Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A1 Ehliyet Desteklemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese iyi akşamlar .Ben 17 yaşımda olduğum için a1 ehliyet alıcam.Ehliyetimi aldıktan sonra yamaha mt-125 almayı planlıyorum.Fakat
    a1 in yeni yasalarına göre cc ye bakılmıyormuş.Başka bilgilere bakılıyormuş.Sadece a1 şuan yamaha mt125 i destekliyor mu onu sorucaktım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    ...evet...

Emin misin abi? Çünkü 11kw ye kadar dedi arkadaşlarım da. Bu motorunda 11kw 15 beygir ondan soruyorum desteklemez falan dediler de.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı youngmtbiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emin misin abi? Çünkü 11kw ye kadar dedi arkadaşlarım da. Bu motorunda 11kw 15 beygir ondan soruyorum desteklemez falan dediler de.
    destekliyor dostum.
    youngmtbiker bunu beğendi.
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    pulsar ns150
    Kardesim hayirlisi olsun kafana bunlari takma seni muhtemelen yunus polislerimizden baskasi cevirmez ekipmanlarin tamsa! 1-2 kw 10-15 hp fazla olsa ne olur kafana takma sürüşünü geliştir dikatli ol
    youngmtbiker bunu beğendi.

Alıntı byrmcnrRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim hayirlisi olsun kafana bunlari takma seni muhtemelen yunus polislerimizden baskasi cevirmez ekipmanlarin tamsa! 1-2 kw 10-15 hp fazla olsa ne olur kafana takma sürüşünü geliştir dikatli ol
    Teşekkür ederim abi bir an korktum sıkıntı çıkıcak diye ama içimi baya rahat ettirdiniz.Ekipman konusunda hiç sorun olmayacak bakkala bile gitsem kaskla gidicem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yasalara az önce baktım ... A1 ehliyet 125 cc ve gücü 11kw ı geçmeyen 2 tekerlekli araçlar olarak geçiyor. örnegin , Cbr 125 (10kw) kullanılabilir fakat cbf 150 gibi motosikletler 125 ccyi geçtigi için kullanılamaz.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  İlgili konu/soru ile ilgili lütfen geçmişte açılmış benzer konuları inceleyiniz.
    İyi forumlar
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)