Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Schubert S2 En Sonunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Bekledim ve en sonunda dün kampanyaya giren Schubert S2 model laskı Large beden olarak satın aldım. Kask hakkında ilk izlenimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.
    Kaskı kafama taktığımda farkettiğinde ilk şey görüş açısınn inanılmaz geniş olmasıydı , bu yüzümde bir gülücük yarattı çünkü açık kaskı bu nedenle çok seviyordum.
    Ses konusuna gelince hava kanalları kapalıyken gerçekten çok sessiz ve konforlu bir kask.
    Çene kısmındaki havalandırmasının içine bence bir filtre konmalı sanki içinden arı vb zararlı haşereler girebilecek kalınlıkta kanallar mevcut.
    Kaska dahili iki adet anten mevcut FM ve Bluetooth tabi 350 Euro ödeyip Almanya'dan Schubert SRC sistemi satın alırsam

Ben beyaz rengini tercih ettim görünebilir olması açısından.
    Buğu önlemeye yarıdan pinlock sistemi şaka gibi , kesinlikle bu kaskta buğu sorunu yok . Çok başarılı.
    Shark , Arai , Schubert arasında gidip geliyordum.
    Hatta fazla sessiz olduğu için sakıncası olurmu diye çekingem bile vardı.
    Ama iyiki almışım diyebiliyorum . Çok memnunum open face LS2 den Schubert geçiş yaptım.
    ...garip... bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun,asfalt görmesin. Bu arada ne kadara ve nerden aldığınızı öğrenebilir miyim?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Schuberth Şeytan detayda gizlidir derler. Bir sonraki kaskım kuvvetle muhtemel Schuberth olacak benim de. İlk kıstasım ses ve bu konuda Schuberth kadar övgü alan başka bir marka duymadım...

Güle güle kullanın asfalt yüzü görmesin
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Demirmkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw K 1200 R
    Nereden aldın? Link koyabilirmisin?

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Ben de istiyorum

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Ergur Motor dan aldım izmirden gittim geldim gittim geldim sonunda aldım fiyatı inince . 1.150 TL aldım. Beyazını . Biraz daha hıza yönelik olan SR1 modeli 200 TL kadar pahaliydi ben onu scooter kullanıcısı olduğum için tercih etmedim. Ama o da gerçekten çok güzel bir kask .
    Eskiden open face den kapalı kaska geçmem diye düşünüyordum görüş açısı dar olacağı için. Şimdide bu kadar güvenli hissettikten sonra open face dönermiyim dönmezmiyim yaza onu kara kara düşünüyorum.

Kaskın üretimi hakkında da bilgi topladım 1 kaskın ortalama üretim zamanı 1 Hafta sürüyormuş vede dış boyama dışında nerdeyse tamamı el yapımı.
    Bu arada ben Konya kafalıyım sanırım gayet rahatım içinde yumurta şeklinde kafası olanlar içinde uygunmuş şekil olarak

Negatif Yoruma gelince
    Kampanyada olsada biraz yüksek fiyatı .
    Ön havalandırmasının kanalları biraz geniş ( Kim Kaskının içinde sinirli bir Arı ister .
    Çok Kaliteli malzeme ve konfor nedeniyle marka bağımlılığı yapabilir.

Motosikleti
    YZF R25
    Ben de S2 aldim. Fena degil. Daha iki gun oldu. Gorus acisi gercekten guzel.

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım aldığın S2 Sport mu?? Wave Dizayn olanımı?? Yoksa bir önceki modeli mi? Ben Almanya da yaşıyorum. Haftaya burada da indirime girecek. Galiba 350 Euro civarı olacak. Şu an 670 Euro. Ben şu an Schubert SR1 kullanıyorum. Cardo sacla Rider 9 var iletişim için kaskta. Buradaki satıcı Schubertin sistemini tavsiye etmiyor. O sistem de Cardo. Sana tavsiyem Cardo normal sistem al kask değiştirirsen diğer kaska monte edersin. Yalnız S2 ye yandan yapıştırılıyor. Burada ki sistem çok güzel çalışıyor. O konuya dikkat edersen Cardo scala Rider 9 serisi çok ama çok güzel alet. Tüm kardo sistemlere bağlanabiliyor.

İyi günlerde kullan.

Levent

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Ya konu 2012 de açılmış !!!
    Heyecan yaptım kur bu kadar yükselmişken bu fiyata kaçmaz diyerekten
    Kask tabikide yok şu an

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam, bu kaskı fuarda görmüştüm. çok beğenmiştim. Ancak birden fazla modeli var. Hangisini almalıyız. Benim için ince ve spor görünüm önemli.

not : fc.moto'dan almayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)