Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Sezonu

Motovento
    REKLAM ALANI

Yazın,motor sezonunda ya da motor sezonuna yakın zamanlar da 2. El motosiklet fiyatları artar mı?
    Yamaha,cbr için soruyorum özellikle bu soruyu,şuan ikinci el piyasası çok müsait artmasından korkuyorum :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Artar muhtemelen.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Yahu sen hala almadınmı motoru.?

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Aralık şubat civarı 3000 3500'e 2012 2013 temiz cbf bakıyorken şimdi 2007 model 4000 4250'lik cbflere bakıyorum. Arttığının kanıtı.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Peki 2007 cbfleri o fiyatlara satabilirler mi?

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Alıntı ekremcelik00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki 2007 cbfleri o fiyatlara satabilirler mi?
    Valla satamasalar da benim moralim bozuluyo gördükçe. Yazın çalışıp yaz sonu almayı planlıyorum. Ama nillet uçtukça uçuyo. Gerçi öğrencinin neyine motor...
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla satamasalar da benim moralim bozuluyo gördükçe. Yazın çalışıp yaz sonu almayı planlıyorum. Ama nillet uçtukça uçuyo. Gerçi öğrencinin neyine motor...
    Sen yazın çalış, yaz sonu o fiyatlar bir nebze de olsa düşüş eğiliminde olur. Zaten saçmalıyorlar. 2007 model cbf'ye 4 bin nedir. 4 bine sezon sonu, olmadı kasım-aralık gibi 2011-2012 temiz cbf alırsın.
    Stock Sever bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Ama abi bu kadar saçmalıkta olmaz ki ya bu nasıl iştir. Gelde küfretme?
    Ee peki şuan 2015-2016 model r25ler temiz 13-14 milyara var arkadaşlar km leri düşük bana şuan bu fiyatlar makul geliyor sizce de öyle mi?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyatı şişirende hergün + kaç kuruşa satarım ne zaman gider derdinde böyle durumlarda cebine koy parayı takıl. bisikletle git gel gerekirse yinede kimseyi sevindirme. yok "kardeş" bağa motor lazım diyosan zaten mesajımı hiç okumadın varsay

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Inadina tatsumo değiliz,inadına hardcore, inadına yağmur çamur ulan

Nispeten artar kardeş.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatı şişirende hergün + kaç kuruşa satarım ne zaman gider derdinde böyle durumlarda cebine koy parayı takıl. bisikletle git gel gerekirse yinede kimseyi sevindirme. yok "kardeş" bağa motor lazım diyosan zaten mesajımı hiç okumadın varsay
    Ya kardeşim tabi ki öyle valla bunların yaptığı kaleşliğiyle sevindircegime şeytan diyor git sıfır al gir borç yatağın altına...
    1 buçuk aydır motor alicam diye calisiyorum kredi cekmem icin en az 1.5 ay daha calismam lazım yani insaf bu kadar açgözlülugun yobazligin ne luzmu var?

Almayin abicim degerinin ustunde ikinci el motor almayin.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Motorunu normal fiyatının üzerinde satmak isteyen yeniden başka motor alacağından, ve alacağı yeni (sıfır) değil motorun fiyatlarının da aynı şekilde abartılı fiyat üzerinden fiyatlandırıldığını bildiği için o da aynı stratejiyi uyguluyor, bu işin aslı bu, misal ben bu motoru atıyororum 2013 te aldım o zaman dolar şukadrdı euro bukadardı diye hesap edip şimdi elimde o para olsaydı işte şukadar ederdi diye düşünür, yoksa ben X motoru misal 5000.- TL ye aldım işte 4 sene kullandım şu anki değeri 3.000.- TL dermi aynı motorun sıfırı atıyorum 8.000.- TL bende kullanma ve eskime payını düşer 5.ooo.- TL ye satayımki değer dengelemesi olsun diye düşünüyor, çünkü karşı tarafta aynı şekilde düşünüyor, bundan başka bir açıklaması ve izahı yok.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Tabiki artar.. Mesela ben yeni motor aldim eski motorumu hala satisa cikarmadim yazi bekliyorum satmak icin.. genelde kisin alir yazin satarim motoru..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)