Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-max 250 Çanta

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Arkadaşar X-max'a topcase taktırırken illaki Yamaha markası olmak zorunda mı daha ucuz bir markanın çantasını taktırsak garantide falan sıkıntı oluyor mu veya diğer aksesuarları farklı bir markada yapsak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hocam sıfır mı Xmax?

Çantadan dolayı motorun garantiden çıkma olayı çok mantıklı değil, ama söz konusu yamaha olunca düşündürücü. Tecrübe sahibi arkadaşlar cevaplasın. Yoksa motorun mekanik veya elektronik hiçbir kısmına müdahale etmiyoruz, mantıken garanti ile alakalı bir şey yok.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sıfır mı Xmax?

Çantadan dolayı motorun garantiden çıkma olayı çok mantıklı değil, ama söz konusu yamaha olunca düşündürücü. Tecrübe sahibi arkadaşlar cevaplasın. Yoksa motorun mekanik veya elektronik hiçbir kısmına müdahale etmiyoruz, mantıken garanti ile alakalı bir şey yok.
    Aynen sıfır için sormuştum. Ona göre karar vereceğim. Yamaha almak bişi değil asıl işletim maliyetleri önemli. Sürekli onların pahalı parçalarına bağlanmak zorunda olmak istemiyorum

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Çanta ne alaka.. Bütçeniz, zevkiniz ne istiyorsa taktırın geçin. Garantiden falan etkilenmez.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Yamaha çantaların en büyük avantajları tasarımlarının motor hatları ile uyumlu olup yamaha motorlara çok yakışmaları ve pahalı olmaları. Ha birde kontak anahtarı ile topcase anahtarı ortak, topcase için ayrı bir anahtar taşımıyorsun, bu da sunduğu ufak bir kolaylık.

İstediğiniz marka çantayı taktırabilirsiniz, hiçbir sıkıntı olmaz. Garanti vs ile bu konunun hiçbir alakası yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)