Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru sattık, sıradaki ne? Megelli nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Pulsarımız gitti arkadaşlar. Megelli 250ye geçelim diyoruz. Nasıldır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013

Motosikleti
    101 sayfa ve megelliden başka herşey konuşuluyor bay moderatör (!)

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Tek kelimeyle harika bir motordur,kesinlikle alin.Parasini fazlasiyla hakeder,titresim 0.Parca kalitesi muazzam :p
    esbabsız, pea, redlion999 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ne diyosun dostum gitmez olur mu 125 lik olanini da her zaman begenirdim.250 de teknik verilere bakarsak gayet iyi.8.500 fiyat guzel.En azindan daelim ve bumoto alinacagina megellu alinir bence.Tasarimda cok cekici.Olsada binsek
    bunu buldum zippo :D
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu buldum zippo :D
    Daha arasan neler bulursun Ben motorun tasarimina,o zaman ki fiyatina ve teknik verilerine bakip almistim.Aldiktan sonra baktim ki motor zangir zangir titriyo,parca kalitesi 0 inda altinda.Kagit ustunde verdigi teknik veriyle alakasi da yok gibi geldi motorun gidisi,hemen elden cikardim.Ben komik bir rakama aldigim icin koymamisti bana

Ama yalan yok motor kotu olsa da tasarimini ve sesini ben hala begeniyorum.Kesinlikle satin alincak bir motor dgl ama

Motosikleti
    Zippo 5800e buldum 2015. şu an bütün fikriyatımı değiştirdin. Senin lafına göre hareket edicem. Alma diyosun yani?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Zippo 5800e buldum 2015. şu an bütün fikriyatımı değiştirdin. Senin lafına göre hareket edicem. Alma diyosun yani?
    Benim fikrimi sorarsan alma.Parcasi yok.Titresim ciddi rahatsiz etmisti beni.Parca kalitesi grenaj aksami cok kotu.Zaten motordan biraz anlayan adam kafa grenajiyla gostergenin orda ki baglantiyi gorse almaktan vazgecer.Benim acemiligime geldi aldim lanet ettim.Satana kadar binmedim bile o derece sogudum oyle soyleyeyim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Pulsarımız gitti arkadaşlar. Megelli 250ye geçelim diyoruz. Nasıldır?

http://www.camgoz.com.tr/content_fil...i/blackred.jpg
    Tasarımına hayran kaldığım, ancak mekanik kısmı tam anlamı ile rezalet bir motor. Piyasa'dan çekildi. Alırsan muhtemelen elinde kalır. Parça lazım olursa sıkıntı yaratabilir.

Ama her şeye rağmen, tasarım müthiş. Arkadaş, bu çinliler saçma sapan motorları kopyalayacaklarına bunu kopyalayıp, motor bloğu olarak da CBR250 kadar güç üreten R25 bloğu yapsalar, onu da buna taksalar, tadından yenmez.

Niye R25 bloğundan CBR gücü çıkarttık? Çünkü çinli bunlar, CBR bloğundan cbr gücü çıkartamazlar. Yukisi vardı bunların, bir kez canlı gördüm, tipi iyi sayılır, sahibine sordum, gitmiyor dedi. Araştırdım, 24 hp diyor, ama gerçekte ne kadar 24 hp'dir, tartışılır.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Değil almak, üstüne bile oturmam.Özel yerlerimi seviyorum.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Megelli 250r 2 yıl önce bayide incelemiştim. Büyük ve heybetli bir motor. Fakat piyasadan çekildi artık satışı yok. Piyasadan çekilen bir markanın ürününü almak pek aklıma yatmıyor.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Yzf r125 iyidiir

Motosikleti
    SUZUKI GSR 600
    Hiç bulaşma aman uzak dur dostum. Başın çok ağrır.5 ay kullandım ,elektrik aksamı sorunlu genelde hiç bakım yapılmamış oluyor ve canı alınmış oluyor. Aşırı titremesi var ,parçalar kötü ve vida yerlerinden genelde çatlıyor araya plastik pul attırmalısın uzun işdir.Beyni sıkıntılı kendi kendine gaz veriyor ve 4 bin devirde takılıyor.Motor aksamı idare eder pek bi performansı yok 150 -160 anca görür.Şehir içinde çok çabuk hararet yapar, su kaynatır.Boyası dandiktir. Frenleri pek iyi değil. Tek güzel yanı tasarımı diyebilirim.Başkalarının dikkatini çekersin gelip 1000likmi diye sorarlar. Benim izlenimlerim bunlar bence alma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)