Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyet !?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaanbyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr
    Arkadaşlar ben 14 nisan 2001 doğumluyum a1 ehliyet alıcam ama bu şekilde en yakın sınav olarak temmuz 29 da giriyorum ve yazı ehliyetli geçirmek istiyorum 5 nisanda son başvuru yapanlar 20 mayıs sınavına girebiliyor 14 ve 5 nisan arası çok az 9 gün için yazım kötü geçicek erken başvuru yapabilme ihtimalim varmı 20 mayıs sınavına girmek istiyorym böyle bi ihtinal varmı bilgisi olanlar yardım etsin lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    benim ehliyetim var hemde A sınıfı, motorumun vergi+sigorta+muayene mevcut. her şeyim tam ama yine polislerden kaçıyorum bil bakalım neden? :D 2 seneyi geçti daha vukaatsiz trafikte gezdiğim olmadı. hep bir korku içindeyim.

motorum icralık malesef. icralık motorun muayenesini ve sigortasını yeni yaptırdım ve 2017 nin pulunu komple ödedim ama polis görse el koyacak yine :(

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ehliyetim var hemde A sınıfı, motorumun vergi+sigorta+muayene mevcut. her şeyim tam ama yine polislerden kaçıyorum bil bakalım neden? :D 2 seneyi geçti daha vukaatsiz trafikte gezdiğim olmadı. hep bir korku içindeyim.

motorum icralık malesef. icralık motorun muayenesini ve sigortasını yeni yaptırdım ve 2017 nin pulunu komple ödedim ama polis görse el koyacak yine :(
    Hocam birde satacaktınız motoru yakışmadı size😬

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)