Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman Önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar. Konunun başlığından da anlayacağınız üzere ekipman konusunda biraz sıkıntılar yaşıyorum ve ilk motorumu alıcam fakat ekipmanlar hakkında pek fazla bir bilgim olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. 1.500 TL ekipman bütçem var. Kask'a ortalama 750-800 tl bütçe ayırdım. Kask-mont-eldiven ve dizlik önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    X-Max 250
    Kaskta 1000 lere çıkmadığın sürece ihtiyacını karşılayacak model MT-Kre Momentum olabilir, montta ise Prohel'in Botari modelini kullanıyorum. + sı - si yok f/p konusunda güzel.

Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskta 1000 lere çıkmadığın sürece ihtiyacını karşılayacak model MT-Kre Momentum olabilir, montta ise Prohel'in Botari modelini kullanıyorum. + sı - si yok f/p konusunda güzel.
    Nolan N86 veya AGV K3 düşünüyorum. Gayet güzel diye bahsediliyor.

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Açıkçası yeteceğini düşünmüyorum. ben ekipmanlarıma 3000'e yakın para harcadım. Üstelik o zamanlar motosikletim CBX250 idi. Mont Richa Airstream aldım. Eldiven Richa Savage. Pantolon Tech90. Kask Bell Vortex(Şimdi İcon Variant'a geçiyorum). Bot Forma Adventure.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı dopeboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolan N86 veya AGV K3 düşünüyorum. Gayet güzel diye bahsediliyor.
    Evet ben de ilk onlara bakmıştım o bütçeye çıkamamıştım. Şimdi şuanki kaskımı artçı kaskı yapıp agv ya da bell almayı düşünüyorum.

Alıntı stabiliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası yeteceğini düşünmüyorum. ben ekipmanlarıma 3000'e yakın para harcadım. Üstelik o zamanlar motosikletim CBX250 idi. Mont Richa Airstream aldım. Eldiven Richa Savage. Pantolon Tech90. Kask Bell Vortex(Şimdi İcon Variant'a geçiyorum). Bot Forma Adventure.
    Şuanlık o kadar bütçem olmadığı için malesef 1.5 milyarlık ekipmanla idare edeceğiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Alıntı Alienberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben de ilk onlara bakmıştım o bütçeye çıkamamıştım. Şimdi şuanki kaskımı artçı kaskı yapıp agv ya da bell almayı düşünüyorum.
    Anladığım kadarıyla bell'de nolan ve agv kadar iyi bir kask hocam. Doğru mudur?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)