Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti yıkayacak yer?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hhkmgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 ABS
    Merhabalar herkese, yıkatmaya para vermek öğrenci için biraz tuzlu oluyor haliyle. İstanbul 4. Levent'te bulunmaktayım. Buraları pek bilmiyorum, acaba rahatça yıkayabileceğim bir petrol var mı yakınlarımda bilen varsa söyleyebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış hatırlamıyorsam Kağıthane Bauhaus un karşısındaki BP de 1 tl ile köpük ve su veren makineler vardı. Orda yoksa civardaki çoğu oto yıkama 10 liraya yıkıyor. O da olmadı motor leş gibi, öğrenciyiz yıkama parasıyla bir gün karın doyar, herhangi bir istasyonun hava su yerinde su tutup bezle silebilirsin en azından grenajlar ve depo temiz durur

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    şişliye yolun düşüyosa burger kingin yanındaki benzinlikde var biraz pahalı 2 tl köpük 2 tl su y. kemal de galata deresi yolunda öztekin yaninda petrol ofisinde var bende alternatif ariyorum

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ne garip işler arkadaş. İstanbul'da yıkama makinesi bulamazsın, olsada yıkamacı var bahşiş atmazsan adam gibi yıkamıyor,atsanda yıkamıyor gerçi. Tekirdağ istikametindeki tüm akaryakıt istasyonlarında 10'dan aşağı yıkama cihazı cihaz yok herkes kendi yıkıyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hhkmgl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese, yıkatmaya para vermek öğrenci için biraz tuzlu oluyor haliyle. İstanbul 4. Levent'te bulunmaktayım. Buraları pek bilmiyorum, acaba rahatça yıkayabileceğim bir petrol var mı yakınlarımda bilen varsa söyleyebilir mi?
    benzinliklerde köpük 1 lira ve tazikli su 1 lira.

yanında iki adet bez ve parlatıcı malzemeler ile 2 liraya yarım saat zevk ile yıkayabilirsin motorunu. bezini parlatıcını falan kendin getircen, orada sadece köpük ve tazikli su var.

her benzinlikte yok ama onu söyleyim.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Bahçeli evin gözünü seveyim.
    Allah herkese evinin bahçesinde sınırsız köpük ve su imkanları sağlasın.
    MotorKafa ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    yıkamalar 10 liramı aliyor motosiklet icin azmıs oralarda ben burda genelde 1 lira tanzikle yıkarım gecen cok camur var bi su tutruyum dedim yıkamacı su tutmadı ben bilmem bunu sagına soluna su kacar kendin yıka malzemeler burda dedi motor temizleme spreyinden hızlı cilaya kadar hepsini kullandım borcum ne kadar dedigimde yıkamacı ne borcu borcun yok dedi olmaz öle felan deyince 2 tane teneke kola aldırdi beraber ictik istanbulda sorun var bence
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bahçeli evim var lakin benzinlikte yıkamak daha bir keyif verdiği içün hafta sonları benzinliğe gider, yıkarım. silme işi bitende, arkadaşa rica ederim, beze benzin ve mazot karışımı dökerim, bir tur daha silerim, acenat gibi gıcır gıcır olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

tanzik, tayzik, danzig, tayiz...

arkadaşlar doğru yazılışı "tazyik"tir. bilginize.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Anladık bahçeli evin var.

Milleti kandır kandır yemek ısmarlama sonra bahçeli ev.
    MrMud bunu beğendi.

hhkmgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 ABS
    Burger kingin yanındaki benzinliğe gittim bölme vardı resmen yıkayacak beğendim orayı mis gibi yıkadım teşekkürler tavsiye için bana da yakınmış orası bundan sonra oradayım. Diğer herkese de yardımları için teşekkürler. Bir kaç motorcu arkadaş daha vardı orada onlarda yıkıyorlardı sohbet falanda ettik zevkli oldu yani bahçeli evin bahçesinde bulunamayacak şeyler..
    fatih.met ve espresso bunu beğendiler.
    Sürüyorum, öyleyse varım..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Burger kingin yanındaki benzinliğe gittim bölme vardı resmen yıkayacak beğendim orayı mis gibi yıkadım teşekkürler tavsiye için bana da yakınmış orası bundan sonra oradayım. Diğer herkese de yardımları için teşekkürler. Bir kaç motorcu arkadaş daha vardı orada onlarda yıkıyorlardı sohbet falanda ettik zevkli oldu yani bahçeli evin bahçesinde bulunamayacak şeyler..
    bahçeli evin bahçesinde olmayacak şeyler :D doğru söylüyorsun. bahçede tazyikli su tabancası yok mesela ve bu çok önemli.
    hhkmgl bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladık bahçeli evin var.

Milleti kandır kandır yemek ısmarlama sonra bahçeli ev.
    Ya lanet nefret olsun, hocam ne istiyosun Allah aşkına :D
    İskender ? Karışık ızgara ? Kavurmalı pide ? Portakallı ördek ? :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:52 ----------

Çağırır arkadaşları bahçede sohbet ederiz hocam neden bulunmasın ayıpsın :D
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Arkadaşlar bu konuya Kadıköy-Kozyatağı-Ataşehir bölgesi için de bilenlerden öneri alabilir miyiz? Kızıltoprak'ta motor yıkayan bir yıkamacı biliyorum. Motor için sanırım 15 alıyordu. Kendimiz yıkamak istersek köpük ve su makinesi olan uygun benzinlikçi göremedim hiç. Dün bu civarda baya bakınmıştım.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıkamalar 10 liramı aliyor motosiklet icin azmıs oralarda ben burda genelde 1 lira tanzikle yıkarım gecen cok camur var bi su tutruyum dedim yıkamacı su tutmadı ben bilmem bunu sagına soluna su kacar kendin yıka malzemeler burda dedi motor temizleme spreyinden hızlı cilaya kadar hepsini kullandım borcum ne kadar dedigimde yıkamacı ne borcu borcun yok dedi olmaz öle felan deyince 2 tane teneke kola aldırdi beraber ictik istanbulda sorun var bence
    Yıkamacıyı takdir ettim. Bilmediği şeye biliyor gibi yapmamış, gereksiz sorumluluk almamış. Bilip bilmeden motorun her yerine tazyikli suyu tutup birşeyleri bozanlara örnek olsun. Bence siz iyi yıkamacı bulmuşsunuz, hep oraya gidin.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bahceli ev var ama su içme suyu olunca ben benziklikte yikiyorum
    Sadece su tutuyorum köpük ün içine kostik katıyorlar o yüzden sek su ile yikiyorum 1 tl den dakika da makina cillop gibi
    Hem ucuz hem pratik
    MrMud bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)