Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Cbr 250 satip Rx3i almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    servis te parça bekleyip yatanı gördükten sonra abim de RX3 almaktan vazgeçmişti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 ybr esd
    al al bi sıkıntı olmaz.en fazla 1-2 bin zarar edersin.onu da bindiğine sayarsın.farklı bir model denemiş olursun

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Herkes bok atıyor da adamın 13 bin bütçesi var. 13 bine de istediği tarzda RX3İ var. Ben de çok araştırmıştım motoru. 2016 da bazı kronik sorunları düzelip, tasarımsal iyileştirmeler yapmışlar. Memnun kalacağını düşünüyorum. Artçılı olarak yol da yapıyorsun, sana bu fiyata bu motor gider.

Çamur atanlar arkadaşa maddi olarak da destek çıkarlarsa daha iyi olur. Örneğin 13 bin arkadaşta varmış, gel 13 de ben koyayım NC serisi bir Honda al diyebilirler. Yoksa bu fiyata bu var.

Ben de Suzuki İnzuma sattım 6.500 km de. Biraz kaliteli korumalar-ekipmanlar aldım, biraz da sigorta v.s. için para ayırdım. Elimde 5 bin lira kaldı. 5 bin peşin, 10 da kredi çekip ayda 300-400 ödeyeceğime, peşin 5 e Hero Hunk aldım. Ne kadar gezersem gezeyim krediye ödeyeceğim 350 liralık benzin yaktıramıyorum, sigortacının parmağını o kadar hissetmiyorum! kışın da binerim diye Anlas kış lastiği bile aldım. İnazuma'nın IRC lerinden 5 gömlek daha üstün. Hunk ile viraj bile yapabiliyorsunuz bu lastiklerle yağmurda. Kafam rahat motoruma mutlu şekilde biniyorum. Attan inip eşeğe binmiş gibi de hissetmiyorum. Zaten at diye görülen, indiğim motor V-Storm değildi ki. İnazuma idi.

Sen de 1000RR dan inmiyorsun ya. Altındaki zaten cbr 250. Bineceğin de Yine aynı motor sınıfında bir enduro olacak.

Yazımı okuduktan sonra ilanını ver, yarında RX3İ kaporasını yatır

Kararını kendin ver hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Herkes bok atıyor da adamın 13 bin bütçesi var. 13 bine de istediği tarzda RX3İ var. Ben de çok araştırmıştım motoru. 2016 da bazı kronik sorunları düzelip, tasarımsal iyileştirmeler yapmışlar. Memnun kalacağını düşünüyorum. Artçılı olarak yol da yapıyorsun, sana bu fiyata bu motor gider.

Çamur atanlar arkadaşa maddi olarak da destek çıkarlarsa daha iyi olur. Örneğin 13 bin arkadaşta varmış, gel 13 de ben koyayım NC serisi bir Honda al diyebilirler. Yoksa bu fiyata bu var.

Ben de Suzuki İnzuma sattım 6.500 km de. Biraz kaliteli korumalar-ekipmanlar aldım, biraz da sigorta v.s. için para ayırdım. Elimde 5 bin lira kaldı. 5 bin peşin, 10 da kredi çekip ayda 300-400 ödeyeceğime, peşin 5 e Hero Hunk aldım. Ne kadar gezersem gezeyim krediye ödeyeceğim 350 liralık benzin yaktıramıyorum, sigortacının parmağını o kadar hissetmiyorum! kışın da binerim diye Anlas kış lastiği bile aldım. İnazuma'nın IRC lerinden 5 gömlek daha üstün. Hunk ile viraj bile yapabiliyorsunuz bu lastiklerle yağmurda. Kafam rahat motoruma mutlu şekilde biniyorum. Attan inip eşeğe binmiş gibi de hissetmiyorum. Zaten at diye görülen, indiğim motor V-Storm değildi ki. İnazuma idi. Bu arada distribütör değişse de inazumalarda çok çok ciddi parça sıkıntısı var.

Sen de 1000RR dan inmiyorsun ya. Altındaki zaten cbr 250. Bineceğin de Yine aynı motor sınıfında bir enduro olacak.

