Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Malezya motorculara ücretsiz benzin veriyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cahil insanlarla şaka yapmak doğru değildir. Onların halleri ve dilleri, akrebin kuyruğu gibidir. Hz. Ali. Cahilsiniz.

K121L senden zekiyim.
    Şaka yapıyorsun tamamda sonuna bi tebessüm koysaydın en azından ciddi olmadığın anlaşılırdı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    1kasımdan bir hafta kadar önce Malezya forumlarından birinde de Türk hükümeti bedava kömür dağıtıyor diye topic açılmıştı.
    Ama ordaki topicte siyasi düşünceden bağımsız ibaresi yoktu.
    Gerçi olsa da kimse inanmazdı zaten.
    Neyse o topicte de Fadilah met nikli bir üye alcan kocaman bir soba habire doldurup evde stok yapıp sonra satıcan diye yazmıştı.
    Suhaidah nikli üye de tipik malay zihniyeti diye kızmıştı.
    Fadilah met nikli üye de,
    şaka yaaptıım diye cevap vermişti.
    Hatta ulem beovniden* de anlamıyorsunuz diye çıkışmıştı.
    (*beovni; halkın hindu kesiminde ayrana verilen ad. Halkın çinli kesimi hindularla dalga geçmek için mikser kelimesinin yerine beovni kelimesini kullanırlar.mikser ise çin dilinde karşıtlık anlamına gelir. Halkın müslüman kesimi de hintlilerle dalga geçen çinlilerle dalga geçmek için ironi kelimesinin yerine beovni kelimesini kullanırlar. Müslüman hindular ise hepsiyle dalga geçmek için bu kelimeyi hiç kullanmazlar.)

Neyse nerde kalmıştık?!
    Siyahi ve efendy06 bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Siyahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere 660
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1kasımdan bir hafta kadar önce Malezya forumlarından birinde de Türk hükümeti bedava kömür dağıtıyor diye topic açılmıştı.
    Neyse o topicte de Fadilah met nikli bir üye alcan kocaman bir soba habire doldurup evde stok yapıp sonra satıcan diye yazmıştı.
    (*beovni; halkın hindu kesiminde ayrana verilen ad. Halkın çinli kesimi hindularla dalga geçmek için mikser kelimesinin yerine beovni kelimesini kullanırlar.mikser ise çin dilinde karşıtlık anlamına gelir. Halkın müslüman kesimi de hintlilerle dalga geçen çinlilerle dalga geçmek için ironi kelimesinin yerine beovni kelimesini kullanırlar. Müslüman hindular ise hepsiyle dalga geçmek için bu kelimeyi hiç kullanmazlar.)

Neyse nerde kalmıştık?!
    Sabah sabah kahkaha attım. Güne gülerek başladım Malezyadaki topic'i bende takip ediyorum. Hatta bu Fadillah met nikli üye bir ara Kuala Lumbur kentinin bayan motorcular yeni klüp kuruyor haberi fotoğrafına "Ohhşş şu sağdakide fenaymış, bacaklara bak" gibisinden bir yorum yaparak diğer Malezyalı forum üyelerinin tepkisini çekmişti.
    efendy06 ve COQ bunu beğendiler.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Neyse nerde kalmıştık?!
    Sabah sabah kahkaha attım. Güne gülerek başladım Malezyadaki topic'i bende takip ediyorum. Hatta bu Fadillah met nikli üye bir ara Kuala Lumbur kentinin bayan motorcular yeni klüp kuruyor haberi fotoğrafına "Ohhşş şu sağdakide fenaymış, bacaklara bak" gibisinden bir yorum yaparak diğer Malezyalı forum üyelerinin tepkisini çekmişti.
    Sabah kahvaltımı hareketlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim bu gün güzel geçecek eminim )
    efendy06 ve COQ bunu beğendiler.
    I live my dream life.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cahil insanlarla şaka yapmak doğru değildir. Onların halleri ve dilleri, akrebin kuyruğu gibidir. Hz. Ali. Cahilsiniz.

