Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

TECRÜBELİ AİBLER 250 CC GEÇİŞ YAPIYORUM YARDIM VE YORUM LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    S.A. HERKESE KAZASIZ BELASIZ GİRİŞ YAPMAK İSTİYORUM..

250CC MAKİNA TAVSİYESİ

SS GRUBUNDA CBR125 İLE 6 YILLIK TECRÜBEMDEN SONRA KAZASIZ SÜRÜŞ SONRASINDA CC BÜYÜTMEK İSTİYORUM TAVSİYE İSTEYECEĞİM..

EN BAŞTA EKİPMANSIZ VE KAMERASIZ YOLA ÇIKMIYORUM..

BÜTÇEM 9.000 BİN LİRA GİBİ TAVSİYE VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

TEKRARDAN HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER .. YORUM VE YARDIMLARINIZ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜRLER..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Cbr 125 ss değil ss görünümlü 125 lik makina işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Pulsar 200ns ne kadar memnun kalmasamda öneririm
    9 bine en iyi bunu alabilirsin
    Cbr250 Ninja 250r Vs. hangi 250 lik alırsan al temiz 250 bulamayacaksın o fiyata

Motosikleti
    kardeşim cbr125 e CBR1000RR IN torunu diyelim o zamn

çünki bu konuya girince 1000ccden başkasına SS olarak bakmıyorum

Motosikleti
    Pulsar RS 200
    9.000 varsa abs sağlam parça maliyeti ucuz şekil şukul rs200 öneririm bi süre tatmin eder seni

Motosikleti
    KARDEŞİM BAJAJ YENİ MEŞHUR OLMAYA BAŞLADI İYİ GÜZEL HOŞTA BAJAJ NEDENSE BANA GÜVEN VERMİYOR ÇOK ARAŞTIRDIM..

AFEDERSİN YANLIŞ ANLAMA DA SANKİ FABRİKASI BOŞ ZAMANINDA ÇIKARMIŞ GİBİ OLDU..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞİM BAJAJ YENİ MEŞHUR OLMAYA BAŞLADI İYİ GÜZEL HOŞTA BAJAJ NEDENSE BANA GÜVEN VERMİYOR ÇOK ARAŞTIRDIM..

AFEDERSİN YANLIŞ ANLAMA DA SANKİ FABRİKASI BOŞ ZAMANINDA ÇIKARMIŞ GİBİ OLDU..
    Çok takıntılı birisiysen bajaj alma
    Şekil fena performans yeterli fakat ufak tefek kronik sorunlar BAJAJ dan soğutabilir seni
    Ya 200ns ya 200rs yada hero karizma (7 bin tl) alacaksın bir hintli motor o fiyata
    Yada temizini bulamayacağınız o fiyata parçası pahallı japon alacaksın

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Daelim roadwin 250 olabilir.

250cc ss arasında en konforlu ve yakışıklısıdır kendisi. Tek silindir ve enjeksiyon yakıt sistemi var. Güzel motor. Güney kore malıdır tıpkı hyosung gibi ve samsung gibi. Kalitelidir yani bindim ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Bu arada ehliyetim kaskım ekipmanım gibi şeylerini tekmil verip aferim almak gibi bir beklentin olmasin. Kimseye hesap vermek zorunda degilsin ve millette senden üstün değildir.

İnsanlık ölmüş, sana karşı kibar olmayana kesinlikle acımayacaksın ve aman vermeyeceksin.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    S.A. HERKESE KAZASIZ BELASIZ GİRİŞ YAPMAK İSTİYORUM..

250CC MAKİNA TAVSİYESİ

SS GRUBUNDA CBR125 İLE 6 YILLIK TECRÜBEMDEN SONRA KAZASIZ SÜRÜŞ SONRASINDA CC BÜYÜTMEK İSTİYORUM TAVSİYE İSTEYECEĞİM..

EN BAŞTA EKİPMANSIZ VE KAMERASIZ YOLA ÇIKMIYORUM..

BÜTÇEM 9.000 BİN LİRA GİBİ TAVSİYE VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

TEKRARDAN HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER .. YORUM VE YARDIMLARINIZ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜRLER..
    kazasız sürüş diye özellikle neden belirttiğini anlamadım.Kaza yapmadın diye 6 yılı çok profesyonel geçirmiş ve 250ye bu şekilde geçebilecek gibi bir imaj mı oluştu.
    Soruna gelince 9 bine 250 cc biraz zor hocam.Alırsında güncel olmaz hani sonra canını sıkacak makinalarla uğraşma.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    öncelikle yazı boyutumuzu ayarlayabilirmiyiz barışburak kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    kardeşim cbr125 e CBR1000RR IN torunu diyelim o zamn

çünki bu konuya girince 1000ccden başkasına SS olarak bakmıyorum
    Ss dediğin en az çift silindir olacak

