Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

süper sport motora arka çanta takılırmı yada takılmalımı takılmamalımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    sizce nasıl durur arkadaşlar süper sporda arka çanta örnegin bende honda 250 r var yakışırmı yoksa gören kekomu der düşünceleriniz nelerdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Biraz goreceli bir konu bence. Mesela ben cantasiz yapamayanlardanim. Supersport icin dusuncem, canta demiri takilip uzun turlarda canta, gunluk kullanimda sirt cantasi kullanilmasi gerektigine inaniyorum.

Goren ne der konusunda da bunun artik asilmasi gereken bir konu oldugunu dusunuyorum. Yoksa 110luk cub ile halimiz nice olur.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    250r zaten spor touring. Çanta da çok yakışıyor kesinlikle tak

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Zevk meselesi cbr250 canta takan gördüm. Bana göre çok kötü duruyor. Ben duke e dahi çanta takmam. Çanta, gezi motorları, scooter motorlara gidiyor bana göre.

Kdr543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Supersportu gorunce başlığa geldim bir hevesle, acaba gsxr'a mı takacak, rr'a mı diye.
    Ss.avi
    EldekiDebryj bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    250cc tam SS sayilmiyor, ama 600cc ve ustu SS'e canta cok sacma birsey bence... Ancak farkli ihtiyaclar bir araya gelirse neden takilmasin? Kimin ne dedigi onemli degil bence. Sadece headshake olayina dikkat edin. Arkada asiri yuk onu dengesizlestirip "tank slap" denen olaya sebebiyet verebilir, ozellikle SS gibi yuksek "rake" acisina sahip stabiliteden odun veren modellerde.

Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevk meselesi cbr250 canta takan gördüm. Bana göre çok kötü duruyor. Ben duke e dahi çanta takmam. Çanta, gezi motorları, scooter motorlara gidiyor bana göre.
    KTM'un Duke serisi icin cok guzel cantalari var yahu. Superduke'a hem yan, hem da arka canta satiyorlar:

Hem kullanisli, hem de yakisiyor bence.

Zaten naked turu standart motosiklet turudur. Eski Ruslarin, Javalarin gumuzdeki realizasyonudur, ergonomisiyle, kullanimiyla.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc tam SS sayilmiyor, ama 600cc ve ustu SS'e canta cok sacma birsey bence... Ancak farkli ihtiyaclar bir araya gelirse neden takilmasin? Kimin ne dedigi onemli degil bence. Sadece headshake olayina dikkat edin. Arkada asiri yuk onu dengesizlestirip "tank slap" denen olaya sebebiyet verebilir, ozellikle SS gibi yuksek "rake" acisina sahip stabiliteden odun veren modellerde.

KTM'un Duke serisi icin cok guzel cantalari var yahu. Superduke'a hem yan, hem da arka canta satiyorlar:

http://s1.cdn.autoevolution.com/imag...g-medium_3.jpg

Hem kullanisli, hem de yakisiyor bence.

Zaten naked turu standart motosiklet turudur. Eski Ruslarin, Javalarin gumuzdeki realizasyonudur, ergonomisiyle, kullanimiyla.
    Takan takıyor, takılmaz diye bişey yok tabi cbr250 gördüm ama dediğim gibi zevk meselesi, ben göze hitabından bahsettim arkadaş "yakışıyor mu?" dediği için.
    Benim hiç hoşuma gitmiyor gördüklerim. Şehirdışına gidiyorsam anca sırt cantası fılan lazım oluyor. Onun dışında şehiriçi motorda çantaya ihtiyaç duymadım kendi adıma. Görüntü olarakta beğenmiyorum. Duke e çanta takılır lakin ben takmam.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    sırt çantası kullanmak en mantıklısı galiba arkasındaki küçük bagajına zulalarız lazım olunca ordan çıkartır kullanır söndürür geri zulalarız napalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı Kdr543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Supersportu gorunce başlığa geldim bir hevesle, acaba gsxr'a mı takacak, rr'a mı diye.
    Ss.avi
    walla dostum güzel demişinde ben daha o dediklerin ne onu bile bilmiyorum cbr250 r yi super spor olarak görüyoruz biz evladımız sonuçta gözümüze kartal geliyo napacan

Hocam benim yaptığımı anlatayım sana. Eminim faydasi dokunacaktır. Resimleri de ekliyorum simdi.
    Aynalar cok gereksiz. 240in altinda surmedigimden ben, sag aynayi komple soktum sol aynanin demirini bıraktım. Mont, kask ve bilimum esya askiligi olarak kullaniyorum. Gorsel ektedir. SaygilaRR[IMG][/IMG]

mistikbaklav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250
    Hocam benim yaptığımı anlatayım sana. Eminim faydasi dokunacaktır. Resimleri de ekliyorum simdi.
    Aynalar cok gereksiz. 240in altinda surmedigimden ben, sag aynayi komple soktum sol aynanin demirini bıraktım. Mont, kask ve bilimum esya askiligi olarak kullaniyorum. Gorsel ektedir. SaygilaRRhttp://<a href="http://hizliresim.co...W0.jpg</a></a>

