Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

BU RESİM BURASI TÜRKİYE DEDİRTİR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    En iyi kanunlar bile insan eliyle uygulanır. Sorun tamamen biziz beyler devleti belediyeyi,düzeni vs suçlamayı bırakın.

Hangi amir çalışana o kapağı kapatma derki. O kapağı kapatmayana yaptırım uygulandığı zaman başka durumlar devreye girer. Eminim eleştiri yapanların çoğu bu seferde işçinin ekmeğiyle oynanıyor diye yine aynı yerleri suçlarlar.
    Haklısınız ama çözüm yine bizde
    Kardeşim sağolsun bunu duyurmuş ve biz bilgi sahibi olduk. Bizleride bu tip şeyleri cogaltmamiz lazim
    Yani ozonun delinmesi den şikayet edip parfüm tüketiminde dikkat etmeyen samimi olabilirmi
    kefkes, drtayfun ve Zsrvc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilen bilir shameless diye bir dizi var.
    Bir sahnede avukat olan bir kişi gösteriliyor. Adam kış günü bir şişe suyu metal üst geçit merdivenine boşaltıyor. Biraz sonra su donuyor. Merdivenden inen bir kadın buza basıp kayarak düşüyor.
    Avukat hemen kadının yanına koşuyor. Kartını uzatıyor, "Efendim olanı gördüm, şahidim. Bunun sorumlusu belediyedir. Beni ararsanız mahkeme aracılığıyla hakkınızı ararım." diyor. Yani amacı belediyeden alacağı tazminatla avukatlık parasını çıkartmak.
    Şimdi bu dizi absürt ve sahne de abartılı. Ama orada biri belediyenin ihmali sonucu bir zarara uğradığında hakkını arıyor. Biz aramıyoruz.
    Hayir, orasi Amerika, burasi Turkiye. Kalkip Turkiye'de boyle bir dava acmaya kalkarsaniz once bi taraflariyla gulerler, ustune bi de dayak cekerler... Allah askina, katillerin ve tecavuzculerin, hukumet muhaliflerine hapishanelerde yer acmak icin saliverildigi bir ulkede yasadiginizi bilmiyor musunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:24 ----------

Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapağın açıklığı tamam. Ona zaten değinirler. Ama o kapak kapalı olsa bile o işte bir sıkıntı yok mu? Asfalt ile kapağın aynı hizada olması gerekmiyor mu? Yerli ve milli uçağımızı, arabamızı, arama motorumuzu, füzemizi, tankmızı, roketimizi her bir şeyimizi yaptık ama rögar kapağıyla asfaltı aynı hizaya getiremedik arkadaş. Hangi integral hesabı, hangi fezatronik teknoloji gerekiyorsa verelim parasını Japonlar veya NASA filan gelip yapsın asfaltla aynı hizada rögar kapaklarını.

(bkz: Çok Gizli Olduğu İçin Kimsenin Görmediği Ama Kesin Ürettiğimiz 16 Milli Şey)
    Milli tank hikaye oldu bu arada... Kore'den alinan dizayna Avusturya'dan motor ithal edecek olan Tumosan (Albayrak grubu) bunu bile beceremeyince sozlesme fesholdu. Deli gibi avans bilin bakalim kime kaldi?
    Mengu16, mgora, zabuzaretta ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    O ne öyle ya. Yol değil bilardo masası. Banttan güzel görülür

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapağın açıklığı tamam. Ona zaten değinirler. Ama o kapak kapalı olsa bile o işte bir sıkıntı yok mu? Asfalt ile kapağın aynı hizada olması gerekmiyor mu? Yerli ve milli uçağımızı, arabamızı, arama motorumuzu, füzemizi, tankmızı, roketimizi her bir şeyimizi yaptık ama rögar kapağıyla asfaltı aynı hizaya getiremedik arkadaş. Hangi integral hesabı, hangi fezatronik teknoloji gerekiyorsa verelim parasını Japonlar veya NASA filan gelip yapsın asfaltla aynı hizada rögar kapaklarını.

(bkz: Çok Gizli Olduğu İçin Kimsenin Görmediği Ama Kesin Ürettiğimiz 16 Milli Şey)
    Zafer hocam sen çok yasa emi
    zaferce bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.com/a/img924/2319/CRBFCX.jpg