K121L senden zekiyim.
    Yazdığın metinlerden ne kadar yıldız kafalı olduğunu anlamıştım.
    "Katran kaynatmak la olurmu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker "
    Muhammet Ali

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    İstanbul’da motosikletlere haftada sadece beş litre benzin verilsin, altı ayda trafik sıkışıklığı çözülür.net ;)

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Deposu büyük bir motor alıcan ve habire depo fulletip eve stok yapıp satcan.
    tabi tabi hatta doblo alıp camına bide tuğra çakıp,arkaya büyük bir tank koyar. yol üzeri senin motorlardan benzin toplarsın.

olur olur güzel iş.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Alıntı Killer1691 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu zihniyet yüzünden ülkemizde gerçekleşmesi mümkün değil.
    bu zihniyetin ortadan kalkması için anaokulundan başlayan bir hedefi olan kaliteli bir eğitim sistemimiz olması lazım, bu sistem bugün başlatılsa biz değil ancak gelecek nesilde düzelme olur, eğitim sisteminde reformun gerçekleşmediği her gün zarar görmekteyiz.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fatihin linci bana keyif verdi. Biraz daha

Kimsenin trafiği çözmek gibi bi derdi yok ki bu ülkede... Devletin en büyük gelir kaynaklarından olan akaryakıttan alınan vergi olunca trafikte beklediğimiz her dakika milyonlar kazanan devlet neden çözüm arasın ki trafiğe?Devlete zararı yok faydası var trafiğin... Dükkan sizin olsa çözüm üretir misiniz? Vatandaşı refah içinde yaşatmaya çalışan bi yönetim gördünüz mü hiç buralarda......

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi tabi hatta doblo alıp camına bide tuğra çakıp,arkaya büyük bir tank koyar. yol üzeri senin motorlardan benzin toplarsın.

olur olur güzel iş.
    allah aşkına ne yiyip içiyorsunuz bana da söyleyin bende kafamı yaşıyayım.

aklı başında bir insan benim ilk yorumu espiri amaçlı yaptığımı anlar. belkide masuz böyle yapıyorsunuzdur. fatih.met bir şey yazsında sataşalım hesabı dimi.

malezyada benzin kaç para ki stok yapıp satıcan? yani bir özlü söz ile noktalamam en iyisi olur çünkü bazı kişiler anlayamıyor.

etme cahille muhabbet fıttırırsın, alma cam kırığıyla taharet yırttırırsın.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP

K121L senden zekiyim.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin trafiği çözmek gibi bi derdi yok ki bu ülkede... Devletin en büyük gelir kaynaklarından olan akaryakıttan alınan vergi olunca trafikte beklediğimiz her dakika milyonlar kazanan devlet neden çözüm arasın ki trafiğe?Devlete zararı yok faydası var trafiğin... Dükkan sizin olsa çözüm üretir misiniz? Vatandaşı refah içinde yaşatmaya çalışan bi yönetim gördünüz mü hiç buralarda......
    Ben yazacaktım yazılmasa... rölantide yaktığın benzin bile ülkeye israfken ağır vergi uygulamasından dolayı devlete gelir kapısı.

Birde ''maaş/ litre benzin'' hesabı bu halkı çoğunluğunu kültür, eğlence aktivitelerinden mahrum bırakıp bazı siyasilerin istediği kıvama getiriyor

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    beyler yazılan bazı yorumlar sırf espiri olsun diye yazılmış olduğu aşikar işi ciddiyete vurmayıp keyfinize bakın.bu arada bir ülkede araçlara 10 litre mazot veya benzin ücretsiz ama 10 litreden fazlası ücretliydi.tabi 10 litre hediye eden ülke muhtemelen benzin fiyatlatında da çekirdek fiyatına veriyorlardır herhalde
    fatih.met bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)