Bu ne abi antenleri koparılmış böcek gibi? :D Şaka maka çok kötü olmuş harbiden. Bunu yapacağına kuyruk çantası alırsın olur biter

Kuyruga canta taksin da aerodinamigini bozsun demi.
    Benim yaptigim islem sayesinde, sivri uc, ruzgari delerek ruzgar direncini arttiratak, surtunmeyi azaltiyor.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    Aynalar cok gereksiz. 240in altinda surmedigimden ben, sag aynayi komple soktum sol aynanin demirini bıraktım. Mont, kask ve bilimum esya askiligi olarak kullaniyorum. Gorsel ektedir. SaygilaRRhttp://<a href="http://hizliresim.co...W0.jpg</a></a>
    walla hocam sen konuyu çok başka bi boyuta taşımışsın mantık olarak güzel ama pratikte acayip olmuş
    bu ne melem bişey böyle lennnn

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de araya bi soru sıkıştırabilir miyim lütfen? CBR 500 R bir supersport mudur yoksa sport touring midir? Almak için bakınırken yan çantalı bir CBR 500 R gördüm, pek bir hoşuma gitti ama genelde uzun yol düşündüğüm için baktığım modellerden biri değildi ve almadım, başka bir motor aldım. Bakmak isterseniz linkini koyayım. Ne sorduğumu unutmayın ama

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63208886/detay

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı inshroud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de araya bi soru sıkıştırabilir miyim lütfen? CBR 500 R bir supersport mudur yoksa sport touring midir? Almak için bakınırken yan çantalı bir CBR 500 R gördüm, pek bir hoşuma gitti ama genelde uzun yol düşündüğüm için baktığım modellerden biri değildi ve almadım, başka bir motor aldım. Bakmak isterseniz linkini koyayım. Ne sorduğumu unutmayın ama

Tamam aklımdaki bütün soru işaretleri gitti, yan çantalara uygun bir de topcase ile motor bildiğimiz sport touring. Bir sonraki motorum CBR500R olabilir artık. Bir tek oturuş pozisyonunu canlı canlı görmem lazım. Eğer şu an bindiğim CBR250R'den daha rahatsız değilse, valla tam benim motorum Kırmızı alınıp çantaların kırmızısı takılırsa, şehir içinde çantalar sökülü olarak şık bir ss, uzun yola çıkılacağında takıp çantaları işlevsel bir sport touring elde etmiş oluruz
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Bu haliyle satiyorum. 12.500tl. Aynali almak isteyen olursa 12.000

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kdr543'ün ironi yaptığını bir ben mi anlıyorum veya bir ben mi sanıyorum ?!

Anahtar cümle "... 240in altinda surmedigimden..."

Aynaya, gidona poşette sorun yok belki de; aynalarınızı sökmeyin arkadaşlar...

Topcase olmasa bile bir uygun büyüklükte sırt çantasını arkaya yatırıp ahtapot lastiklerle (neydi bunların adı?) bağlayabilirsiniz...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Görüntüden çok aerodinamiği kötü etkiliyo

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüden çok aerodinamiği kötü etkiliyo
    Kesinlikle katilmiyorum. Onde sivri bir nesnenin durmasi, motorun son suratini arttirir. +7.5kw'a yakin guc kazanimindan bahsediyorum, ruzgar direnci kaynaklı.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sikayetname adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizce nasıl durur arkadaşlar süper sporda arka çanta örnegin bende honda 250 r var yakışırmı yoksa gören kekomu der düşünceleriniz nelerdir
    lazımsa takılır. Lazım değilse ne kadar şık olursa olsun boş iş olur.

Keseyi açarsan givi'de çok güzel çantalar var. Ama fiyatları da pek güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı inshroud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anammmm ne güzel olmuş bu CIBIR BMW halt etmiş baksana...

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle katilmiyorum. Onde sivri bir nesnenin durmasi, motorun son suratini arttirir. +7.5kw'a yakin guc kazanimindan bahsediyorum, ruzgar direnci kaynaklı.
    Ayna demirinden +7.5 kw , sinyalleri niye bıraktın aga yaa +2,75kw oradan kazanım sağlanabilirdi. Göründüğü kadarıyla sağ ön sinyal yerinde hiç olmamış..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)