Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

5000 tl bütçeye tavsiye yardım eder misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    İlk motosikletiniz olacaksa ekipmana da para ayırdıktan sonra bütçeniz neye yetiyorsa onun sıfırını alınız.

Kuba CR1 düşünebilirsiniz. Başlangıç motosikleti olarak tavsiye ederim.

Yeşilini alırsanız Kawasakiye benziyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Umarım 5000 TL sadece motosiklet içindir. Ekipman için ayrı bütçe koymuşsundur cebine diye tahmin ediyorum.

İlk motorunu sıfır almaya çalış 5.000 TL toplam bütçe galiba anladığım kadarıyla mümkünse biraz daha eklemeye çalışıp Kuba CR1 al ekipmanıda unutma

Hacı Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ben şu an 200ns kullanıyorum ama sana tavsiyem Mondial MR150 vulture al.Sıfırı 4.650 tl ben bu motoru kullandım zamanında bana sıkıntı çıkartmadı.Diğer arkadaşların söyledikleri seçeneklerde uygun sen boyuna göre uygun seni sanayi vs uğraştırmayacak kronik sorunu olmayacak bi motora binmen haricinde hemen hepsi aynı gibi japon motorlar hariç.BENCE

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ailene yük olma kendi elinle kazandığın mal ile hava atarsın
    o paraya pulsar 200ns çöp halini satın alırsın anca
    gidip kendine 2016 model km düşük bajaj boxer bak parçası bakımı lastiği yakıtı pulsardan daha düşüktür.

Mondial 125-150 MH Drift alabilirsin sağlamdır şekli şemalide çok güzel bence çok ideal bütçen için.

Bütün bütçen 5000 ise 3500 lük motor al. Gerisini ekipmana yatir. Kask mont zaten 1000 lira.

Motosikleti
    R25
    İstanbuldaysan benim Apache'yi 4000 e bırakım sana kalanına ekipman al, 2014 model 2016 çıkışlı, 13 binde yeşil renk.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5000'e NS150 alabilirsin sanırım ilk motorun olacak performansı da tatmin eder.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbuldaysan benim Apache'yi 4000 e bırakım sana kalanına ekipman al, 2014 model 2016 çıkışlı, 13 binde yeşil renk.
    dün mü ne yada bir önceki gün akşam saat 16:00 gibi gürpınar da kaldırım üstünde giden yeşil yeni kasa apache sen miydin? bende sürat kargo ya gidiyordum, beykent A dizdariye şubesine.

bu arkadaşın apachesi artçı ile binince ön kaldırıyor, alma onu :D

Motosikleti
    R25
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün mü ne yada bir önceki gün akşam saat 16:00 gibi gürpınar da kaldırım üstünde giden yeşil yeni kasa apache sen miydin? bende sürat kargo ya gidiyordum, beykent A dizdariye şubesine.

bu arkadaşın apachesi artçı ile binince ön kaldırıyor, alma onu :D
    Hayır ben değildim fakat hemen her konuda boş muhalefet olarak Apache ön kaldırıyomuş yazarak dalga gecme tarzı konuşmalara giriyosun, bak bilader bu iş lafla olmuyor sana teklifte sundum sadece benim motoru değil istediğin Apache 150 liği getir arkada ağır bi artçı olduğu Zaman ve yokuştaysan kalkışlarda ön teker kalkıyor gibi oluyor, buda iki tekerin birbirine olan yakınlığından sanırım, bu konuda sadece yorum yazan ben değilim 4-5 yıl öncesinden yazılan yorumların fotosunuda çekip gösterdim sana, açılan bi konuda. Tekrar söylüyorum boş laf yapmak yerine gelirsin buluşuruz video kaydı çekeriz kaybeden özür diler yemek ısmarlar, yapacaksan bunu yap yapmayacaksan muhalefeti bırak..

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı mikail19o5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meraba arkadaşlar. 21 yaşındayım ve ikna ettim ailemi.aklımda pulsar 200ns var.2014 model buldum birtane 6300 tl ye..Bende babamı fazla zorda bırakmak istemiyorum 5000 tl civarı böyle güzel motorlar varmı bildiğiniz.naked tarzı filan acil karar vermem lazım
    okudğun tüm yorumları unutarak oku derim: HONDA dan şaşma.. CBF150 veya CBR125 kesinlikle tavsiye ederim.. kazasız belasız hayırlı olsun..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okudğun tüm yorumları unutarak oku derim: HONDA dan şaşma.. CBF150 veya CBR125 kesinlikle tavsiye ederim.. kazasız belasız hayırlı olsun..
    hondadan niye şaşmasın? honda diye bir motosiklet yokki hem. honda ney? honda fizzy mi? spacy alpha mı? cg125 mi? honda ne?

honda markasının dışında güzel motosiklet yok mu?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)