler.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    istanbulda cross yapılacak yerler;

anadolu yakası;

minibüs caddesi - (özellikle bostancı metro çalışması olan kısım bir harika dostum)
    bosna yolu - çengelköy (dün geçtim cross un dibine vurursunuz yol yol kazımışlar. o rogar kapakları, o toz duman inanılmaz bir deneyim)
    bilimum ara cadde ve sokaklar

avrupa yakası;

spesifik bir yer yok yeni yapılan sahilyolu hariç her yerde cross heyecanı yaşarsınız sıkıntı yok.

şaka bir yana anadolu yakası çekmeköyden - avrupa yakası göktürkten sonra komple orman. dal istediğin yerden cross yap. ama şehir içinde dolaştığın lastikle cross olmaz, cross yaptığın lastikle şehir içi güvenli olmaz. öyle bi motor alayım hepsini yapsın yok. her iş için ayrı motor alacaksın

kolay gelsin.
    RoofRoof bunu beğendi.

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şehir içinde dolaştığın lastikle cross olmaz, cross yaptığın lastikle şehir içi güvenli olmaz. öyle bi motor alayım hepsini yapsın yok. her iş için ayrı motor alacaksın
    Ya da sürekli lastik değiştirmek istemiyorsanız bir çift yedek jant takımı alın, cross'ların telli jant takımları standart, tek parça rijit jantlardan daha ucuz diye hatırlıyorum. Arka fren disk olsun yalnız, kampana freni sökmek iş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)