Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj 150 NS A1 Ehliyet Sıkıntısı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco agality
    Şu ehliyet sistemi ne kadar saçma benım a1 ehliyetim var keşke hiç ehliyet almadan gezseydim diyorum motorumu değiştirmeyi düşünürken bajaj 150 ns gözüme carptı o kadar hosuma gıdıyo kı durusu gidişi fiyatı parça uygunlugu hayallerim diyebilirim fakat gel gör ki sıkıntı şu bajaj 150 cc bi motor A1 ehliyet sahibi sürücüler ise 125 cc 11 kw ya kadar kullanılıyor gerçi son güncel yasa da cc kuralı kalktı sadece motor gücü kw ya bakıyolar yanı 150 cc 10 kw bi motoru kullanabılırız şu bajaj kafama cok takıldı keske yeni bi yasa çıksa da su motoru almak ısteyen A1 ehliyet sahipleri kavusabılse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    bu sene içerisinde bajajın 125 lik motorları gelicek pulsar 125 bide capır gibi olan neydı unuttum onunda 125 liği gelicek ekrem ata söyledi konuştum

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150Ns 12.5kw ceza yeme olasılığın var.

Alıntı yigithanp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu ehliyet sistemi ne kadar saçma benım a1 ehliyetim var keşke hiç ehliyet almadan gezseydim diyorum motorumu değiştirmeyi düşünürken bajaj 150 ns gözüme carptı o kadar hosuma gıdıyo kı durusu gidişi fiyatı parça uygunlugu hayallerim diyebilirim fakat gel gör ki sıkıntı şu bajaj 150 cc bi motor A1 ehliyet sahibi sürücüler ise 125 cc 11 kw ya kadar kullanılıyor gerçi son güncel yasa da cc kuralı kalktı sadece motor gücü kw ya bakıyolar yanı 150 cc 10 kw bi motoru kullanabılırız şu bajaj kafama cok takıldı keske yeni bi yasa çıksa da su motoru almak ısteyen A1 ehliyet sahipleri kavusabılse.
    KALKMADI KARDEŞİM KALKMADI O 125 CC SINIRI BENDEDE A1 EHLİYET VAR BİRAZ DAHA ARAŞTIRMA YAP BENCE KANUN ÇIKTIĞI İLK GÜN DELİ GİBİ ARAŞTIRMIŞTIM VE SADECE SÜRÜCÜ KURSLARINDAKİ KULLANILAN SINAV MOTORLARINDAKİ 125 CC SINIRI KALKTIĞINI ÖĞRENDİM

Motosikleti
    kymco agality
    Eyvah eyvah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)