Selam arkadaşlar iki saat önce evden çıktı. Beylikdüzü Avcılar istikametinde giderken mevcut resimdeki olayı gördüm, bi Allah'ın kulu durupta duba felan koymuyor herkes yanından geçiyor, geri geri geldim foto çekip 153 beyaz masaya gönderdim, 10 dakika basında bekleyerek trafiği yönlendirdim kimse düşmesin diye, tırın biri son anda farketti yönlendirmeme ragmen, sonra karayolları belediye ekip arabası geçiyordu durdurdum söyledim bu nedir böyle sorumsuzlukmu olur dedim aldığım cevap; nedir bacadir görmüyorsin oldu sonra diğer bi kişi geldi teşekkür etti. 153 beyaz masada aradan 2 saat geçti cevap bile yazmadı, şimdi vatandaşın sorumsuzluğunamı yanarsın, karayollarının sorumsuzluğunamı yanarsın veya 153 ne işe yarar, yorum sizin
    Referandum sürecinde büyük risk almışsın. Yaptığın dolaylı yoldan hükümeti eleştirmek olduğu için içeri atılabilirsin
    mgora, zabuzaretta, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Referandum sürecinde büyük risk almışsın. Yaptığın dolaylı yoldan hükümeti eleştirmek olduğu için içeri atılabilirsin
    Resmen terorist bunlar, baska bisey degil...

Israil usagi, CIA ajani demek zor oluyodu, iki kelime oldugundan. Artik direk terorist deyip geciyos... iyice ayaga dustu nasil olsa... Gazeteci terorist, hakim terorist, ev hanimi terorist, seksen yasinda topal adam terorist, gorev basinda kolu bacagi kopmus %75 kusurlu polis terorist, kemoterapi goren kanserli yasli kadin terorist, biri engelli biri down sendromlu 3 cocuklu anne terorist, bizzat Abdullah Gul elinden Tubitak ozel odulu almis, ismi dunyaca taninan profesor terorist olurda, caddenin ortasinda insanlarin hayatini tehlikeye atan delik icin "boyle sormsuzluk olur mu?" diyen niye terorist olmasin ki?
    Mengu16 ve zabuzaretta bunu beğendiler.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En kötüsü ne biliyor musunuz?

Alışmak. Hergün geçtiğim yolda bunun bi benzeri var.

En az on-onbeşgündür hergün yanından geçiyorum motosikletle.(pek işlek biyer değil
    ve viraj sebebiyle 30 km üstü gidilmeyen biyer, açı olarak kabak gibi görünüyor,
    simsiyah bi çukur halinde, şimdi açık mı kapalı mı diye yazarken bile şüpheye düştüm,)

Bir keresinde derin midir? diye düşündüm.
    Bi kaç kez 'şuna odaklansam kimbilir ne olur' dedim.
    İyi ki hızlı değilmişim falan dedim..

Öyle normal geliyor ki biçok şey, şaşırmayı unutmuşuz gibi adeta..
    Benim gibi yüzlerce araç hergün ordan geçiyor ve kuyu gibi haftalardır duruyor öylece..
    Kenarı beş parmak topraklı diye dikkat çekiyor sadece..
    Şu başlığı görmesem yarın yine yanından geçip gidecektim sanırım.

Yarın sabah ilk işim ihbar-bildirme herneyse bu olacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi kanunlar bile insan eliyle uygulanır. Sorun tamamen biziz beyler devleti belediyeyi,düzeni vs suçlamayı bırakın.

Hangi amir çalışana o kapağı kapatma derki. O kapağı kapatmayana yaptırım uygulandığı zaman başka durumlar devreye girer. Eminim eleştiri yapanların çoğu bu seferde işçinin ekmeğiyle oynanıyor diye yine aynı yerleri suçlarlar.
    Haklısınız ama çözüm yine bizde
    Kardeşim sağolsun bunu duyurmuş ve biz bilgi sahibi olduk. Bizleride bu tip şeyleri cogaltmamiz lazim
    Yani ozonun delinmesi den şikayet edip parfüm tüketiminde dikkat etmeyen samimi olabilirmi
    Başlık gerçekten dikkat çekici oldu ve yarın ben de benzer bir durumu bildireceğim. Fakat düzelme için
    çok ciddi yaptırım da şart bence.Yoksa bazı sorumsuz insanlar muhakkak suistimal edeceklerdir..

Motosikleti
    SD 1290R
    Sıfırın altındaki günlerde cadde ortasındaki bitkileri sulamasınlar bari. Bu kadar basit bir şey bile becerilebilmiş değiliz hâlâ. Azıcık akıl, azıcık mantık. Resmen kendi elimizle buz kaplıyoruz yolu. Forumda bir arkadaş ciddi sakatlanma geçirmiş bu yüzden.

