Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 tavsiye eder misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar motor almayı epeydir düşünüyordum.. Cruiser/Chopper türü takılıyorum aklımda da bisan lifan roadstar 250 var..

34.000KM'de bi tane buldum temiz görünen bi makine, sizce çok mu kilometre olarak.. Arızası sorunu çok olur mu başımı ağrıtır mı?

Gönlümde Harley Davidson iron883 yada 48 var ama öğrenci olunca zorlayamıyorsun çok fazla, ha belki zorlarım yazın alırım diye düşündüm de çok fazla bi borcun altın yatmak pek mantıklı gelmedi.. Tavsiyeniz ne olur ?

Şimdiden çok teşekkürler, herkese iyi akşamlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinliler içinde kaliteli sayılabilecek bir motosiklet.Yamaha XVS 250 klonu.Ama km biraz fazla gibi.Uygun fiyata daha düşük km li bulunabilir bence.34.000 km de Çinli başınızı biraz ağrıtabilir.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinliler içinde kaliteli sayılabilecek bir motosiklet.Yamaha XVS 250 klonu.Ama km biraz fazla gibi.Uygun fiyata daha düşük km li bulunabilir bence.34.000 km de Çinli başınızı biraz ağrıtabilir.
    Bende öyle düşünüyordum 4000tl'ye buldum fiyat uygun geldi ama aldıktan sonra başım ağrısında istemem, ağır bakımları yapılmış dedi arkadaş bi lastikler değişme istiyormuş

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    roadstarın bloğu parçası bol bulunan virago 250 bloğunun kopyası, bu yüzden diğer çinlilerle bir tutmamak lazım.

temiz ve bakımları yapılmışssa alınabilir, siz tabiki bir ustaya gösterin parası neyse exprertis yaptırın. arıza falan çok vericeğini sanmıyorum.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    roadstarın bloğu parçası bol bulunan virago 250 bloğunun kopyası, bu yüzden diğer çinlilerle bir tutmamak lazım.

temiz ve bakımları yapılmışssa alınabilir, siz tabiki bir ustaya gösterin parası neyse exprertis yaptırın. arıza falan çok vericeğini sanmıyorum.
    Yorumunuz için teşekkürler hocam, ustamla beraber gideceğim alacak olursam zaten.. Parça konusunda sıkıntı çekmeyeceğim virago 250 ile aynı bloğu paylaşıyorsa..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)