Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250cc motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar foruma bugün katıldım. Kafamı çok kurcalayan bir soru için yardımınıza ihtiyacım var.

Mart-kasım arasında havalar aşırı kötü olmadığında haftada 5 gün Mecidiyeköy'den Gebze'ye gidip gelecek, köprüden, TEM'den geçecek bir insanın 250cc hangi tip motoru kullanması lazım?
    Yol 55 km, önceden 125 cc mt-125 düşünüyordum ama şimdilerde bagaj vs gibi sebeplerle arkadaşlarımın aklıma soktuğu Xmax 250 Abs mi alsam diye düşünüyorum?

Suzuki inazuma falan diyenler de vardı öncelerde, konfor ve güvenliğin birleşimi bir çözüm olması lazım benim için amaç ulaşım sonuçta ev-iş iş-ev dışında çok kullanmayacağım. Teşekkürler arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Cevap veriyorum:

Yamaha YZF R25

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    bagaj lazımsa, scooter olur ya da motosiklet alır arkaya çanta takarsın; ama ekstra masraf o da. ABS'li olsun artık lütfen, ABS'siz motora para vermeyin.

konfor ille de olsun diyosan kapı her türlü ABS'li scooter'a çıkıyor. xmax 250'dan başka da abs olanı var mı ki?
    Salurbey ve Kamix bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı bankaro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar foruma bugün katıldım. Kafamı çok kurcalayan bir soru için yardımınıza ihtiyacım var.

Mart-kasım arasında havalar aşırı kötü olmadığında haftada 5 gün Mecidiyeköy'den Gebze'ye gidip gelecek, köprüden, TEM'den geçecek bir insanın 250cc hangi tip motoru kullanması lazım?
    Yol 55 km, önceden 125 cc mt-125 düşünüyordum ama şimdilerde bagaj vs gibi sebeplerle arkadaşlarımın aklıma soktuğu Xmax 250 Abs mi alsam diye düşünüyorum?

Suzuki inazuma falan diyenler de vardı öncelerde, konfor ve güvenliğin birleşimi bir çözüm olması lazım benim için amaç ulaşım sonuçta ev-iş iş-ev dışında çok kullanmayacağım. Teşekkürler arkadaşlar.
    CBR 250 tavsiye olunur.
    The Power of The Dreams.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Konfor güvenlik diyorsan xmax 250 abs alıcaksın. Uzun yolda yağ gibi gider.
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    XEVO 250 derim, hem xmax tan daha konforlu hem de daha az yakan ömürlük motordur, bagajına da kask mont dizlik eldiven hepsini sığdırırsın, motorlar gibi işkence de çekmessin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bagaj lazımsa, scooter olur ya da motosiklet alır arkaya çanta takarsın; ama ekstra masraf o da. ABS'li olsun artık lütfen, ABS'siz motora para vermeyin.

konfor ille de olsun diyosan kapı her türlü ABS'li scooter'a çıkıyor. xmax 250'dan başka da abs olanı var mı ki?
    EVET gönül ister Kİ abs li motor olsun
    Abs li motor fiyatları çok yüksek olacak
    R25 abs 20 bin tl bekliyorum

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET gönül ister Kİ abs li motor olsun
    Abs li motor fiyatları çok yüksek olacak
    R25 abs 20 bin tl bekliyorum
    ya arkadaşım, Allah aşkına -bak artık Allah'ın adını verdim- o avatarınla, "EVET" lerinle dolaylı yoldan bir düşünce empoze etmeye çalışırken, bilmem faizden yok efendim abs'li motorun pahalılığından dem vurman ironik oluyor.
    Kamix, orh, Ranay ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Kullanım amacınızı açık ve net şekilde bilerek motor tavsiyesi istiyor olmanız büyük avantaj. Bir r25 kullanıcısı olarak sizin beklentilerinizi karşılamayacak motorların başında R25 geliyor,listenizde hiç olmasın. İster ss olarak düşünün istet s touring R25 size göre değil.

