Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cross motor önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Arkadaşlar motorumu satmaya karar verdim. Cross motor almak istiyorum. 10 bin bütçem var ne önerirsiniz ve nelere dikkat etmeliyim tabiki expertis yaptırcam ama sizinde bilgilerinizden faydalanmak isterim. honda nx4 falcon ve yamaha xt 660 buldum ama yüksek km li motorlar ve 660 ın rentten çıkmış olma ihtimali var crf ilanları bütçemi aşıyor gibi. Önerileriniz neler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hocam 3 yıl önce, Mondiali satmaya karar verdiğimde NX4'e baya bakmıştım. Oldukça yakan, parçası sıkıntılı, satışı yıllar önce durmuş, zaten satışta olduğu dönemde de çok satmamış bir motor.

XT660'ı araştırmanı öneririm. Hem parçası mevcut, hem blok sorunsuz, hem de falcon'dan çok yakmaz. Bütçe konusunda bir şey diyemem, ama gerekirse bir iki ay daha bekleyip temiz motor almanı öneririm.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    xt 660 mı yoksa xt 600 mü hocam çünkü 660 lar daha pahalı o fiyatlara çok zor ben xt 600 kullanıyorum efsane makina masrafı az torklu hırçın bi çocuk gibi tavsiye ederim...
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı gitaristgkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xt 660 mı yoksa xt 600 mü hocam çünkü 660 lar daha pahalı o fiyatlara çok zor ben xt 600 kullanıyorum efsane makina masrafı az torklu hırçın bi çocuk gibi tavsiye ederim...
    600'de güzel motor. Bir ara birisi takas teklif edince baya araştırmıştım. Lakin eskidi, tanıdık eş dost değilse sahibi, temizini bulmak zor. Ama 7-8 yıl önce almış olunsaydı muhtemelen hala sorunsuz biniyor olurduk.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    valla ömürlük makina güzel bakıldımı bakımını aksatmadımı ölene kadar götürür ama işte temizini bulmak zor gerçekten

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    NX4 Falcon. 2005 te kesildi. 2011 den 2015 e kadar kullandığım alettir kendisi. Lezzeti çok hoş, görüntü
    muhteşem ve lakin sıkıntısı da bitmez tükenmez, Honda'nın 400 milyonluk Brezilya'da Brezilya için ürettiği
    bir makinadır. Çan çin çonu mumla aratır insana. Kanser olmak istemez isen hiç yaklaşma. SAYGILAR.

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    xt 660r da var az bir farkla pazarlıkla alınabilir xt 600 de var bu iki modelde beni korkutanlar yaşlı olmaları ve yakıt sarfiyatlları. En çokta yakıt

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bu gün nx4 ü sattıktan sonra RX3İ motorun mersedesi gibi geldi bana.

Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Alınırda nasıl alınır işte temiz mi acaba nasıl kullanılmış :D yaştan dolayı bi sıkıntı olmaz ss makina değil yani onlar kadar bitik değiller :D yakıtta basarsan yakıyor valla hep gaza yüklen diyen bi makina insanı gaza getiriyor yani

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Torklı güzel makineler şekli duruşu sesi insanın içini gıdıklıyor sürmesi ayrı zevktir eminim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)