Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hangi Tarz Motor Alıcağıma Karar Neden Veremiyorum ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sehirdisinada cikiyorsan ve arkana birileri surekli biniyorsa kiz ark falan varsa yani naked alma
    Artçı bayanlar için sırt dayamalı topcaseler daha kullanışlı oluyor sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Ben neden böyleyim diye şaşırmana gerek yok. Hemen hemen her motosiklet sevdalısı aynı durumu yaşar. Gönül isterki imkanlar yeterli olsa, insan garajında farrklı modeller bulundurabilse.
    hayaller hayaller...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aradığın şey naked bike
    şu motoru da bir araştır
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 929 RR
    yusuf bence r25 al derim çünkü 2 yıl cbr 250 kullandım gayet memnundum ama arkadaşımın r25 şi sürünce çok hosuma gitmişti cbr kadar torklu degil ama çift silindirin tatlı gez yemesi ve istediğin zaman yüksek süratlere çıkması ie keyifli bir motor. servis ve yedek parçada makul seviyelerse. ve kullanımı çok rahat

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradığın şey naked bike
    şu motoru da bir araştır
    çok iyi duruyor hakkaten.. hangi motor acaba çıkaramadım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ugurmuldur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yusuf bence r25 al derim çünkü 2 yıl cbr 250 kullandım gayet memnundum ama arkadaşımın r25 şi sürünce çok hosuma gitmişti cbr kadar torklu degil ama çift silindirin tatlı gez yemesi ve istediğin zaman yüksek süratlere çıkması ie keyifli bir motor. servis ve yedek parçada makul seviyelerse. ve kullanımı çok rahat
    Bir başka başlıkta parça fiyatlarından bahsetmiş arkadaşın biri, R25 için kafa demirinin parça fiyatı 450 tl imiş. Aradım servisi, sordum, değişim işçiliği dahil 400 tl dediler CBR için. R25 de o 450'ye bir de işçilik yazılacak ki misal kafa demirine iyi işçilik yazılıyor, çünkü ön tarafı fardır, göstergedir falan, hep sökülmesi gerekiyor, sanırım Hondanın 2 katı fiyata gelecektir.

Alıntı Facoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyi duruyor hakkaten.. hangi motor acaba çıkaramadım
    Benelli TNT 250.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Bende biraz cross biraz chopper biraz nakedımsı mr vulture kullandım 15bin km sattım 2.3 aydır senin durumundaydım karar konusunda ama karar verdim 1 ay içinde tigermbz nin bahsettiği motor tnt 250 sahibi olacağim inşallah

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiserda herşey farklı, frene ve vitese arabada frene basar gibi basıyorsun, o yüzden ani hareketler yapmak zor. her an ayağını üzerinde tutamazsın, 5. vitese atıp gitmek için tasarlanmış.
    Her an ayağımı üzerinde tutmayı seviyorum. Ani hızlanma ani durma seri şekilde vites değiştirme gibi fantezilerim var . Gv 250 bunları kaldıramaz dimi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked= Çok eser.
    SS= Çok sıradan.
    Cruiser= Sakin adam işi, daralırsın.
    Enduro...
    Sarı jantlarını deli gönlüme, bağlamışım çözülmüyor Enduro.
    Enduro iyi güzelde 250 cc de vstorm adam akıllı gelseydi keşke. Gerçi adam akıllı gelse bile fiyat daha fazla uçardı. Crf de filan çok toto ağrıtıyo yorumu duyuyorum. Ben öyle araziye girmiyicem en azından şimdi düşünmüyorum. Gerçi crf nin sesini şeklini seviyorum ama taş gibi selesi soğutuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sehirdisinada cikiyorsan ve arkana birileri surekli biniyorsa kiz ark falan varsa yani naked alma
    Sürekli kız binmiyor arkama ama artçı aldığım zaman kız oluyor genelde. Cros rahatsız rüzgar gelir, naked rüzgar yer , chopper da kendi sürüş tarzımı yapamam. Tek seçenek rs200 ile cbr 250 kalıyor galba. Artçı yine rahat olamicak ama sırf artçı içinde inazuma alıcak değiliz. Nası olsa bugün var yarın yok