Tavsiyem maxi scooter hem güçlü hem konforlu. Mscooter sınıfı içinde vergi dilimi fiyat farkı ödememek için önceliği 250 cc ve altına verin. Çok fazla seçenek yok sanırım m scooterda 250cc de , hem büyük hem görece kuvvetli olması açısından xmax250 abs size uygun olacaktır.
    efendy06 bunu beğendi.

250 cc Konfor ve güvenlik = Suzuki İnazuma

....

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Sanki bu kullanım tarzına _ABS avantajı olacağı için X max 250 uygun olur gibi geliyor. Hem sele altı hazne hem de bir adet topcase uygulaması bagaj hacmini anlamlı artırır. Inazuma da ABS olsa güzel olurdu. İmkanlar elveriyor ise kesinlikle ABS olan bir araç her koşulda daha güvenli olacaktır. Inazuma yı şehri içinde ve şehirdışında rahat kullanıyorum lakin ABS yok. Arada kısa şehirlarası mesafeler turlama durumum olmasa ben maxiscooter düşünürdüm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    ya arkadaşım, Allah aşkına -bak artık Allah'ın adını verdim- o avatarınla, "EVET" lerinle dolaylı yoldan bir düşünce empoze etmeye çalışırken, bilmem faizden yok efendim abs'li motorun pahalılığından dem vurman ironik oluyor.
    Avatarında kocaman HAYIR yazmışsın o ironik olmuyor mu?
    İnsanlar rahatsız olmuyor mu?

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R

kardeşim bütçen ne kadar bilmiyorum yazmamışsın ama.. ideal hyosung gt250r cbr250r olabilir bagaj sorununu en güzel şekilde cevapladığımı düşünüyorum al bir tane sırt çantası 30-40 liraya at içine ne götürceksen emin ol rahat oluyor ben uzun yollarda sırt çantası takıyorum motorsikleitmin bağajında badem yağı ve süngerden başka bişey koymuyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Justforfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc Konfor ve güvenlik = Suzuki İnazuma
    Hemen hemen herkes konforda inazumayu övüyor
    Bir ara denemek lazım
    Merak ettim konforunu

Verebileceğin ücret nedir ? Ucuz yollu kaliteli bişey arıyorum dersen TNT 25 yok maddiyat problem değil diyorsan MT 25 alabilirsin scooret'da ise xmax güzel ama fiyattıda güzel Alternatif olarak zafferano'ya bakabilirsin fiyatı epeyi indirime girmiş
    GezeGeze bunu beğendi.

Bütçe motora eklenecek birkaç aksesuar dahil 20000'e kadar çıkabilir.
    Açıkçası beni düşündüren tem ve köprü gibi yollarda maxi scooter'ın imajından emin olamıyorum, yani kimsenin iplememesi durumu olup trafikte sıkıştırma yol vermeme vs olursa sıkıntı olur benim için.
    Bagajın yanında oturuş pozisyonu da önemli 60 km boyunca motorun üstüne yatıp bel fıtığı olmak falan istemiyorum. Mobilden yazıyorum beyler kusura bakmayın alıntı vs yapamadım.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Gokhan Eren diye bir motor kullanıcısı var,scooterla dünyaları dolaştı. Videolarını izlediginizde scooterla alakalı soru işaretleri kafanızdan silinir.

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    Senin ilacın xmax 250 abs

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Bütçe motora eklenecek birkaç aksesuar dahil 20000'e kadar çıkabilir.
    Açıkçası beni düşündüren tem ve köprü gibi yollarda maxi scooter'ın imajından emin olamıyorum, yani kimsenin iplememesi durumu olup trafikte sıkıştırma yol vermeme vs olursa sıkıntı olur benim için.
    Bagajın yanında oturuş pozisyonu da önemli 60 km boyunca motorun üstüne yatıp bel fıtığı olmak falan istemiyorum. Mobilden yazıyorum beyler kusura bakmayın alıntı vs yapamadım.
    Bütçeye 20'ye çıkıyor ise benelli tnt 250 absli modeli en fazla o kadar olacaktır. abs'siz modeli 13.000 gibi bir fiyat oldu hem çift silindir hem abs saydıgın motorların üstünde bi kalitede bana göre.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)