Yazımı okuduktan sonra ilanını ver, yarında RX3İ kaporasını yatır

Kararını kendin ver hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

2 defa yazılmış düzeltemiyorum. Neyse vurgu yapmış olurum
    computeus ve exhell bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Öz_Musti kimse Rx3i kötü motor demiyor.Ama hemen hemen aynı fiyata düşük km de 2. el bir İnazuma almak daha mantıklı gibi.Sonuçta Rx3i hiç te ucuz değil.Hatta Japonlara yakın fiyatı var.İlla ben enduro tarzı 250 cc istiyorum diyen adam için ideal.Ama ben uzun yolda rahatlık istiyorum diyen adamın temiz İnazumalara bakması daha mantıklı.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Simdi rx3i ve inazuma karsilastirmak olmaz, rx3i suspansiyonlari, oturus, ruzgarlik, tek silindir olmasi, tel jantlara sahip olmasi arazi suruslerinde inazumadan istun oldugunu dusunuyorum. Ozellikle rx3i de debriyajda stop etme isini cozmuslerse guzel motor.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Merhaba,

Motosiklet grubumuz var. 12 motor var. 10 tane rx3i evo var. Bazı sıkıntılar oldu ama çok büyütülecek tarzda değil. Sigorta elektrik sorunu oldu. Lastikler kalitesiz diye yorum yapıyorlar. Ama her yere gidiliyor sorun olmuyor. Egzoz sesi başarılı. İstanbul'dan Bursa, Çanakkale, Gökçeada, iznik, Bolu, İğneada vb. sürekli kamp ve gezi yapıyorlar. Uzun yolda hız yapılmıyor. 110/120 bandında gidilmesi gerekiyor. Bizim grup en genç 35 en yaşlı 60 şeklinde ve genelde acemi ve sakin insanlar olduğundan herkesin beklentisini karşılıyor RX3Î evo. Zaten şu anda 250 cc enduro olarak en uygun fiyatlısı bu galiba. Ben alabilirdim almadım. 1,72 boy 65 kg cüssemle Ağır ve cüsseli motorları kullanmak istemiyorum, çok da ısınamadım. Bence gidip binin sürün öyle karar verin. Ya da cbr 250 ye gidon yükseltme yapın konu kapansın.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    [IMG][/IMG]

Rahat kullanım açısından doğru tercih.Performans cbr den sonra yetersiz gelir.2015 model sıfırlar daha da uygun fiyatı.
    SAZMAN ve karadag.05 bunu beğendiler.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    ben 180-200 km kullandım sadece ama çok hoşuma gitti. 23,000 km deydi hemde çok hoştu. sahibi sıfır aldı ve çok titizdir. tek sorunu vites geçişleriydi. sahibi yağ değişiminden sonra oldu dedi ona bahane buldum bende tam bilmiyorum ama. bence alınırda binilirde..
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Geçtiğimiz hafta sonu iki gün hava çok güzel olunca dayanamadım zaten çok özlemişim iki gün boyunca gezdim. Şu an hala belim ve boynum ağrıyor. Aynı şeyleri düşünüyorum. İlgi konusunda da haklısın ilgi çekici bir motor değil. Sadece benim aklında MT 25 var.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Öz_Musti kimse Rx3i kötü motor demiyor.Ama hemen hemen aynı fiyata düşük km de 2. el bir İnazuma almak daha mantıklı gibi.Sonuçta Rx3i hiç te ucuz değil.Hatta Japonlara yakın fiyatı var.İlla ben enduro tarzı 250 cc istiyorum diyen adam için ideal.Ama ben uzun yolda rahatlık istiyorum diyen adamın temiz İnazumalara bakması daha mantıklı.
    İnazuma, motosikletlerin mercedes'i. Konfor çok iyi. Titreşim hiç yok. Performans da iyi. Teg dezavantajı 185 kilo ve çok yakıyor. Bir de parçası yok. Bulunmuyor da değil yok. Yetkili servislerde 3-4 aylara kadar parça bekleniyor. Bir de en ufak bir far çatlatsanız 250 lira, ön çamurluk 700 lira, amortisör tanesi 1700 lira. Çok pahalı bir motor. İşletmew maliyetleri fahiş.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Motor alma usta al

