Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sizcede motovlog kanalları kötü yönde etki yapmaya başlamadı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son zamanlarda bildiğiniz gibi çok artış oldu bu kanallarda ama birde aşırı derecede tehlikeli sürüp, tek tekerden inmeyerek basıp giden vloggerlar çıktı ortaya, yorumlara baktığımda ise belkide çoğu çocuktur ama aşırı derecede özeniyorlar ve ilk aldıkları motordada bunları denerken belki kendilerine belki başkalarına zarar veriyolar örnekti videolardan biri şu mesela video boyunca motor %60 tek tekerde gitmiştir heralde ve bu yüksek hızlarda oluyor.

Birde şu arkadaş var pulsar ns200 ile sokak aralarında teker yapmalar trafikte yine tehlikeli sürüşler baktığınızda bu tiplerin çok fazla çoğaldığını görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/0quzHan54

Bu durumdan bi rahatsız olan ben miyim arkadaş ?
    lertek bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Genelde zaten anlatım bozukluğu ve argo tabirler var pek izlemiyorum konuşmalarından dolayı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    İki kanalıda severek takip ediyorum, eminim ki ota b**a kavga çıkaran tiplerden daha az zarar veriyorlardır.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir iki sene içinde kaza yaptıklarında takipçileri de akıllanır.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Yasin D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kanalıda severek takip ediyorum, eminim ki ota b**a kavga çıkaran tiplerden daha az zarar veriyorlardır.
    Onları artık konuşmaya bile gerek yok zatende Sadece kendilerini tehlikeye atmıyolar çünkü yayaların geçiş yaptığı yerlerdede teker yapıyor adamlar birine geçirseler öldürür adamı

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    İlk başlarda güzeldi de motorcu muhabbeti vs gibi kanallar ama artık olay b...ka sarmaya başladı...

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    Bu şekilde caddede,sokakda tek teker yaparak insanları korkutuyorlar ondan sonra motorcular şerefsiz motorcular bilmemneyincocugu oluyor
    gitaristgkn, efendy06 ve exteras bunu beğendiler.

Alıntı gitaristgkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk başlarda güzeldi de motorcu muhabbeti vs gibi kanallar ama artık olay b...ka sarmaya başladı...
    Motorcu muhabbeti gerçekten çok efendi işini hakkıyla yapan biri denk geldikçe izliyorum adam apaçilikten uzak bildiklerini anlatıyo Yine ferhat hakan mesela muhabbetini sevdiğimden izliyorum adam tın tın gidiyo zaten
    ...garip... ve gitaristgkn bunu beğendiler.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    geçen bi tanesi yakınımdan vın diye geçti, sonra da önümde tek teker yaptı gitti. bolca sövdüm anasına avradına.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Fazlasiyla bozmaya basladi. İzlenme icin motosikletine kari kiz bindirip mikrofunu hatuna verenimi dersin, hicbirsey yokken trafikte dalasanmi dersin, sehir icinde tek teker yapanimi dersin hepsi iyice bozuldu.

Bircok kanaldan eski tadi alamiyorum. Bu adamlar motorculugun adini kirleten insanlar.

Kalite olarak severek takip ettigim sadece motobaba isimli kanal var. tektabanca desen oda cok bilincli bir kardesimiz ama 2 ayda bir video atan birisi olunca izleyecek birsey bulamiyoruz.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bilgi veren insan yerine tek teker yapan insanlar izleniyor.Evet tek teker yapmak bir marifet evet yanlamak bir marifet şahsen ben ikisinide yapamıyorum fakat bu tarz hareketleri trafiğe kapalı alanlarda yapmanın doğru olduğunu düşünüyorum.Senin tek teker yaparken fazladan açacağın gaz seni yere düşürür ama arkandan gelen adamı KATİL yapabilir,arkadan gelen adama kaza yaptırabilir.Bunları düşünmeli bence motorcu kardeşlerimiz.Sonra diyorlar ki motorculara saygı duyulmuyor.Duyulmaz tabi.İlk sen etrafına saygı duy sonra sana duymalarını beklersin.
    gitaristgkn bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yani pek rahatsız olmuyorum.
    Şu MT-09'lu akradaşın "evrak yetiştirecem" videosunu izledim, yorgunluktan ölüyorum diyip aynı şekilde gazlayarak yolun yarısını tek teker gitti. Manyak dedim geçtim yani beni kesseler böyle kullanmam, ama bir rahatsızlık da duymadım.

