Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motorum mr 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mct 250 honda titan,mr 150 ydi satıldı
    selamınaleyküm iki teker dostları yeni bir mmotorsiklet aldım vultera mr 150 2016 model sıfır makina, ikinci el 2014 model vardı onu geri verdim eski sahibine biraz evrak eksiği varmış benimde hoşuma gitmedi 100 tl kapora senin olsun dedim çocuk öğrenciydi helalleştik daha sonra mondial bayisine gittim sipariş verdik iki gün sonra montajı yaptılar haber verdiler motor hazır al diye bende aldım.fiyatı 4500 tl anlaştık 190 tl gibi düşürdük,1000 peşin geri kalanını kredi kartıyla hallettik çok şükür.zaten benimde çok hoşuma giden bir makineydi chopperımsı bir makinaya benzetiyordum mr 150 kullanıcı formunuda bol bol okumuştum kullananlar gayet memnundu İNŞALLAH bende memnun kalırım.alalı 10 gün oldu daha pek kullanamadım rodaj devresinde düz yolda 110 geçemedim.rodaj biterse bakalım 130 135 görür herhalde.önceden mct 250 kullanmıştım titremekten vibrasyondan yoruluyordum ilerde hedefim rks 250 veya hyosung gv 250 niyetim varbakalım RABBİM ne nasib ederse o olur.bu motorda sürüş oldukça keyifli titreme yok gibi 100 kilometre olduğunda ayna netliğini kaybediyor sağlık olsun şu 251 kilometre oldu dha uzun kilometreler yaparız İNŞALLAH fabrikada mesaiden şu aralar başımı kaldıramıyorum.vakit bulursam ilk fırsatta ankaraya gitmek isterim.şimdiye kadar kullandığım motorlar arasında en keyifli bu motor.balansör kendini belli ediyor titreme yok gibi çok az var oda ayaklıklarda okadar olsun.bakalım nisanı bekledik sigorta düşer dediler artık düşsede düşmesede sigorta mecbur yapıcaz.485 tl gibi bir sigorta çıktı düşme olmazsa yapacaz sigortayı.şimdilik bu kadar iki teker dostları,herkezin tekeri düz bassın RABBİM kimseye kaza bela vermesin.
    gibigibi1985 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Hayırlı olsun tekerine taş déğmesin kardeş bende ilk motor olarak almıştım 15bin km kullandım bu motoru çok memnundum her kmsinde ayna konusunda da ben değiştirmiştim sorun kalmadı. Yeni motorum benelli tnt 250 kaporasını verdim 15inde sıfir olarak alacam inşallah bende 2ci motor olarak.

Motosikleti
    sanada hayırlı olsun kardeşim.teşekkürler tekerine taş değmesin.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    teşekkürler kardeşim

mehmetGHOST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150MG
    Merhaba keske demeyecegim onu begenmessin zevkdir sahsim fikrim 2 inci el cbf tvs vs.tarzinda motor alabilirdin max hiz 110km 130 falan bekleme o motordan mcx150 vardi bi ara oradan biliyorum tekerin düz bassın allah bela kaza vermessin insallah

Motosikleti
    sağol kardeşim tekerin düz bassın ilerde hyosung gv 250 veya rks cruiser 250 düşünüyorum tavsiyen için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)