Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsara tur camı takma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cb 250 R
    Geçen hafta takmayı denedim tek başıma 2 tane büyük vidayı nereye takacağımı bulamadım. Yani beceremedim takmayı takan arkadaşlar bi yardımcı olsa. Foto falan atsanız çok iyi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Yardım edebilecek yok mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf150, pulsar200ns
    Var aslında ama takmasanız daha iyi. Titreşimden çok rahatsız olacaksınız demedi demeyin.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı Simak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var aslında ama takmasanız daha iyi. Titreşimden çok rahatsız olacaksınız demedi demeyin.
    zaten benim ön cam 2-3 bin devir arasında titreşim yapıyordu.Şimdi daha mı kötü olur diyosunuz?

Motosikleti
    pulsar 200NS
    bu pulsarın ön cam bağlantı demirlerini nereden temin edebiliriz

inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 sene kadar oldu ama yanlış hatırlamıyorsam üzerindeki mevcut camı çıkartıp bu camın arkasındaki küçük plastik parçayı da sökerek bu plastik parçanın tutturulduğu kısma yeni camın ayaklarını tutturuyorsunuz. Yine yanlış hatırlamıyorsam 4 tane civata kullanmanız gerekiyor ve bunlardan iki tanesi motorun üstünde olanlar. Sadece bu bahsettiğim plastik parça dışarıda kalacak, başka parçanın kalmamış olması lazım.(motorun kendi üstünde gelen cam dahil olmak üzere geri takılıyor)

Bu arada bende hiç titreşim ve ses yapma sorunu olmamıştı (Olmamıştı diyorum, motorumu sattım) Plastik sonlu somunları ve pul yerine gelen lastik contaları düzgün takıp civataları gerekli torkunda (el ayarı) sıkarsanız sorun olmayacağını düşünüyorum.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı 2wsx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta takmayı denedim tek başıma 2 tane büyük vidayı nereye takacağımı bulamadım. Yani beceremedim takmayı takan arkadaşlar bi yardımcı olsa. Foto falan atsanız çok iyi olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

Yardım edebilecek yok mu
    elimde video var ama buraya yukleyemiyorum özelden numaranı atarsan sana yollarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)