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ben bajaj ile ilgili yaşadıklarımı Dominar400 başlığında anlattım bu forumda. Yazıktır günahtır, hadi kendiniz bir hata ettiniz aldınız, milletin bari kanına girmeyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ss dediğin en az çift silindir olacak
    SS dediğin en az 4 silindir olacak bence 2 silindirden ss mi olur? Motorun sesi bile çıkmaz 2 silindirle.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bajaj olarak sadece boxer kullandım 2.500 tl lik iş yaptı
    Pulsarı test etme şansım oldu güven vermedi benelli aldım tavsiyede ederim
    İkinci el 30-40 bindeki cbra vereceğim parayı tekrar benellinin 5-10 bin arasına vermeyi yeğlerim

Kesinlikle roadwin alma...
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj olarak sadece boxer kullandım 2.500 tl lik iş yaptı
    Pulsarı test etme şansım oldu güven vermedi benelli aldım tavsiyede ederim
    İkinci el 30-40 bindeki cbra vereceğim parayı tekrar benellinin 5-10 bin arasına vermeyi yeğlerim

Kesinlikle roadwin alma...
    Roadwin sıkıntılı, 3 kuruşa satılıkta duran bir sürü var dediğin gibi, uzak durulması gerekiyor zira piyasası ölü.
    Benelli'yi bilmem, kullananlar iyi olduğunu söylüyor.
    Son söylediğin tercih Ben her türlü CBR tercih ederdim.

Not: 9 bine ne alırsan al, çok araştırıp al. İyi bir de ekspertiz yaptır muhakkak.

Unutmadan, Roadwin, megeli vb. piyasada kendisi ve parçası az, ikinci eli hiç olmayan motorlara yaklaşma.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Cbr ile başlamışsın cbr ile devam et al bir tane cbr 250 bak keyfine

Motosikleti
    KARDEŞİM.. EKİPMAN EHLİYET YAZMAYINCA BAZI KİŞİLER BİZLERİ DENGESİZ SANIP O KONULARIDA ATIYOR ARAYA SONRA DİĞER OKURLAR OKUYUNCA BİZ SUÇLU OLUYORUZO YÜZDEN 2 SATIRLIK CÜMLEYİ ES GEÇMİYORUM..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

HOCAM TABİKİ 6 YILI ÇOK GÖRMÜYORUM.. MESELA Bİ MOTORCU 60 YILDA MOTORSİKLET KULLANSA TABİ SEN AYRINTIYA GİRMEK İSTEDİN BU YÜZDEN YAZIYORUM BENCE YİNE TECRÜBESİZDİR 60 YIL NE Kİ YANİ ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

SS DEDİĞİMİZ MAKİNA EN AZ 4 SİLİNDİR OLACAK..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

YOK KARDEŞİM MEGELLİ DAELİM ROADWİN GİBİ MAKİNALARDAN UZAĞIM ZATEN JAPON KORE TARAFLARINDA TAKILIYORUM..

Çok tavsiye edilen ama nedense çok da fazla piyasası olmayan bir motor tavsiye edeyim, sahibi olarak SYM Wolf SB 250 Ni. 10000 lira civarında 0 km var, 9000 liraya tertemiz ikinci el bulunur.

Motosikleti
    DOĞRU SÖYLÜYOSUN KARDEŞİMDE KAWASAKİ YE YETİNDİM BİRZDA KM AZ YÜKSEK OLSUN KAZASIZ OLSUN DİYORUM BAKALIM NASİPSE.. PERFORMANSI VE KALİTESİDE İYİ GAYET YANİ HONDA GİBİ

KARDEŞİM.. EKİPMAN EHLİYET YAZMAYINCA BAZI KİŞİLER BİZLERİ DENGESİZ SANIP O KONULARIDA ATIYOR ARAYA SONRA DİĞER OKURLAR OKUYUNCA BİZ SUÇLU OLUYORUZO YÜZDEN 2 SATIRLIK CÜMLEYİ ES GEÇMİYORUM..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:08 ----------

HOCAM TABİKİ 6 YILI ÇOK GÖRMÜYORUM.. MESELA Bİ MOTORCU 60 YILDA MOTORSİKLET KULLANSA TABİ SEN AYRINTIYA GİRMEK İSTEDİN BU YÜZDEN YAZIYORUM BENCE YİNE TECRÜBESİZDİR 60 YIL NE Kİ YANİ ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:10 ----------

SS DEDİĞİMİZ MAKİNA EN AZ 4 SİLİNDİR OLACAK..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

YOK KARDEŞİM MEGELLİ DAELİM ROADWİN GİBİ MAKİNALARDAN UZAĞIM ZATEN JAPON KORE TARAFLARINDA TAKILIYORUM..
    bakma sen onlara, motor sürmek plan işidir, önceden göreceksin hesap edeceksin, kazayı riski önceden görmek, 6 sene kazasız ve çok yol yaptıysan bu işe yeteneğin var ve olayı kavradın demektir, elbette kaza riski var, heran yapabiliriz ama motor kullanmak olayı önceden hesap etmek demek, 6 sene demeni gayet iyi anlıyorum, motora gelince, o bütçeyle tam istediğin motoru alamazsın ama yakın birşeyler bulursun mutlaka, iyi şanslar
    BarisBurak bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Tnt 25 al bence

Motosikleti
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tnt 25 al bence
    saol kardeşim SS grubundan çıkmak istemiyorum.. yorum için teşekkürler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)