Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Moto Bike Expo Motosiklet Fuarı 2017 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ucuz ekipman alacağım umuduyla fuara gidecek olanlar hiç boşuna yorulmasınlar. Kasımda 550 Tl ye satın aldığım montun üzerinde 1250Tl etiket vardı.
    2-3 gün önce internet sitesinden 550 Tl ye sattıkları kaska 1500 Tl dediler bugün.
    300lük Xmaxi görmeye gittim yoktu.
    Kısacası benim için tam bir hayal kırıklığıdı.

300'lük xmax oradaydı. Hatta üzerine oturttukları mankene biraz kenara çekilirmisiniz deyip üzerine oturdum, kurcaladım ama 250 le arasındaki yaklaşık 10bin liralık farka değecek kadar çok farkını göremedim. Çok pahalı olmasaydı keşke 3 ay önce xmax 250 almak yerine biraz bekleyip 300 alsaydım diyebilirdim ama demedim. 250 bile 2017 modeli 18bin lira olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Messe Frankfurt'un ev sahipliğindeki ilk fuar olarak büyük bir beklentiyle gittim. Eskiye göre ileri değil geri gitmiş bence. KTM Motor gösteri alanı açık havada ufacık bir yer olmuş .. Eskden tribünlü kapalı ve daha büyük bir alandı. Saatlerce milleti ayakta beklettiler bir türlü başlamadılar gösteriye. Millet seyretmek için birbirini ezdi. Bırakın tribünü, Gösteri alanını izleyebilmek için alanı çevreleyen KTM afişlerinin arasından herkez başını sokuşturdu. Birisi artık dayanamadı afişleri koparttı alanı görmek için.

v strom 250 beğendim. Gidip fiyat sordum belli değil dedi. Ortalama ne olur dedim, onuda bilmiyorum dedi. en erken "Ekim" ayında teslim olur dedi. içime içime konuşup durdum )
    Kızıl pars bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    ilk gun gidenlerdenim.bana yine de kalabalik geldi.bide hafta sonu olsa ne olur merak ediyorum.bekledigimi pek bulamadim h2r falan yoktu.

aksesuar bolumleri zaten minnacik bide ustine kalabalik olunca istedigin cevaplari alamiyorsun.bana gecen sene daha iyi geldi.

bence fuar artik daha buyuk biyerde olmali burasi kucuk geliyor.

aea nin konferansi vardi o iyiydi.ama yinede genel manada pisman degilim vakit gecirdik iste.

ekleme:aksesuar fiyatlari bana pahali geldi oyle ucuz falan degildi.arkadas 1 ay once ayni revit montu 20 euro daha ucuza almisti.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    bedava bilet olur da atmak isteyen olursa, sırf ağlamak için gidebilirim. yoksa para verip ağlamaya giden tufanın lastiği patlasın.
    Darkfriairs bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bende fuari bugün sabah 10-15 arası dolaştım. Genel olarak model ve marka sayısı yeterliydi ama daha iyi olmasını beklerdim. Messenin ne gibi artıları oldu geçen senelere göre onu çok anlayamadım. Benim gezdiğim saatlerde kalabalık açısından sorunum olmadı motorlara rahat rahat bakabildim. Bmw nin standlarini ve motorlarini beğendim. Kawada h2 yoktu, Yamaha'da R6 yi yetiştiremedik dediler çok güldüm, evde mi yapıyorsunuz ne demek dedim yetiştiremedik,yamaha'nın notu bu yüzden çok kırdım. Suzukide beklenen tüm motorlar vardı, fuara nispeten iyi hazırlanmışlar fakat fiyat ve teslim tarihleri ile ilgili yeterli bilgi yok,çok garip eger distribütör bile bu cvplari veremiyorsa kim verecek. Honda'da iyiydi,görmek istediğim tüm modeller ordaydi ,2016 cbr600rr dan tutun 2017 1000rr sp ye kadar.

Genel olarak söylemem gerekirse gittiğime pişman olmadım fakat daha iyi bir fuar bekliyordum.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Fuar iyiydi, istedigim motora bindim kurcaladim.
    Dl250 en rahat ettiğim motordu, fiyat olarak 20-24 arası olacak dendi ve kesin olarak gelecekmiş.
    2017 duke çok güzel olmuş bu arada.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Fuara gelenlerin çoğu motosiklet sahibi olduğundan ekipman ve aksesuarlara biraz daha ağırlık verilmesi gerektiği kanaatindeyim. Bütün stantları dolaştım motoruma uygun koruma takozu, motor sehpası hadi onu da geçtim doğru dürüst branda bile bulamadım. Tech90'dan kıçıma göre bir pantolon alıp çıktım.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanında kocaman cnr expo var. Geçen boatshow vardı, rahat rahat gezdik. Neden ifm'ye sıkışıyorlar anlamıyorum.

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom
    Arkadaşlar ben de fuarda ilgilendiğim motorların kendimce videolarını çektim. Gidemeyen arkadaşlara belki faydası olur.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    davetiye kodu ile aldığım biletteki barkodu çekiliş sitesi kabul etmiyor,
    aynı durumu yaşayıp da çözebilen var mı?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)