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    inazuma parça bulunmuyor mu ;
    şimdi çıkıp "olmaz inanmıyorum, hayır olamaz diyen marka fanatikleri çıkacak...."
    üstelik motosikletin bugünkü fiyatı 19.000 tl , + üstüne kaymaklı 1.000 tl trafik sigortası

yazık....

ben RX3İ evoyu 9.500 tl'ye kasım 2016 da satın aldım , üstelik 700 km deydi , rodajını yaptım , şimdi severek kullanıyorum , ne kadar mantıklı bir operasyon olduğunu 2 gün sonra Kawasaki ve Suzuki standlarında küçük enduro fiyatları açıklanınca tekrar göreceğim...

tavsiye ediyorum
    medusa_0302 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Bazı arkadaşlar ilgi göremezsin gibi şeyler demiş. Ya ben yaşlandım yada olay başka boyutta. Motor alırken ilgi çekmesine göre mi tercih yapıyorsunuz ? Gerçi bana kalırsa tipi cbrdan daha yakışıklı. Birde kızılay dağıtmış gibi her yerde olan bir motoru tercih etmemiş olursun. Buraya kadar yazdıklarım ilgi çekici kısmıyla alakalı

rx3i sayfasına git orda bi buluşma rica et yakınında olan vardır bi buluşr motor değişir kısa bi tur atarsınız birlikte en net kararı ozaman veririsin

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    herşey bir kenara,
    japondan inip çine bineceğini de göz önüne almalısın.

Cok acil degilse butceni ayarlayana kadar cbr250yle devam et sonrasinda kafana gore cbf600 700luk transalp vs bak derim.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Farkli fikirler

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kıymetli avmert 5 sene Chine FYM 250 4 sene Honda falcon nx 400 erinize kullandıktan sonra 60 yaşımda 2 senedir RX3İ EVO ya biniyorum. Geçen yaz ben üzerinize afiyet 125 kilo, eşim 85 kilo artı motorun üzerindeki dolu 3 çantanın dışına iple bağlı 2
    valiz, toplamda 280 kilo yükle Bursa'dan İzmir Çeşme'ye 465 km tatile gittim . Bir ay sonra dönüşte de 250 kilom vardı. Haziran
    ve temmuz ayları hava sıcaklığı 30-35 derece. 28 hp Honda Falcon'dan sonra 25 hp RX3İ büyük eksiklik hissettirmedi. Nasib olursa aynı seyahati bu sene de yapmayı arzu ediyorum. ya nasib. RX3İ nin uzun yolu cbr 250 r den daha rahat. SAYGILARIMIZLA.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    13000 tl bütçe varsa xt660r da bakabilirsin katir gibidir
    10 yaşında olduguna bakma zamaninda bakimlari yapildiysa her yola gider tak canta seti ni cik tatile gez turkiye yi
    Hafta sonu cikar çantaları cik yayla yayla gez
    Hem 45 hp artci olsa da yürür gider
    Mondial konusuna gelince hic kullanmadan yorum yapamayacağım kullanmadan karar verme bi test yap ölç biç emin ol enduro seviyorsan bence alinir kullanilir
    Cin mali diyenlere de bakma evet cin malı fakat 2000 tl lik cin mali ile bir tutma

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bence pek maceraya girme. olaya motosiklet olarak değil de servis kalitesi, garanti muhabbeti ve ikinci eldeki değer kaybı/satış kolaylığı olarak bak. hondanın servisleri gibi bir servis olmayacak asla mondialde. ha diyorsanki bakımını ben yaparım bu sefer de 10.000'e aldığın cbr250 yi 1 yil sonra 11.000 e satma gibi bir olayın da olmayacak mondialde. kesin olarak değer kaybı yaşayarak satacaksın desem yalan olmaz. rx3 sever arkadaşlar kızacak ama durum böyle. gerçekler acıdır bazen

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)