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her an ayağımı üzerinde tutmayı seviyorum. Ani hızlanma ani durma seri şekilde vites değiştirme gibi fantezilerim var . Gv 250 bunları kaldıramaz dimi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Enduro iyi güzelde 250 cc de vstorm adam akıllı gelseydi keşke. Gerçi adam akıllı gelse bile fiyat daha fazla uçardı. Crf de filan çok toto ağrıtıyo yorumu duyuyorum. Ben öyle araziye girmiyicem en azından şimdi düşünmüyorum. Gerçi crf nin sesini şeklini seviyorum ama taş gibi selesi soğutuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Sürekli kız binmiyor arkama ama artçı aldığım zaman kız oluyor genelde. Cros rahatsız rüzgar gelir, naked rüzgar yer , chopper da kendi sürüş tarzımı yapamam. Tek seçenek rs200 ile cbr 250 kalıyor galba. Artçı yine rahat olamicak ama sırf artçı içinde inazuma alıcak değiliz. Nası olsa bugün var yarın yok
    GV250, 250cc sınıfının en giden cruiseri'dir. Komiktir, japonları saymazsak, bir çok 250 cc motor ile kapışır ss/nadek ayrımına çok takılmadan. Ama sonuçta kocaman bir cruiser. Agresif sürüş tarzı ile motor bloğu uyuşur, ama gövdesi uyuşmayabilir.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir başka başlıkta parça fiyatlarından bahsetmiş arkadaşın biri, R25 için kafa demirinin parça fiyatı 450 tl imiş. Aradım servisi, sordum, değişim işçiliği dahil 400 tl dediler CBR için. R25 de o 450'ye bir de işçilik yazılacak ki misal kafa demirine iyi işçilik yazılıyor, çünkü ön tarafı fardır, göstergedir falan, hep sökülmesi gerekiyor, sanırım Hondanın 2 katı fiyata gelecektir.

Benelli TNT 250.
    servisin de geçirdiğini parçada biraz geçirdiğini düşünürsek Kafa demiri bayağı ucuz oluyor.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı ugurmuldur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürdüm biliyorum ama fiyat malesef aşıyor temizini bulmak için 15 i gözden çıkarmak lazım. Ayrıca çok yaktığını biliyorum . Bize öğrenci işi lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradığın şey naked bike
    şu motoru da bir araştır
    Fuarda oturdum inceledim ama biraz soğuk geldi yani rahat olamadım. Mt 25 e oturmuştum ondaki hissi alamadım sanki. Selesi sertti sanırım. Parça fiyatları r25 e göre nasıl ve serviste parçalar kısa zamanda geliyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

GV250, 250cc sınıfının en giden cruiseri'dir. Komiktir, japonları saymazsak, bir çok 250 cc motor ile kapışır ss/nadek ayrımına çok takılmadan. Ama sonuçta kocaman bir cruiser. Agresif sürüş tarzı ile motor bloğu uyuşur, ama gövdesi uyuşmayabilir.
    Gv nin motor bloğunu biliyorum. Çok güzel bir blok. Chopper'ı seviyorum aslında ama vites pedalı ve arka fren pedalı yerini saymassak daha hiç sürmedim onu ama sanki vites küüçültmek için ayağını daha yukarı kaldırman gerekicek veya fren yapmak için. Ama sürüşte nsıldır bilemem . Fuarda gözlemlediklerim bunlar ve bu şeyler beni birazda olsa soğuttu. Belkide hiç chopper sürmeyişimdendir . Belkide bu şeyler aslında daha rahattır bilemem

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisin de geçirdiğini parçada biraz geçirdiğini düşünürsek Kafa demiri bayağı ucuz oluyor.
    İşçilik var 400 tl' de

