Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yzf-r25 için telefon tutucu modeli ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha yzf R-25
    Arkadaşlar şehir içi kullanım için gps yerine telefonumu kullanmak istiyorum telefonum iphone 5s motorsikletim r25.hangi model uygun olur fiyatları nelerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hortlatmak zorundayım.
    Uygun olan modeli buldunuz mu?
    Bulan veya kullanan var mi?

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alın ama yolda giderken dikkatinizi dağıtmasın,insan ister istemez ekrana bakar. Bu sebeple almadım.

afran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın ama yolda giderken dikkatinizi dağıtmasın,insan ister istemez ekrana bakar. Bu sebeple almadım.
    Navigasyon icin kullanicam diğer türlü çok sıkıntı oluyor ikidebir durup acaba nerden gidecektim diye bakıyorum. Çok zaman kaybı ve can sıkıcı oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Up up up up

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı afran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortlatmak zorundayım.
    Uygun olan modeli buldunuz mu?
    Bulan veya kullanan var mi?
    http://www.rammount.com/part/RAM-B-349 ürün bu ( aynanın yanında iki tane plastk göreceksin, mt25in ayna takılacak yerleri r25te plastik tıkaç ile tıkalı. oraya takacaksın. +140km sonrası iphone una uçmayı öğretmen lazım. uçmayı bilmiyorsa kötü.

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zamanla kaybolur o.

Alıntı afran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navigasyon icin kullanicam diğer türlü çok sıkıntı oluyor ikidebir durup acaba nerden gidecektim diye bakıyorum. Çok zaman kaybı ve can sıkıcı oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

Up up up up
    cihazı alıp taksan bile +140 fazlasına çıkarmayacak seni, o sebeple, durup bakmakla gaz açmak arasında kalıp, durup bakmayı tercih edeceksin. (şehir içi gereksinim yoksa almanı tavsiye etmem.)

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    140 km/h sonrası için yazdığınız yorumların dayanağı nedir? Yani yanlış anlamayın, aksini iddia etmiyorum. Ben de alacağım böyle bir şey, ama tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi. Eğer güvenilir bir şey değil ise almayı düşünmem. Zaten benim telefon note3, haddinden fazla büyük. Normal bir telefon 140 ile giderken düşecekse, ben aynı ürünle daha düşük süratle uçururum telefonu ki bu da işime gelmez.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 km/h sonrası için yazdığınız yorumların dayanağı nedir? Yani yanlış anlamayın, aksini iddia etmiyorum. Ben de alacağım böyle bir şey, ama tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi. Eğer güvenilir bir şey değil ise almayı düşünmem. Zaten benim telefon note3, haddinden fazla büyük. Normal bir telefon 140 ile giderken düşecekse, ben aynı ürünle daha düşük süratle uçururum telefonu ki bu da işime gelmez.
    ilk gönderdiğim resme takılan alt resimdeki aparat +140km/h sonrası telefon rüzgara direk maruz kaldığı için uçuyor. (r25te bahsettiğim konum ön camın koruması dışında kalıyor)

uçan telefon: samsung j1di.

efendy06 bunu beğendi.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk gönderdiğim resme takılan alt resimdeki aparat +140km/h sonrası telefon rüzgara direk maruz kaldığı için uçuyor. (r25te bahsettiğim konum ön camın koruması dışında kalıyor)

uçan telefon: samsung j1di.

http://www.rammount.com/images/galle...-UN10BUIU2.jpg
    Eyvallah. Benim işimi görmez o zaman.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ram mounta telefonu düzgün taktığınız müddetçe istediğiniz sürate çıkın telefon yerinden mm kıpırdamıyor.
    Ortalamadan takar yola çıkarsanız 70 km de bile düşebilir youtube da böyle videolar var.
    Ben motorumda kullanıyorum cam Vs yok 200 üstü süratlerde bile kıpırdamıyor.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

ŞU yukarıda görünen R25 in gidon civatasına şu aşağıdaki çizdiğim malzemenin deliklerinden boyutları uydurularak yaptırılıp iki gidon levyesi arasına takılabilir. üstüne de kendi telefon tutucunuzu monte edersiniz. hemen şu an yemek yerken çizdim bunu...

