Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KRMOTORS (Hyosung) Türkiye İçin Yeniden Mi El Atıyor? Mail Yoluyla İletişime Geçildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    lOğuzcanl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-Treme Max
    3-4 Gün önce Hyosung Gt250R facebook grubunda haraketlenmeler olmaya başladı. Hyosung kullanıcıları artık durumdan bezmiş haldelerdi ve motosikletleri her arıza yaptığında bisikletçilerden dönme ustalara boyun eğmek zorunda kalıyorlardı.

Artık Ses Çıkarma Vakti!
    Hyosung kullanıcıları artık ses çıkarma vaktinin geldiğini düşünüp toplu şekilde KRMOTORS'a mail yolladılar. Ve içlerinden birisinin mailine geri dönen KRMOTORS; İzmir'den Fatih İtir diye bir arkadaşa gelen şikayetleri yöneltmişler. (Hiç yoktan ilgilenip Türkçe cevap verilmiş)

Sorunlar Çözülecek!
    Fatih İtir; yedek parça ve servis sorunlarını çözeceklerini belirtmiş. Ve ayrıca fuardaki yetkiliye sorduklarında da bu işe el atılacağını belirtmiş.

Sizin görüşleriniz nelerdir?
    Ruh hastası, saykodeli, manyak, süpermanyak motorcu ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ''Ve içlerinden birisinin mailine geri dönen KRMOTORS; İzmir'den Fatih İtir diye bir arkadaşa gelen şikayetleri yöneltmişler. ''
    Nasıl yani
    Sanırım Fatih İtir şikayet mesajı yazmış ve geri dönüş olmuş.
    Şikayet mesajını ve cevabı da yazarsanız bilgilenebiliriz
    Az silindir, çok iş

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    100 kişiye hysoung nasıldır diye sordum 90'ı abi ben suri , suri anlamıyor dedi..

geri kalan 10'u zaten çoktan bezmişti.. ama o paraya o motor.. çok ta şiapmamak lazım..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Her ne kadar enduro yapan bir marka olmasada sevinirim.
    Gv250 alacak olan bir yakınımı caydırdım mesela, dedim arıza olursa sürünürsün.
    Hyosun sahipleri zaten kan ağlıyor.
    Cemiyetin yelpaze genişlemiş olur.
    Yani umarım Hyo ülkemizde tekrar kendini toparlar.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne kadar enduro yapan bir marka olmasada sevinirim.
    Gv250 alacak olan bir yakınımı caydırdım mesela, dedim arıza olursa sürünürsün.
    Hyosun sahipleri zaten kan ağlıyor.
    Cemiyetin yelpaze genişlemiş olur.
    Yani umarım Hyo ülkemizde tekrar kendini toparlar.
    Endurosu vardı RX125 diye hatta dual purpose makinesi de vardı RT125 diye. Eski bir Hyosung sahibi olarak kan ağlamadım hem de GV250 sahibi olarak. Bütün sorunları bilinen ve çözülen bir makineydi. Herşeye önceden müdahale ettik ve sıkıntısız kullandık. Çözdüğümüz sorunları da konu başlığında paylaştık bu forumda. O kadar sayfaya ulaşan başka bir motosiklet başlığı yoktur herhalde. Sorun ya sahiplerin motoru kullanış biçiminde ya da bisikletçiden bozma servislerde.

Hyosung elektrik tesisatı haricinde, oldukça kaliteli motosikletler üretiyor ve maalesef bu ülkede Global Motor sonrasında değişen distribütörler yüzünden kötü imajını hiçbir zaman toparlayamayacak.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

lOğuzcanl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Ve içlerinden birisinin mailine geri dönen KRMOTORS; İzmir'den Fatih İtir diye bir arkadaşa gelen şikayetleri yöneltmişler. ''
    Nasıl yani
    Sanırım Fatih İtir şikayet mesajı yazmış ve geri dönüş olmuş.
    Şikayet mesajını ve cevabı da yazarsanız bilgilenebiliriz
    Yani şöyle bir arkadaşımız KRMOTORS a yazıyor, KRMOTORS Fatih İtir'e diyor ki. Şikayeti yazan arkadaşla ilgilen. Fatih İtir de şikayeti yazan arkadaşı arıyor. Nasıl anlatacağımı bilemedim
    Ruh hastası, saykodeli, manyak, süpermanyak motorcu ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)