Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zorunlu trafik sigortası pirimlerine tavan fiyat uygulanması.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    http://www.milliyet.com.tr/son-dakik...onomi-2416451/

Bu haberi az önce televizyonda da verdi.
    Getirelecek olan tavan fiyat uygulamasıyla primlerin düşeceğini inanmıyorum.
    Sadece en alt verilen teklifle en üstten verilen teklifin arasındaki açıklık kapanacak.
    Zaten sigorta yaptıracaklar verilen tekliflerin en uygunu seçiyor.
    Tavan fiyat uygulaması, taban fiyatı aşağı çekmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Saçmasapan bir uygulama. Adamın biri arabasını çarpışan oto gibi sürsün, sigorta şirketi belli bir fiyattan fazla para alamasın. Sigorta şirketi bu zararını nereden çıkaracak tahmin edin bakalım.

Doğrusu şuanki tavan fiyatından da vazgeçilmesi ve devletin kendi bankaları aracılığla kar beklentisi olmaksızın sigorta yapması. Ama nerde o adaleti sağlayacak yöneticiler?

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçmasapan bir uygulama. Adamın biri arabasını çarpışan oto gibi sürsün, sigorta şirketi belli bir fiyattan fazla para alamasın. Sigorta şirketi bu zararını nereden çıkaracak tahmin edin bakalım.

Doğrusu şuanki tavan fiyatından da vazgeçilmesi ve devletin kendi bankaları aracılığla kar beklentisi olmaksızın sigorta yapması. Ama nerde o adaleti sağlayacak yöneticiler?
    iyide bunda benim ne suçum var,çarpışan oto gibi sürenlere geçirsinler ama adam gibi kazasız sürenlerinkinide çok cüzi bir fiyat yapsınlar
    ama şuanki düzende çarpışan araba sürücülerinki çok yüksek bizim gibi garibanlarınkide yüksek,,yani biri çok yüksek biri sadece yüksek,

onun ceremesini ben niye çekecem kardeşim

önceden 150-200 tl ye sigorta yapardım,şimdi indirimli haliyle bile 700 den aşağı düşmüyor

önceden kurtarıyoduda şimdi niye kurtarmıyor

bence en büyük etken sigorta şirketlerinin doymak bilmeyen aç gözlülüğü
    bursalıali bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide bunda benim ne suçum var,çarpışan oto gibi sürenlere geçirsinler ama adam gibi kazasız sürenlerinkinide çok cüzi bir fiyat yapsınlar
    ama şuanki düzende çarpışan araba sürücülerinki çok yüksek bizim gibi garibanlarınkide yüksek,,yani biri çok yüksek biri sadece yüksek,

onun ceremesini ben niye çekecem kardeşim

önceden 150-200 tl ye sigorta yapardım,şimdi indirimli haliyle bile 700 den aşağı düşmüyor

önceden kurtarıyoduda şimdi niye kurtarmıyor

bence en büyük etken sigorta şirketlerinin doymak bilmeyen aç gözlülüğü
    Yazdığım cümleyi ters anlamışsın galiba. "Adamın biri arabasını çarpışan oto gibi sürsün" derken aslında bunu temenni etmiyorum. Sadece bunun gerçekleşeceğini söylüyorum.

Şuanda taksiler için tavan fiyat uygulaması var. Taksicilerin nasıl araba kullandığını görüyoruz.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    sigorta şirketlerinin fahiş zam yapmasını destekliyorsunuz gibi anladım,yanlış anladıysam kusura bakma,ama tavan fiyat boş bırakılırsa taban fiyatta mantıken buna oranla yükselecektir kesinlikle

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sigorta sektörü lehine atılan bütün iyi niyetli adımlara rağmen

Burdan sonrasını okumadım. zaten olayı vatandaşın çoluğuna çocuguna yedireceği ekmeği, rızıkı, yüzde 80'i yabancı olan sigorta şirketlerine soygun gibi haraç gibi yediren, milletin kanını emdiren bunlar

Vatandaşı salak yerine koymanın bedeli olduğu gibi bir sınırı da var, bunların kafa hepten gidik uçmuşlar ayaklar yerde değil Türk milleti ayıltacak bunları
    Akhunturk bunu beğendi.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta sektörü lehine atılan bütün iyi niyetli adımlara rağmen

Burdan sonrasını okumadım. zaten olayı vatandaşın çoluğuna çocuguna yedireceği ekmeği, rızıkı, yüzde 80'i yabancı olan sigorta şirketlerine soygun gibi haraç gibi yediren, milletin kanını emdiren bunlar

Vatandaşı salak yerine koymanın bedeli olduğu gibi bir sınırı da var, bunların kafa hepten gidik uçmuşlar ayaklar yerde değil Türk milleti ayıltacak bunları
    Bizden hiçbir şey olmaz dostum. Ben kendimi bildim bileli gelen gideni arattı.
    Eğitimli toplum oluşturmadıkça bir şey düzelmez. Eğitimli toplum oluşturmanın süreci de en az 20 yıldır.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)