Motosikleti
    R25
    Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci aslinda biraz eksik yapmışsın. Bu kapağı görür görmez video cekecektin ve anlatacaktin durumu, neresi olduğunu söyleyip saatine bakip arıyorum şimdi deyip 153 arayip. Belli bir sure sonra tekrar videoda saati gosterecektin ve direk fox habere postala. Reklam olmayinca kimse bir bok yapmaz bu ülkede
    Fox ve kanal D ye resim attım malüm diğer kanallara atsam yayınlanmazdı fakat iki kanalda cevap vermedi

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırın altındaki günlerde cadde ortasındaki bitkileri sulamasınlar bari. Bu kadar basit bir şey bile becerilebilmiş değiliz hâlâ. Azıcık akıl, azıcık mantık. Resmen kendi elimizle buz kaplıyoruz yolu. Forumda bir arkadaş ciddi sakatlanma geçirmiş bu yüzden.
    Hasmet abi yagmurlu havada bile çim suluyoruz biz. :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Fox ve kanal D ye resim attım malüm diğer kanallara atsam yayınlanmazdı fakat iki kanalda cevap vermedi
    Show TV'ye atın. Gerekli gereksiz ne varsa yayınlarlar.

ismaileren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok. gelecekten ümitli
    o rögarın kapağı kapalı olsa dahi kapak etrafındaki patlamış kısımlar bir motorsikletli için ölümcül risk yaratır.
    Bunun gibi etrafı patlak binlerce rögar var.

Peki bunun sebebi nedir ve nasıl önlenir?
    Cevap çok basit;
    yol üzerindeki rögar çalışmalarında asfaltın tamir gerekitiren yerleri yine asfalt dolgusu yapılarak tamir edilmelidir.
    Asfalt esnek bir dolgu malzemesi olduğu için böylesi patlamaz.
    Bunun içinde rögar çalışması yapan kurum belediye ile koordineli çalışıp, o rögarın etrafını asfalt ile doldurtmalıdır.
    Bizde ise böylesi bir koordinasyon olmadığı için çalışmayı yapanlar rögar çalışması esnasında söktükleri asfaltın yerine beton basıyorlar.
    Betonda esnekliği olmayan gevrek bir malzeme olduğu için fotoğrafda görülebileceği üzere kısa sürede çatlar, patlar ve bu hale gelir.
    espresso bunu beğendi.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Türkiyenin tek tarafsız kanalı flash tv ye atıp, muhabirlerin yol parasını da verseydin kesin yayınlardı.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    ya öyle çok şey yapmayın, amörtisör dediğin keçesi 300 lira topsalan 1000 lira.
    ölmediysen devletimize feda olsun...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Envai çeşit yorum var ama kimse Ahmet Turan Peker gibi mantıklı bir yorum yapmamış neden biliyor musunuz?

Çünkü sizde o logar kapağını açık bırakan yada açık olduğunu öğrensiği halde umursamayan insan kadar potansiyel suç işleyebilecek kapasitedesiniz.

Yorumları bari hakkıyla yapın. Görende sanacakki amerikada en cahil insan bile bizim toplumun bilinçli insanına denk.

Mantıklı ve inandırıcı olun az, sorumsuz insan her ülkede var.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artık dayanamayacagim, sözüm herkese:

logar değil ulan "rögar"

*********RÖGAR*********

OH BE RAHATLADIM!!!
    espresso bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Kaptan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim

Bundan seneler once Ankara da Ulus dan Bahceli evlere giden alt koprude su birikmesin diye acilan kanalin mazgallari yarim.acik sekilde.birakilmisti. arkadasimla.onlu arkali gidiyorduk. Bir baktim ondeki arkadasimin araci zink diye durdu, aractan dumanlar yukseliyor. Acik mazgala girdi. Mazgal kartwri deldi, airbag ler acildi. Belediye den bir kurus tazminat alinamadi

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Envai çeşit yorum var ama kimse Ahmet Turan Peker gibi mantıklı bir yorum yapmamış neden biliyor musunuz?

Çünkü sizde o logar kapağını açık bırakan yada açık olduğunu öğrensiği halde umursamayan insan kadar potansiyel suç işleyebilecek kapasitedesiniz.

Yorumları bari hakkıyla yapın. Görende sanacakki amerikada en cahil insan bile bizim toplumun bilinçli insanına denk.

Mantıklı ve inandırıcı olun az, sorumsuz insan her ülkede var.
    İnsan her yerde insan, ama kurallar büyük farklar gösteriyor. Amerika'da böyle bir şeyin olma ihtimali sıfıra yakın. Fransa'da olanı COQ yazmış.

Bizde maden 'kaza'sı oldu 300 küsür kişi öldü. Amerika'da çok daha fazla maden var. En son ne zaman duydunuz Amerika'da bir madende bu ölçekte ölümlü bir kaza olduğunu? Neye orada olmuyor?

Malesef batıda kurallar insan hayatına daha çok önem veriyor. Bu konuda savunacak hiç bir şeyimiz yok. Siz kural koymazsanız maden sahibi üç kuruşa daha ucuz kömür çıkarmak için insanların hayatını riske atar böyle. Hayır, yakın zamanda da bizzat bakanın "teftiş" ettiği bir maden. Burada olsa o adamın siyasi hayatı biter, o maden ve bağlı olduğu tüm şirketler de tazminat ödemekten iflas ederdi.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    fazer
    Önlem bari alsalar etrafına.

oraya bir şempanze götür, gider kapatır o kapağı kendiliğinden ........

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)