Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Suzuki GSX-R 600 Satın Aldık Aşırı Hararet Ve ........Yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok başgan ben 51 binde olan 2001 honda cbr600f görmüştüm hatta hayret etmiştim 16 yılda nasıl 51 bin km yapmış diye.
    o zamanlar göstergeler 999.000 e gidiyordu ama japonlar 2006 yılından itibaren 49.999 turkish edition göstergeler ile satmaya başladılar motorları
    MazhaRR ve zekeriyaimam bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum bak söyle birşey söylemem lazım sen motoru aldığında kac km de idi? bunu biliyormusun ve evraklara dökebiliyormusun.İşi kanıtlamak kolay ama sonunda kavgalık olmakta var.Yeni bir yasa cıktı 2. el için 10 bin km garantisi var sizi kapsarmı bilmiyorum ama bence en iyisi siz avukata gidin ve o motorla ilgili resmi evrak toplayın hiç bir motor bir anda hararet yapmaz.Heleki 5 10 km de imkansız bir durum bu istediğin kadar gazla dibine kadar in o motora bu sekilde bişey olmaz.

Ayrıca forumda akıl veren insanlarıda anlamıs değilim adam motoru almıs kardesim almadan önce yapıcağı şeyler değil suanki durumda ne yapabilir biliyorsanız yardımcı olun yoksa olmayın.Duyarsız olmanın mantığı yoktur bizi geriye götüren bu türlü hallerdir.

Dediğim gibi avukata basvur telefon görüsmelerinden kamera kayıtlarına kadar herşeyi topla dava aç kendilerine.

Tahminimce bu motoru siz yokken kullandılar yada yağ yakıyordu bu makina kalın yağ koyup öyle satmaya calıstılar finalde sizin elinizde kaldı.

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motosiklet 2006 model olmasına rağmen kilometresi 50 bini geçmemiş değil mi?
    53.000 olması lazım. yanlış hatırlamıyorsam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yapacak bir şey yok, Suzuki yetkili servisine veyahut çok güvenilr bir ustaya götür motoru güzelcene yaptır ve bin.

Misal Ankara'da Honda yetkili servisi mevcut ve hemen her marka motora ekspertiz yapıyorlar. Git bir yaptır bakalım ne diyecekler. 100-150TL gibi bir ücreti vardı.

Şimdi canın sıkkın yok öyleydi böyleydi vs diye düşünüyorsun ama bunların anlamı yok faydası yok.

Motora binmek istiyorsan güzelcene yaptır bin derim. Zaten şöyle bir şey var bu 4 silindir spor motorların en sakat tarafı parça ve servis. En basit parçaları bile ateş pahası. Parça neyse bir de iş bilmez sözde ustalar cabası.

AEA'nın motor toplama serisi var, baştan sona bir izle derim. Komple motor sökme takma toplama tamir (parça hariç) 1000 küsür TL tuttu. Ona göre sen fiyat biç.

https://www.youtube.com/watch?v=k0hp8bJkoEs
    https://www.youtube.com/watch?v=k0hp8bJkoEs
    sağol güzel video

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı 1TÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    53.000 olması lazım. yanlış hatırlamıyorsam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

sağol güzel video
    son durum nedir? kaç liraya yapılıyor ne zaman çıkartıcaklarmış

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum nedir? kaç liraya yapılıyor ne zaman çıkartıcaklarmış
    6000 TL verdik salı günü veya cuma gibi çıkacakmış.tüm malzemeler gelmiş 1 parça eksimiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bak söyle birşey söylemem lazım sen motoru aldığında kac km de idi? bunu biliyormusun ve evraklara dökebiliyormusun.İşi kanıtlamak kolay ama sonunda kavgalık olmakta var.Yeni bir yasa cıktı 2. el için 10 bin km garantisi var sizi kapsarmı bilmiyorum ama bence en iyisi siz avukata gidin ve o motorla ilgili resmi evrak toplayın hiç bir motor bir anda hararet yapmaz.Heleki 5 10 km de imkansız bir durum bu istediğin kadar gazla dibine kadar in o motora bu sekilde bişey olmaz.

Ayrıca forumda akıl veren insanlarıda anlamıs değilim adam motoru almıs kardesim almadan önce yapıcağı şeyler değil suanki durumda ne yapabilir biliyorsanız yardımcı olun yoksa olmayın.Duyarsız olmanın mantığı yoktur bizi geriye götüren bu türlü hallerdir.

Dediğim gibi avukata basvur telefon görüsmelerinden kamera kayıtlarına kadar herşeyi topla dava aç kendilerine.

Tahminimce bu motoru siz yokken kullandılar yada yağ yakıyordu bu makina kalın yağ koyup öyle satmaya calıstılar finalde sizin elinizde kaldı.
    tamir için ve satın alma havale ücretleri mevcut.zaman ayırıp cözüm önerileriniz için çok teşekür ederim sağolun.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    geçmiş olsun,inşallah kusursuz şekilde tamir olur ve güzel günlerde binersiniz.Forumlada yaşadığınız tecrübeyi paylaştığınız için teşekkürler.
    1TÜRK bunu beğendi.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu tur durumlara da tuketici mahkemesi baksa basit ve cabuk halledilir gibi geliyor. Yoksa normal mahkemeyle ugrasmak cok dertli olabilir.

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ünal hocam. Tekrardan geçmiş olsun

Donanımhaber'den mesmeyut
    1TÜRK bunu beğendi.

sağol sayende burayada üye oldum bilmiyorum teşekürler
    mesmeyut bunu beğendi.

Kdr543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keske bu kadar dert ve masrafla uğraşmak yerine hukuki yollara basvursaydiniz. Gecmis olsun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)