Kafa demirinin değişmesi için, far gösterge ayna vb. ne varsa, bunlara + ön cam ve kafa grenajı ile yan grenajlar sökülüyormuş.
    Sanırım kafa demiri değiştirmem gerekse kendim hallederdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürdüm biliyorum ama fiyat malesef aşıyor temizini bulmak için 15 i gözden çıkarmak lazım. Ayrıca çok yaktığını biliyorum . Bize öğrenci işi lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Fuarda oturdum inceledim ama biraz soğuk geldi yani rahat olamadım. Mt 25 e oturmuştum ondaki hissi alamadım sanki. Selesi sertti sanırım. Parça fiyatları r25 e göre nasıl ve serviste parçalar kısa zamanda geliyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Gv nin motor bloğunu biliyorum. Çok güzel bir blok. Chopper'ı seviyorum aslında ama vites pedalı ve arka fren pedalı yerini saymassak daha hiç sürmedim onu ama sanki vites küüçültmek için ayağını daha yukarı kaldırman gerekicek veya fren yapmak için. Ama sürüşte nsıldır bilemem . Fuarda gözlemlediklerim bunlar ve bu şeyler beni birazda olsa soğuttu. Belkide hiç chopper sürmeyişimdendir . Belkide bu şeyler aslında daha rahattır bilemem
    Chopper rahattır, Gv250 ise gayet rahattır. GV250 almanız için söylemiyorum, ama güzel motordur.

Bunun dışında, ben Honda tavsiye edemem, CBR'nin artçı selesi bir karış kadar. R25'de aynı. Ama sonuçta karar senin.

Motosikleti
    Yohhh
    İşçilik var 400 tl' de

Kafa demirinin değişmesi için, far gösterge ayna vb. ne varsa, bunlara + ön cam ve kafa grenajı ile yan grenajlar sökülüyormuş.
    Sanırım kafa demiri değiştirmem gerekse kendim hallederdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

Chopper rahattır, Gv250 ise gayet rahattır. GV250 almanız için söylemiyorum, ama güzel motordur.

Bunun dışında, ben Honda tavsiye edemem, CBR'nin artçı selesi bir karış kadar. R25'de aynı. Ama sonuçta karar senin.
    yok biliyorum ama servise kafa demirinin kendisini sorsan 200 civarı bişey söyler diye attım ben de bunu.

Ama cbr'nin artçı olayı sıfır...
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    yok biliyorum ama servise kafa demirinin kendisini sorsan 200 civarı bişey söyler diye attım ben de bunu.

Ama cbr'nin artçı olayı sıfır...
    Muhtemelen fiyat öyle olur. Baktım, kalyoncu sattığı parça orjinal olduğunda özellikle belirtir bunu, kafa demirinde belirtmemiş. Acaba oldum bir an

Motosikleti
    Yohhh
    Muhtemelen fiyat öyle olur. Baktım, kalyoncu sattığı parça orjinal olduğunda özellikle belirtir bunu, kafa demirinde belirtmemiş. Acaba oldum bir an
    honda ürün kodu var, arayıp sormak lazım orjinal mi diye...
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Daelim Daystar 250
    Daelim Daystar düşünebilirsin. Ben büyük zevkle kullaniyorum. Yan çanta vs olmayınca tam bir cruiser sayilmayabilir. Seridir rahattır artçı fa rahat eder diye düşünüyorum...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer hayatta iki şey arasında kalırsan ikisinden de vazgeç dostum.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    honda ürün kodu var, arayıp sormak lazım orjinal mi diye...
    Ya Ankara'ya taşınsana, biz iyi anlaşırız senle

Motosikleti
    Yohhh
    Ya Ankara'ya taşınsana, biz iyi anlaşırız senle
    Valla abi çok iyi olur, üstelik e30'cuyumdur da; ankara ortamına uyum sağlarım aykünn mü? Ama denizi görmeyen biryerde yaşamayı hiç denemedim.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Düldül
    Alıntı fafarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim Daystar düşünebilirsin. Ben büyük zevkle kullaniyorum. Yan çanta vs olmayınca tam bir cruiser sayilmayabilir. Seridir rahattır artçı fa rahat eder diye düşünüyorum...
    Chopper alırsam 1.seçeneğim gv olur büyük ihtimal.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)