Hem grenajın arkasında kalacağı için uçmaz telefon.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ram mounta telefonu düzgün taktığınız müddetçe istediğiniz sürate çıkın telefon yerinden mm kıpırdamıyor.
    Ortalamadan takar yola çıkarsanız 70 km de bile düşebilir youtube da böyle videolar var.
    Ben motorumda kullanıyorum cam Vs yok 200 üstü süratlerde bile kıpırdamıyor.
    Kimi yatay taksaydın, kimi dikey taksaydın diyor. kimi benimkine bişey olmuyor diyor. arada bi cenabet olan bizimki sanırım

Örnek bi iki video bırakıyorum. belkide dediğin gibi takmayı becerememişizdir. (ilk videoda bozuk asfalt, ikincisinde rüzgar düşürüyor.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/Np5Q9P.jpg

ŞU yukarıda görünen R25 in gidon civatasına şu aşağıdaki çizdiğim malzemenin deliklerinden boyutları uydurularak yaptırılıp iki gidon levyesi arasına takılabilir. üstüne de kendi telefon tutucunuzu monte edersiniz. hemen şu an yemek yerken çizdim bunu...

http://i.hizliresim.com/aLob9B.png
    http://i.hizliresim.com/8MlyM1.png

@Jimi bahsettiğin yere kafa sokanlarıda göz önünde bulundurup, bi çözüm üretirsen sağlığına duacı oluruz.

Motosikleti
    Yohhh
    Kimi yatay taksaydın, kimi dikey taksaydın diyor. kimi benimkine bişey olmuyor diyor. arada bi cenabet olan bizimki sanırım

Örnek bi iki video bırakıyorum. belkide dediğin gibi takmayı becerememişizdir.

https://www.youtube.com/watch?v=K2G3FamLAuQ

https://www.youtube.com/watch?v=JBW6lNNqZqk

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

http://i.hizliresim.com/8MlyM1.png

@Jimi bahsettiğin yere kafa sokanlarıda göz önünde bulundurup, bi çözüm üretirsen sağlığına duacı oluruz.
    abi o kafa sokulan cıvatanın altına sıkışacak olan şey zaten 1.5-2mm kalınlığında, yani yine rahatlıkla kafa sokulabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Şöyle duracak yani;

000000 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o kafa sokulan cıvatanın altına sıkışacak olan şey zaten 1.5-2mm kalınlığında, yani yine rahatlıkla kafa sokulabilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Şöyle duracak yani;

http://i.hizliresim.com/0175gD.jpg
    bunu icad etmek yerine dur telefona bak, yola devam et mantığı daha kolay geliyor.

yinede başkalarına fikir vermesi açısından iyi oldu
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Tüm mesajlar içkili olarak yazılmaktadır. Hoşunuza gitmediyse göz ardı edin.

Motosikleti
    Yohhh
    bunu icad etmek yerine dur telefona bak, yola devam et mantığı daha kolay geliyor.

Kaynak becerisi iyi olan adam için bir boru bir de bükülmüş sacdan ibaret, Hatta bu İRF koruma demiri yapan @piyanist_irfan abiye de yaptırılabilir.
    000000 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI

Öyle olmuyor işte hocam, geçen Ankara'da bir yere gideceğim, arkadaş konum attı, durup navigasyondan bakıyorum, az daha gidiyorum falan. Sonra yine duruyorum, bakıyorum ki sapak kaçmış, dönecek yer bul, dön geri falan. 40 km'den fazla yol gitmiştim, en son kendimi Baydar Yamaha'nın önünde buldum. Sinirlendim, arkadaşa msj attım yolu bulamadım geri dönüyorum diye, 40 km geri dönüp eve geldim
    000000 bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)