Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İzmir - Buca Hırsızlık Girişimi 2.Deneme

Motovento
    REKLAM ALANI
    voqka35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Selamlar,

Önceki hırsızlık girişiminin konusu şuradan ulaşabilirsiniz.

Aynı eşgaller geldi yine, inat yaptılar herhalde. Kilidi kesmeye çalışırlarken yoldan geçen bir abimiz kovalamış. Ellerindeki makasla koşamadıkları için parka atmışlar makası. Büyük ihtimal makas da çalıntıdır. Polisler geldikten sonra makası almak için karakol ekibi gelecek dendi. Makasın başında tam 1 saat bekledik, 155'i 4 defa aramadan sonra geldiler.

Gelen ekip yakalarsanız affetmeyin istediğinizi yapın dedi. Parmak izi çıkmaz büyük ihtimalle dedi, makası aldı gitti. Bakalım 3.denemede ne olacak.

bursalıali, cenkyenmez ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    geçmiş olsun
    voqka35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    Teşekkürler.
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez.
    Albert Camus

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    vay fahişenin çocukları vay

geçmiş olsun ,,polis ekiplerinden izin çıkmış,,yakalayınca ilk yapacağınız şey gözlerini kör edip bırakmak,,ne sizi tehşis edip şikayetçi olabilir nede bundan sonra başkasının canını yakabilirler,,en temizi bu
    voqka35, bursalıali ve SweentLy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun ,,polis ekiplerinden izin çıkmış,,yakalayınca ilk yapacağınız şey gözlerini kör edip bırakmak,,ne sizi tehşis edip şikayetçi olabilir nede bundan sonra başkasının canını yakabilirler,,en temizi bu
    Valla doğru tespit he.
    Görgü şahidide yoksa temiz iş.
    Mantıklı.
    voqka35 ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Lafa bak, yakalarsaniz affetmeyin. Hadi yakaladık adam silah çekti vurdu ne olacak.
    Caydırıcı cezalar uygulansa kimse teşebbüs etmez.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafa bak, yakalarsaniz affetmeyin. Hadi yakaladık adam silah çekti vurdu ne olacak.
    sen daha önce davranıcan,bu iş böyle kardeş

bu arada bırak caydırıcı cezayı,motorum çalındı diye polise gitsen seni kaala bile almazlar,bukadar sorunların içinde senin motorunlamı uğraşıcaz diye bide fırça bile yersinki,daha önce burda motoru çalınan bi arkadaş bunu aynen yaşadı ve burdada yazmıştı

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş, motorumu çalan adamın cezasını ben vereceksem; emniyet ve hukuk teşkilatı neden var o zaman?

hayret doğrusu!!!!
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş, motorumu çalan adamın cezasını ben vereceksem; emniyet ve hukuk teşkilatı neden var o zaman?

hayret doğrusu!!!!
    haklısın,,ama ülkede terör ve feto gibi büyük işler varken bizimki devede kulak geliyor adamlara,o yüzden ciddiye almıyorlar

düşün senin 3-5 binlik motorun için emniyetin arabası polisi,savcısı hakimi seferber olacak motorunu arayıp bulacak sana verecek hırsızları cezalandıracak,,bunların kabaca maliyetini bir düşün bakalım,,senin 3 binliralık motorun için en az 20 binlira masrafmı yapacak devlet

o yüzden herkesin önlemini en iyi şekilde alması lazım,motor çalındıktan sonra kimseden bişey bekleme
    bursalıali, voqka35 ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift

hayret doğrusu!!!!
    Ben daha önce hiç 155'i aramamıştım. Bilmiyorum siz aradınız mı. Çok şaşırtıcı bir şey yaşadım operatörler dolu uyarısı alıp yakşalık 4 dakika müzik dinledim telefonda. Yani kapıda katil olsa öldük. Ekip otosu ayrıldı makasın başından ben tek başıma kaldım. Ya gelse 2 hırsız geri ? Etraftan abiler geldi yanımda durdular. 4 defa aradım. 1 saat, tam 1 saat sonra karakol ekibi geldi. Araçtan inince ilk yaptığı iş bizden sigara istemek oldu. Aldı makası gitti sonra. Karşı çapraz apartmanda kamera var dedim. Kayıtları sen araştırıp alıp, cd'ye çekip karakola getirceksin dedi. Yani o işi de biz yapıyoruz. Ben 23 yaşımdayım, öğrenciyim. Tecrübe oldu benim için de. Bir dahakine o makası ikinci el pazarında satarım 250 liraya. 1 saat polis de beklememiş olurum. Motora bagaj falan alırım en azından. Kesilen kilidin parası çıkar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:50 ----------

Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apartman yöneticisi abimiz, eski Migros güvenlik şefi. Bana söylediği tek şey şuydu, hırsızları yakalayıp karakola götürüyordum, sana yemin ederim benden önce ayrılıyolardı karakoldan dedi..Caydırıcı cezayı geçtim, ceza yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

25 dakika evvel, aynı eşgaller geçti mahalleden. Hala mahalleyi tarıyolar, gelecekler yine. Uyuyamaz oldum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

Ah bi yetişebilsek, antrenmanlılar hızlı kaçıyolar. Kaçarken bir de gel lan gel diye bağırıyolar.
    YERUÇAĞI ve polo34 bunu beğendiler.
    Albert Camus

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haklısın,,ama ülkede terör ve feto gibi büyük işler varken bizimki devede kulak geliyor adamlara,o yüzden ciddiye almıyorlar

düşün senin 3-5 binlik motorun için emniyetin arabası polisi,savcısı hakimi seferber olacak motorunu arayıp bulacak sana verecek hırsızları cezalandıracak,,bunların kabaca maliyetini bir düşün bakalım,,senin 3 binliralık motorun için en az 20 binlira masrafmı yapacak devlet

o yüzden herkesin önlemini en iyi şekilde alması lazım,motor çalındıktan sonra kimseden bişey bekleme
    şu yazdıklarına kendin de inanabiliyor musun?
    Mengu16 ve pea bunu beğendiler.

Motosikleti
    şu yazdıklarına kendin de inanabiliyor musun?
    inanabiliyormuyum kardeş şakamı yapıyorsun,yazdıklarımda 1 tane yanlış yok her kelimesi doğru ,ALLAH göstermesin ama motorun çalınırsa ne kadar doğru yazdığımı bizzat yaşayarak görürsün

zaten voqka35 üstte anlatmış yaşadıklarını,,kamera kayıtlarını bile senden isteyen zihniyet,senin motorun için seferber olurmu

geçenlerde bu yazdıklarımı aynen yaşayıp burda anlatan mağdur bi arkadaş vardı,burayı görsede anlatsa

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    girişim vol 2 - vol 3 diye sadece bunun üzerine vlog yapsan 2 ayda 50 bin abonen olur. amerikada bisikletle yapan vardı sanırım, uzunca bi zincirle bağlayıp zinciri yerin altına gömdükten sonra binip sürerek kaçmaya çalışanlar zincir gerilip üzerinden takla atarak düşünce başına gelip hunharca gülüyodu
    bursalıali, voqka35 ve espresso bunu beğendiler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl söveceğimi bilemedim. Dikkatli olun iş inada binmiş sanırım.
    voqka35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    girişim vol 2 - vol 3 diye sadece bunun üzerine vlog yapsan 2 ayda 50 bin abonen olur. amerikada bisikletle yapan vardı sanırım, uzunca bi zincirle bağlayıp zinciri yerin altına gömdükten sonra binip sürerek kaçmaya çalışanlar zincir gerilip üzerinden takla atarak düşünce başına gelip hunharca gülüyodu
    link varmı bi baksak nasıl takla atıyorlar
    bursalıali ve voqka35 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Lifan LF100-A, Mh-Drift
    link varmı bi baksak nasıl takla atıyorlar
    bursalıali, espresso ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.
    Albert Camus

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Fatih'in İstanbulu alması geldi aklıma ya sen o hırsızları alacaksın ya da onlar motorunu
    "Ya ben istanbul'u alırım ya da istanbul beni."

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Alıntı voqka35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah bi yetişebilsek, antrenmanlılar hızlı kaçıyolar. Kaçarken bir de gel lan gel diye bağırıyolar.
    pes yani, ne hallere gelmiş ülkemiz illa katil olucan malını korumak için ...
    voqka35 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rövanş oldu mu?
    voqka35 bunu beğendi.

Her halde farklı bir ülkeden yazıyorsunuz.
    Çünkü
    Baklava çalan çocuklara 10'ar yıl....
    14-17 yaşlarında 20 TL çalan 3 çocuğa 25'er yıl...
    verilen bir ülke Türkiye.

Ayrıca hırsızı darp etmeniz durumunda alacağız cezaya bir bakın derim.
    Geçmiş davaları bir inceleyin
    voqka35 ve bursalıali bunu beğendiler.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ya ne emniyeti hukuğu hocam? Kulaklarının dibine inip çaaat çaaat iki tane sıkıcaksın sonra o demir kesme makasıyla da bunların fazlalıklarını alıcaksın.

voqka35, adres ver iki kamyon motorcu kum gibi.
    voqka35, bursalıali ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)