Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial z-one 180 düşünüyorum ; yorumlarınız ?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.kendime bir motor almak istiyorum.tabiki herkesin gönlünde honda yamaha gibi japon markalar var fakat döviz yükseldi, bir de kıbrısta yaşıyorum burda fiyatlar dahada yüksek en basit örnek honda cbr125 bile 12-13 , ve bu benim ilk motorum olacak okadar paramda yok zaten kendime bir mondial almayı planlıyorum onun fiyarları daha uygun , burda öyle saatlerce gidilecek yol yok zaten ve hız düşkünüde deilim 100 gidsin yeter, aranızda kullanan arkadaşlar bana varsa yorumlarınızı bekliyorum,teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çinli tavsiye etmem 2 el cbr 125lere bak

yorumunuz için teşekkür ederim

RKS 'nin Titanic 150-S modeli var.İtalyan tasarım.Bence sana ideal olur.Fiyatta uygun.Bir araştır derim

Motosikleti
    R25
    Pulsar 150 ns 200 ns, tvs apache rtr 180 , ybr 125, cbf 150 ne alırsan al ama mondiALMA
    Pisman bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    ben kullandım z-one burda yazanların hiçbirine inanma kaliteli motor özellikle yeni başlayan için vites geçişleri rahat vites göstergesi var hızlanması iyi parça kaliteside fena değil ehliyet sınavlarıda bu motorla yapılıyor zaten yeşil rengini al internetteki resimlerinden daha kalıplı motor ben kullanırken çok eğlenmiştim virajlarda çok güzel yatıyo motor seni rahat 2 sene götürür herşeyi öğrenirsin motorla ilgili
    Mengu16 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ehliyet var mı
    kask varmı
    dizlik var mı
    eldiven var mı
    mont var mı
    motor alacaksın ama bunlar hayatta kalman için gerekli ekipmanlar...
    eğer yoksa lar motor da alma

CBR 125 ÇİNLİ değilmi.Hepsi çinde üretiliyor.Titanic ise parçalar çinden geliyor ama üretim burada yapılıyormuş.Parçalarda daha ucuz.
    Karar sizin

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Bir çok marka Çin'de üretim yapıyor olsa da Japon markaları kendini ispatlamış olma konusunda bir adım öndedir. Mondial Zone-s 180 ile ehliyet sınavına girdim. Sınavdan önceki gün baya gezmiştim alışmak için kursun motoruna. Hiç hoşuma gitmemişti, sele konforunu beğenmemiştim. Sesini ve frenlerini de beğenmemiştim.

Motosikleti
    MT07
    180 zone s le istanbuldan izmire gittim gezim döndüm.Motor bozulmadı yolda bırakmadı.Bende ölmedim.Japonun konforu kalitesi yoktu tabiki ama 5binlira cıvarı para verip aldığım motosiklet parasının karşılığını verdi.3. senesi oldu kardeşim çorlu tekirdağ istanbul geziyor sürekli.

Zaten kendin az buçuk karar vermişsin.Elindeki para belli.Eski model canı çıkmış japon alacağına tiril tiril mondial alabilirsin.

Bu arada motoru ben 0 almıştım.Egzos ve km saatini garantiden değiştirttim.Evet bayiler ve servisler sığır ama böylede bişey oldu.Şans meselesi.

Yani demem o ki cebindeki parayı ölü japonlara yedirme.Al 180 one s i zorlamadıkça güzel baktıkça mis gibi binersin.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    yazıp yazıp sildim. Gönlünde ne varsa onu al. şimdiden hayrlı olsun. çinli alacaksan sanş işi bence sorunsuz kullananıda var ilk günden uğraştıranıda. Bol şanslar

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Dostum bende 150 z one var. Sıfır aldım ben. Honda veya Yamahanın ikinci elini bile alamıyordum verdiğim paraya. Japon hayranlarına göre 5 para etmez. Sessiz, baya alımlı, konforlu bi makina ben beğeniyorum. 180 lik almanı tavsiye etmem neden dersen 150 lik le arasında hiç fark yok. Belki 5-10 km hız farkı vardır. İkisini de kullandım. Yine tercih senin. Fiyat/performans ürünü diyebilirim. Parasını hak ediyor.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 150 ns 200 ns, tvs apache rtr 180 , ybr 125, cbf 150 ne alırsan al ama mondiALMA
    listeye hero hunk ta ekleyebilirsin
    iki teker ruhunu taşır ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler