Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250 Sade beyaz renk nasıl ? neden bunun gibilerini üretmiyolar ?(Yeni üye)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbf150 (şimdilik)
    selam arkadaşlar ben geçenlerde cbr 250 gördüm tek farlı olan kasalarından (ki çift farlılar daha güzel geliyor bana) sade beyaz ne mavisi ne kırmızısı var...
    Usta ben bu motora bi tav oldum pek sevmemde tek farlısını aman yemin ederim çok güzel duruyor baktırıyor kendine neden sade beyaz renkleri yok...hadi onu geçtim ben bitane cbr alsam mat beyaza kendim boyatsam satarken sıkıntı çıkarmı bana sizin fikirleriniz nedir.

şöylede bi örnek bırakıyım şuraya https://www.youtube.com/watch?v=eCpu7Q2OzTw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Valla düz siyah kullanıcısı olarak ben pek beğenmedim.

Boyama öncesinde fotoğrafları çekip saklarsanız sorun etmeyebilirler.

Motosikleti
    cbf150 (şimdilik)
    ben farklılığı seviyorum siyah güzel hoşta herkesdede var be hocam bi farkındalığı kalmıyo pek bi çekici gelmiyo sanki.

Hocam alacağım zaman eğer tricolor temiz bulabilseydim alıp böyle yapacaktım. Kesin olarak yapacaktım. ki hala aldığım siyahla takas yapabileceğim bir makina aramıyor değilim. Çok güzel duruyor.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Mat beyaz boyatacağın paraya edeceğin masrafa git cin grenaji al zaten 250 lik motorda problem çıkartmaz yüksek hızlara çıkamadığı için ve satarken problem olmaz boyatrsan ayni masrafı edersin belki daha fazla ettiğin masraf bi yana satarken de zor yani alan olmaz istediğin kadar fotoğraf çek video çek tecrübe ile sabittir. 600RR imda denedim 800 tl masraf ettim biseye benzemedi o zaman keske 1100 verseydim cin grenaji taksaydim demistim

Motosikleti
    cbf150 (şimdilik)
    cin granajlarını bilmiyorum nasıl bişi oluyoki hocam cbr 250 ninki gibi bulunurmu aynı
    veya
    motorun orjinal granajlarından farkı varmı çokmu kötü hammaeddesi bu konuda biraz aydınatın beni efenim

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Omii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ben geçenlerde cbr 250 gördüm tek farlı olan kasalarından (ki çift farlılar daha güzel geliyor bana) sade beyaz ne mavisi ne kırmızısı var...
    Usta ben bu motora bi tav oldum pek sevmemde tek farlısını aman yemin ederim çok güzel duruyor baktırıyor kendine neden sade beyaz renkleri yok...hadi onu geçtim ben bitane cbr alsam mat beyaza kendim boyatsam satarken sıkıntı çıkarmı bana sizin fikirleriniz nedir.

şöylede bi örnek bırakıyım şuraya https://www.youtube.com/watch?v=eCpu7Q2OzTw
    Valla hocam gerek folyo ile gerek boya ileçok kolay bir şekilde halledilir. Zaten bojanacak grenaj 4-5 parça. Bir de böyle kirli beyaza falan boyatırsın 2-3 kat boya attırırsın üfff

https://www.youtube.com/watch?v=3eQLCz-N3ek

Shine34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam boyatıp ardından satarken zarara gireceğinize kaplama yaptırın, hem orjinal boyasını korumuş olursunuz hem de zevkinize göre bi renk kullanmış olursunuz.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Alıntı Omii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cin granajlarını bilmiyorum nasıl bişi oluyoki hocam cbr 250 ninki gibi bulunurmu aynı
    veya
    motorun orjinal granajlarından farkı varmı çokmu kötü hammaeddesi bu konuda biraz aydınatın beni efenim
    Su sekilde anlatayım, senin orijinal grenajin atıyorum et kalınlığı 5mm ise Çin grenaji 3mm dir. Kaplama yaptır diyen arkadaşlar da güzel söylemiş fakat çok para isterlerse kaplama yaptırma uygun yapan bi yer bul ve kaplama yapılacak malzemenin kalınlığnı yaptırmadan önce bak elini arkasına koy görülüyor mu bak ince olmasın çoğu kaplamaci ince kullanır kolay olsun diye o da oyuncak gibi olur. Önemlisi senin bu işe ne kadar bütçe ayırdığın ona göre bişeyler düşünmek en mantıklı güzel kardeşim

Motosikleti
    cbf150 (şimdilik)
    Hepinize tesekkurler hocam saolun aydinlattiginiz icin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)