Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yetikili Servis - Peker Motor (Mecidiyeköy)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Merhaba,

Mecidiyeköy'de Galataderesi caddesinde bulunan Kymco ve Bajaj'ın yetikili servisi olan Peker Motor nasıldır? İlgililer mi? Geçirmeye çalışırlar mı?

2 ay önce 5bin bakımında da 15w50 yağ koymuşlardı başka yağ yok diye ve bu durum içime hiç sinmemişti. Nitekim benzin tüketimi de artmıştı bu değişimden sonra.

Bugün ise 7bin bakımına gittim ve beni rahatsız eden bir konu oldu. Varyatörü değiştirmek istediler. 450 tl idi yenisi, neden değiştiriyoruz, böyle ne kadar gider vs diye sorunca, oradaki ustalardan biri baktı değiştirmeye gerek yok vs dedi ve biraz zımpara yapıp temizledirler ve tekrar taktılar. Bu sefer ben de bana geçirmeye mi çalıştılar diye bi soru işareti oluştu, ayrıca sıkıntı çıkar mı diye içime de kurt düştü.

Moralim acayip bozulmuş durumda bu duruma.
    efendy06 bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla gittiğinizde konuşmaları ilgileri iyi vs. ama kaza yaptım motoru oraya bıraktım karşı tarafın sigortasından yapılcaktı grenajdaki çatlağı görmemişler şimdi dosya kapanmış ne sonuç çıkacak onu bekliyorum bende ondan sonra servisle ilgili yorumumu yapıcam.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco People S200
    Kullanan herkesin yorumlarına açığım, açıkcası evime yakın servis varken 15km yolu burası iyi diye gidiyordum ama bugünkü olay aklımı bulandırdı. umarım senin işinde sorunsuz hallolur.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    7000 de varyatör mü değişirmiş neyin kafasını yaşıyor bunlar.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    7000 varyatör ne alaka sasırdım...

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    AEA ekibinden Gökhan Hoca'nın sürekli gittiği,memnun olduğu servis olarak görmüştüm videolarından. Müşteriye göre davranışları değişiyor demek ki.

Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 de varyatör mü değişirmiş neyin kafasını yaşıyor bunlar.
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 varyatör ne alaka sasırdım...
    aşağıdaki resimde yer alan parçalardan soldakinin üstünde yer alan sarımtırak 3 parçanın sağdaki kasnağın iç kısmını çizdiğini değişmesi gerektiğini söyledi 14-15 yaşlarındaki bi çocuk ama kime gösterdi, kim değişsin dedi orasını göremedim, sonra oradaki başka biri bakınca gerek yok, bizim arkadaş yağlı görünce şey zannetmiş falan dedi, biraz zımpara vs yaptılar sadece. açıkçası ben de herhangi bir şeyden şikayet etmemiştim varyatörle ilgili sadece temizlenmesini istemiştim. bi süre takip edicem bakalım varyatörle ilgili herhangi bir sorun çıkacak mı? içime kurt düştü çünkü.

Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA ekibinden Gökhan Hoca'nın sürekli gittiği,memnun olduğu servis olarak görmüştüm videolarından. Müşteriye göre davranışları değişiyor demek ki.
    belki de doğru düzgün bilmeyen biri baktı değişmesi lazım dedi bilemiyorum. bu servisle ilgili internette az yorum var onlar da olumlu yorumlar. o yüzden burada başka giden kişiler varsa nasıl oldukları hakkında yorum yaparlarsa daha doğru fikir sahibi olurum diye umuyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)