Hayatın her alanında, her toplumsal grupta mutlaka "kötü örnek" olan, "kötü imaj yaratan" kişiler olacaktır. Bunun engellenmesi mümkün değil, o yüzden takılmaya gerek yok, yani rahatsız oluyorsunuz da ne oluyor?

He bunları izleyip "bütün motorcular orspuçuçuu" diyen varsa, adınız gibi emin olun, o zaten motorculara boh atmaya yer arıyordur, sizin yanınızda konuşacak bahane bulmuştur. Yoksa siz yokken yine yol vermiyor, yine üstüne kırıyor, bu videolar olsa da, olmasa da.

Ruh rashtası gibi araba kullanan bir sürü insanın kanalı / videosu var.
    Bir tane insan gördünüz mü "bu araba şöferleri orspi çucuu" diyen? Yok. Mesele bundan ibaret.
    bursalıali, Ranay ve Crazy_sprint bunu beğendiler.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Bana kalırsa bu işinde cılkını çıkarmaya başladılar.Sırf kanala malzeme çıksın diye önüne gelen her olaya atlayan mı istersin,kafasında ki kameraya güvenip kabadayılık yapan mı? Bir iki tane değil youtube dolu..

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Salağın birisi de tramway korna mı ne denir ondan çaldı diye hemen tramwayın peşine takılıyo makiniste artislik yapıyo. Biri inip motoru devirse yerden kaldıramayacak güçteki veletler nillete artistlik çekmeye başladı. Bu motovlog iyice ..ka sardı dediğiniz gibi ancak izlenmeye değer kanallar var. Örnek tektabanca, bathu_r1 , iki teker, bob, motorcu muhabbeti.

Yeni dönemin vlogcuları da tır şoförleri oldu. 3-5 tane kanal var tır vlogcu.

Ben de yozgatta vlog çekicem.
    idmanyurdu ve Crazy_sprint bunu beğendiler.
    HONDA

#BZ3082

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bende balkonda vlog çekecem. Sessiz sakin. Adrenalin yok , insanları tehlikeye sokacak davranışlar yok.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şu el kol yapanlara ayarım. 2 gün önce avcılarda maxi scooter, e-5 sağ şeritte, trafik zulüm. Gelene gidene uzun uzun korna basıyor, el kol yapıyor kamerayı gösteriyor.

Ulen herkese ama. Sanki yol onun hakkı.. Olduk 8 9 motor, yolda vermiyor. Sinirden sataştım banada kamerayı gösterdi. Gerildim sollama yapıyım derken elcik korumayı kamyon kasasına vurdum, ölüyordum..

O arkadaş burdaysa özelden yazsın. Öyle bi motor sürme şekli yok yani.

Yani bu tiplerde aramızda.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ben de neden benim kanalın abone sayısı az diyordum bundan sonra ben de ön kaldırıcam gelene geçene sövecem bir de haksız durumdayken sağa sola saldırcam off reytinge bak
    bursalıali bunu beğendi.

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    150 yada 250 cc motor al bide camera al hemen youtubede kanal aç konuştukları anlattıklarıda hep aynı ha aç camerayı yolda giderken boş boş konuş başka numara yok hepsi özenti hepsi birbirinin aynısı hepside bi noktadan sonra bi yerde patlıyo yani bi bakmışın düz yolda düşüyo bi bakmışım duran arabaya bindiriyo bu nedir ya

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu el kol yapanlara ayarım. 2 gün önce avcılarda maxi scooter, e-5 sağ şeritte, trafik zulüm. Gelene gidene uzun uzun korna basıyor, el kol yapıyor kamerayı gösteriyor.

Ulen herkese ama. Sanki yol onun hakkı.. Olduk 8 9 motor, yolda vermiyor. Sinirden sataştım banada kamerayı gösterdi. Gerildim sollama yapıyım derken elcik korumayı kamyon kasasına vurdum, ölüyordum..

O arkadaş burdaysa özelden yazsın. Öyle bi motor sürme şekli yok yani.

Yani bu tiplerde aramızda.
    maalesef ben de hiç sevmiyorum o modelleri kafasında kamera var diye kendini haklı gören bi kitle var , adam buna yol vermiyor diye gidip adama akşam meşhur olcan youtube'da kendini izlersin vb. saçma sapan tavırlar :D

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    ben gayet eğleniyorum izlerken. video sahibine gelecek olursak, herkesin tuttuğu gidon kendine..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)