Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

BU RESİM BURASI TÜRKİYE DEDİRTİR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25

Selam arkadaşlar iki saat önce evden çıktı. Beylikdüzü Avcılar istikametinde giderken mevcut resimdeki olayı gördüm, bi Allah'ın kulu durupta duba felan koymuyor herkes yanından geçiyor, geri geri geldim foto çekip 153 beyaz masaya gönderdim, 10 dakika basında bekleyerek trafiği yönlendirdim kimse düşmesin diye, tırın biri son anda farketti yönlendirmeme ragmen, sonra karayolları belediye ekip arabası geçiyordu durdurdum söyledim bu nedir böyle sorumsuzlukmu olur dedim aldığım cevap; nedir bacadir görmüyorsin oldu sonra diğer bi kişi geldi teşekkür etti. 153 beyaz masada aradan 2 saat geçti cevap bile yazmadı, şimdi vatandaşın sorumsuzluğunamı yanarsın, karayollarının sorumsuzluğunamı yanarsın veya 153 ne işe yarar, yorum sizin
    espresso, Pisman, fazil ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    evet resmin orta üst kısmında alfemo reklam panosu görünüyor, ben ordan anladım
    siz nerden anladınız?
    imza: bir Türk
    solmyr bunu beğendi.

Şaşırmadım
    İmza: bir Türk

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Sonra insan ölüyo.. E cok ucuz hayat nedir yani*

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    yalnız ne yol yapmışlar ama bee, orda insan ölse bile yol çok güzel, duble falandır kesin o, unutmayın şehit cenazeleri bile duble yollarla çok rahat memleketlerine gidebiliyor. öyle çok şey yapmayın, ben mesela geçen hafta amortisörü patlattım böyle bir logar çukurunda ölebilirdim de çok önemli değil ama duble yola feda olsun. allah birşeyimizden razı olsun. harikayız.
    espresso, Kızıl pars, Osm@n ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Böyle sorumsuzluk örnekleri uganda da olsa eyvallah, ama bir yerlerini yırtıyorlar ya duble yol duble yol diye, işte O logar kapağı kapak olsun onlara. çocuklu bir motosikletlin ön tekeri girse eyvahlar olsun. onun acısını kim dindirecek.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Sıkıntı yok arkadaşlar teğet geçecek
    Kızıl pars bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    vakti zamanında devlet bahçelinin kastettiği şey buymuş demek ki.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bizde insan çok biri ölür biri doğar , zihniyet bu , sonuç bu.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelişmiş bir ülke olsak, o kapağı öyle açık bırakıp giden kişinin mabadindan kan almamız lazımdı.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Msx Sf 17
    Ulan şaka maka ben msx ile görmesem komple içine düşerim bunun. :D
    MD.Murat ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bizim burda yol işlerinde çalışan bir Türk, şefin kapatın dediği halde üşenip kapatmadığı bir logar kapağının cezasını 3 senedir ödüyor.
    Hem de maaşının yarısıyla.
    Üstelik kırılmasına sebep olduğu arabayı sigorta yenilediği halde.
    Sürücünün Evde bekleyen çocuğu geç kalınca korktu diye ekstradan 1500€ Ödemiş birde.
    En çok o koydu diyor.

Yanlış anlaşılmasın kapak bu şekilde açık da değil.
    İnşaat alanının çevresi bariyerle kapatılmış ve sokağın başından itibaren uyarı levhası koydukları halde girmiş eleman çukura.
    Üstelik sarhoşmuş.

Devlet sarhoş filan dinlemedi bastı cezayı.
    Daha kaç sene ödeyecek bilmiyorum ama baya kalın girdi elemana.

Bizim ki bırak logar kapağını açık kapı görse gidip kapatıyor şimdi.
    espresso, kdiner, redlion999 ve 13 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Kapağın açıklığı tamam. Ona zaten değinirler. Ama o kapak kapalı olsa bile o işte bir sıkıntı yok mu? Asfalt ile kapağın aynı hizada olması gerekmiyor mu? Yerli ve milli uçağımızı, arabamızı, arama motorumuzu, füzemizi, tankmızı, roketimizi her bir şeyimizi yaptık ama rögar kapağıyla asfaltı aynı hizaya getiremedik arkadaş. Hangi integral hesabı, hangi fezatronik teknoloji gerekiyorsa verelim parasını Japonlar veya NASA filan gelip yapsın asfaltla aynı hizada rögar kapaklarını.

(bkz: Çok Gizli Olduğu İçin Kimsenin Görmediği Ama Kesin Ürettiğimiz 16 Milli Şey)
    espresso, COQ, gursus ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    Arkadaşlar kapak açık bırakılmamış tahminimce patlamış olabilir yani tır felan geçti ise yerinden söküp ters çevirmiştir diye düşünüyorum
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kapak açık bırakılmamış tahminimce patlamış olabilir yani tır felan geçti ise yerinden söküp ters çevirmiştir diye düşünüyorum
    Bu geçerli bir mazeret mi öyle bile olsa arkadaş ne yazıoyr siz hala tır geçmiş diyorsunuz : 153 beyaz masada aradan 2 saat geçti cevap bile yazmadı, şimdi vatandaşın sorumsuzluğunamı yanarsın, karayollarının sorumsuzluğunamı yanarsın veya 153 ne işe yarar, yorum sizin
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Üst aklın oyunları bunlar.

plakadan anlaşıldığı gibi dünyanın kıskandığı avrupa kültür başkenti orası bunlarda hayatın cilvesi abartmayın :D

Haci aslinda biraz eksik yapmışsın. Bu kapağı görür görmez video cekecektin ve anlatacaktin durumu, neresi olduğunu söyleyip saatine bakip arıyorum şimdi deyip 153 arayip. Belli bir sure sonra tekrar videoda saati gosterecektin ve direk fox habere postala. Reklam olmayinca kimse bir bok yapmaz bu ülkede
    YERUÇAĞI, hyanax100 ve Machair bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ana bizimkentin orası.
    Ben olsam çoktan girmiştim içine.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Bilen bilir shameless diye bir dizi var.
    Bir sahnede avukat olan bir kişi gösteriliyor. Adam kış günü bir şişe suyu metal üst geçit merdivenine boşaltıyor. Biraz sonra su donuyor. Merdivenden inen bir kadın buza basıp kayarak düşüyor.
    Avukat hemen kadının yanına koşuyor. Kartını uzatıyor, "Efendim olanı gördüm, şahidim. Bunun sorumlusu belediyedir. Beni ararsanız mahkeme aracılığıyla hakkınızı ararım." diyor. Yani amacı belediyeden alacağı tazminatla avukatlık parasını çıkartmak.
    Şimdi bu dizi absürt ve sahne de abartılı. Ama orada biri belediyenin ihmali sonucu bir zarara uğradığında hakkını arıyor. Biz aramıyoruz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)