Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'da Ücretli Motor Saklama/Park Yeri Hizmeti

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, Ankara'da motorumu koyabileceğim ve istediğim zaman alıp yeniden bırakabileceğin ve aylık kira ile motor park hizmeti sunan güvenilir bir firma var mı acaba? İstanbul'da böyle bir yer kullanıyordum. Ankara'da bu hizmeti veren bir yer arıyorum. Bilen arkadaşlar var mı? Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Aslında tam adı Garaj hizmeti olacak sanırım. O kadar şey yazıp garaj yazmamışım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Hocam 100.000 tane falan vardır. Sen mevkiyi yazmalısın

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ticari olarak işletilen kapalı garajlar genelde ulus, kızılay, tunalı civarında olur. Onun dışında mahallelerde apartmanların küçük veya büyük kendi garajı olur veya herkes sokağa park eder. Park sıkıntısı pek olmadığından mahallelerde paralı garaj pek bulamazsın.

Çankaya civarında arıyorum. Bu kapalı otopark'da olabilir ancak ben çankayada bulamadım. Demek istediğim motosiklet firmaları böyle hizmetler veriyor. Ankara'da varmı? Ulusan firması veriyormuş sanırım ancak çok uzak orası.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Hocam Google Map'e mahallenin adını yazıp otoparklar diye aratırsan bulabilirsin. Ben öyle buldum.

Malesef çankaya da çıkmıyor. En iyisi motor garaj hizmeti veren yerler olacak sanırım.

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Motomekaniğe bir sor istersen.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İstanbul'da nerede ya. İlk defa sizden duyuyorum.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Ankara'da motorumu koyabileceğim ve istediğim zaman alıp yeniden bırakabileceğin ve aylık kira ile motor park hizmeti sunan güvenilir bir firma var mı acaba? İstanbul'da böyle bir yer kullanıyordum. Ankara'da bu hizmeti veren bir yer arıyorum. Bilen arkadaşlar var mı? Teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Aslında tam adı Garaj hizmeti olacak sanırım. O kadar şey yazıp garaj yazmamışım.
    ankaraada basskent oto sanayınde efe motor var.sahıbı aydın ve salıh usta nıcolas da derler kendısıne.onların ıı katlı bır yerı var hafatlık calıstıryorlar falan bana anlatmıstı bır suru de benım o zaman kapalı garajım vardı sımdı de sıetnın kamelyasında uzerın ortulu duruyor yagmus camur kar almıyor bıraktım bu sene bu sekılde orayı bır ara ıstersen 05324046061 guvenılır bır adamdır kendısı ben yıllardır tanır ona gıderım

Motosikleti
    Tiger 800 xcx
    Kızılay'daki kocatepe otoparkı.. Aylık abone olabilirsin. Motosikletler için ayrı bir bölüm ayırmışlar.. Bir kaç sene kışı geçirmek için kullandım. Ulaşım da kolay..
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 125R, CBR 250R, Yamaha XJ6 Diversion S
    Ayrancı pazarının altında çankaya belediyesinin otoparkı var kapalı. Aylık 200tl gibi bir şey olmalı. Tek handikapı sabah 8 akşam 10 arası açık diye hatırlıyorum. Bu saatler dışında kitleyip gidiyorlar

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    efe motorda sanırım kışlık 100tl

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı mostro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomekaniğe bir sor istersen.
    Motomekanik faal mi? Daha doğrusu bu moto mekanik eski 4-44 motor değil mi? Eğer öyle ise kapandılar diye biliyorum. Yok motomekanik farklıysa oraya da uğrayım bir ara.

Sorunuzun cevabına gelince, ancak kapalı otopark olur Ankara'da sizin mevkiye yakın.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

bumbala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Kapalı garajı olan apartmanların yöneticilerine sorabilirsin. Ücreti mukabilinde park etmek istiyorum dersin kabul ederlerse bırakırsın.

It's no secret we have a weakness for Retro-styled bikes. And the new Yamaha SCR 950 hits all the right notes. Just check out the sweet vintage lace wheels and old school number plates. The SCR looks like something that would roll right out of Steve McQueen's garage in the 1970s. The new on-off road scrambler-style machine is based on the bones of the Yamaha Bolt cruiser, including its 942cc air-cooled Twin. But the transformation to SCR was accomplished by adding a taller suspension and handlebars for a comfier riding position.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Tahran caddesinde dünya ticaret merkezinin altındaki garaja koyuyordum, aylık 60 tl veriyordum geçen sene.

Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaraada basskent oto sanayınde efe motor var.sahıbı aydın ve salıh usta nıcolas da derler kendısıne.onların ıı katlı bır yerı var hafatlık calıstıryorlar falan bana anlatmıstı bır suru de benım o zaman kapalı garajım vardı sımdı de sıetnın kamelyasında uzerın ortulu duruyor yagmus camur kar almıyor bıraktım bu sene bu sekılde orayı bır ara ıstersen 05324046061 guvenılır bır adamdır kendısı ben yıllardır tanır ona gıderım
    Efe motor 100 tl mi? Teşekkür ederim. Yarın bir telefon edeyim. Ankara'da şhtiyaci olanlar şöin de faydalı bir doru oldu sanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomekanik faal mi? Daha doğrusu bu moto mekanik eski 4-44 motor değil mi? Eğer öyle ise kapandılar diye biliyorum. Yok motomekanik farklıysa oraya da uğrayım bir ara.

Sorunuzun cevabına gelince, ancak kapalı otopark olur Ankara'da sizin mevkiye yakın.
    4-44 e geçen hafta gittim. Kepeng kapalıydı. Kepengin üzerinde kapalı olduklarına dair bir yazı vardı. Ankara'da BAJAJ bayisinin kapanması düşündürücü. Bayilik verirken firma sahiplerinin finans düzeyi incelenmiyor mu? Marka değerini düşğr müyormu bu durumlar? Düşündürüccü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Alıntı CrazyBullet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahran caddesinde dünya ticaret merkezinin altındaki garaja koyuyordum, aylık 60 tl veriyordum geçen sene.
    Yarın buraya da sorayım hocam. Bu fiyat ne zamandı acaba? Korumalı bir yer şse benim oturduğum yere yakın olması iyş gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Alıntı saykokan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrancı pazarının altında çankaya belediyesinin otoparkı var kapalı. Aylık 200tl gibi bir şey olmalı. Tek handikapı sabah 8 akşam 10 arası açık diye hatırlıyorum. Bu saatler dışında kitleyip gidiyorlar
    Buraya da sorayım hocam. Ancak çok gibi di mi? Ev tutsak içine ihtiyacı olan arkadaşlarla koysak motoru bu fşyata gelir ealla. ))

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da nerede ya. İlk defa sizden duyuyorum.
    Benden duşmuş gibi yapma sakın istanbullu dostum ��

http://www.motosiklet.net/forum/moto...orsunuz-3.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)