Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung GT250R / Geleceğim-Planlarım / Birazcık iç dökme ve tatava

Motovento
    REKLAM ALANI
    lOğuzcanl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- örgün öğretimi bırakarak hata ettiğini düşünüyorum. motosikletin illa birşekilde alabilirsin ama öğretim hayatında kaybedeceğin yıllar hayatından kaybedeceğin yıllar olacaktır.
    2- ehliyetin olmadığını var sayıyorum. buda bence sıkıntı.
    3- hyo iyidir güzeldir ama sorun çıkardımıda sağlam başın ağrır. sebebi tamamen distribütör ile alakalı. servis desen çoğu yer bisikletçiden bozma servis distribütör doğru düzgün parça sağlayamıyor. bunu bir hyo kullanıcısı olarak söylüyorum bendede gv250 var.
    1- ?
    2- ehliyetim var fakat A1
    3- Yorumunuzu dikkate alacağım
    Ruh hastası, saykodeli, manyak, süpermanyak motorcu ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japondan şaşma
    Al r25 yola devam et. Ktm vs ile de ugrasma. Japon dayanıklıdır, uzun sure seni götürür.

Üniversite kapısından motorla girmek benim de hayalimdi. Girdik değişen hic bir şey olması ayni tas aynı hamam. Tek farklılık sürekli taşımak zorunda olduğum kask ve montu.
    Abi tamam japonu översinde ktm yi gömmek nedir. 250 cc klasmanında ktmdeki özelliklerin hangisi hangi japonda var. Yazıktır günahtır etme eyleme gözünü seveyim :D

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Alıntı lOğuzcanl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, merhaba motorcular, merhaba dostlar. Bugün asıl konu olan HYOSUNG GT250R hakkında konuşmak, soru sormak, fikir ve görüşlerinizi okumak için açacağım konuya ekstralar eklemek istedim, "banane geleceğinden, içinden-dışından, tatavandan beni motosiklet ilgilendirir ulaynnnn" diyorsanız hemen 1-2 satır alttaki kırmızı yazıyı okumaya başlayabilirsiniz.

Şimdi kısaca size gelecek planlarım hakkında biraz bilgi vermek ve motosiklet sevgimi ve fedakarlıklarımı anlatmak istiyorum...
    2013-2014 yılları arasında başlayan motosiklet sevgim 2016'nın Ağustos ayında aldığım motosikletim ile körüklendi. Sevgimden bahsedicek olur isem şu şekilde açıklayabilirim; 2016-2017 eğitim öğretim yılını içerisinde lise 3. sınıfı bitirip 2017-2018 yılının sonunda Lise hayatımı örgün eğitimle tamamlamış olmam gerekiyordu. Fakat ben bu yıl sadece yarım yıl dayanabildim ve Açık Öğretim Lisesine geçiş yaptım neden mi? Cevabı motosiklet sevgisi... "Ne alaka knk" dediğinizi duyar gibiyim. Çalışmak ve daha iyi bir motor sahibi olmak için örgün eğitimden vazgeçtim. Üniversiteye daha iyi bir motosikletle gidebilmek için, bu aşkı daha fazla körüklemek için, sevgim için, kendim için..

Kısacası yükün altına ittim kendimi. Evet çok gencim, evet deneyimsizim, evet zorlanacağım. Bunların hepsini biliyorum, ama kendi tercihim ve ben zor olanı seçtim. Aceleci davrandın demeyin, davranmadım. Şu şekilde açıklayım size; bir kızı seversin ve o kız ile birlikte güzel zaman geçirmek istersin, hayaller kurarsın ve ulaşmak istersin. Benim sevdiğim kız da en yakın dostum da motosiklet.

TATAVA BURADA SONA ERMİŞTİR

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Evet yukarıdaki konuşmayla bir alakası olmayan asıl konuya geldik

HYOSUNG GT250R...

Forumu çok aradım, taradım, gezdim, dolaştım fakat soruma uygun bir yanıt bulamadım
    Arkadaş nedir bu GT250R? Neden bu kadar çok gömeni var?
    Almak istiyorum 10 ay çalışacağım bu motor için değer mi? 14 bin Türk Lirası Param olacak sıfır almaya değer mi arkadaş?
    Yeni model-eski model çatışması nedir?
    Nedir bu motosiklet bana anlatın yahu lütfen rica ediyorum. Bildiklerinizi bu başlık altında toparlayalım yahu

Sadece kırmızı bölümü okuduysanız
    Hepsini okuduysanız 2x
    Ahbe canım kardeşim benim senin mantığını anlıyorum çalışıp para kazanıp bi hyosung alayım üniversiteye gidince motorumla beraber kız düşüreyim emin olki gittiğin yerde senin motorundan kat kat güzel motorlar kat kat güzel arabalar olucak yazık etmişsin eğitimine. benim sana tavsiyem ise madem dikkat çekmek istiyorsun Aprilia 125 rs almanı öneririm. (2 zamanlı olanlardan) o bütçeye hem bulursun hemde ekipmanını alırsın pişman olmazsın 250cc lere kalkışta ayarda verirsin. düşündüğün klasmanda 14 bine R25 KTM rc250 Cbr 250 düşün ama eğer benim şeklim olsun hız önemli değil vs dersen al bi chopper adam gibi customla =)
    Motor ruhunu ele geçirdiyse, Asla bu duyguyu değiştiremezsin!

Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı RulingMoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahbe canım kardeşim benim senin mantığını anlıyorum çalışıp para kazanıp bi hyosung alayım üniversiteye gidince motorumla beraber kız düşüreyim emin olki gittiğin yerde senin motorundan kat kat güzel motorlar kat kat güzel arabalar olucak yazık etmişsin eğitimine. benim sana tavsiyem ise madem dikkat çekmek istiyorsun Aprilia 125 rs almanı öneririm. (2 zamanlı olanlardan) o bütçeye hem bulursun hemde ekipmanını alırsın pişman olmazsın 250cc lere kalkışta ayarda verirsin. düşündüğün klasmanda 14 bine R25 KTM rc250 Cbr 250 düşün ama eğer benim şeklim olsun hız önemli değil vs dersen al bi chopper adam gibi customla =)
    Kız düşürme gibi bir derdim yok, hele ki motorla şekilcilik yapıp kız düşürme gibi bi derdim hiç olmadı. Şu anda kullanmakta olduğum motosikletin bana uygun olmadığını düşünüyorum. Arkadaşlarla gezi yaptığımızda ne yazık ki beni beklemek zorunda kalıyorlar (naked-ss). Tabii ki yanlış motosiklet tercihi yaptığımı düşünüyorum. Ve biraz hırslı bir insan olduğum için bana uygun bir motosiklet alabilmek için çabalıyorum. Hyosung için bilgi almak istedim %100 kafaya koymadım. Nedir bu önyargılar öğrenmek istedim, yanlış anlaşılma olmasın.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Hocam GT250 serisiyle ilgili bir çok + ve - yorum var fakat birde GD serisine bakabilirsin. Benimde bir türlü alamadığım bir Gd 250 N çabam var. SS görünümlü istiyorsanda GD250 R bakabilirsin.

Forumdan Greenarrow bu modeller hakkında bilgili ve yardım sever birisidir. Modelide incelersen GT serisine göre negative yorumların az olduğunu göreceksin.

Sadece bir fikir.. Bakmanda fayda var.

İyi forumlamalar

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    yanlıs anlama ama foruma bakarsan 2007 den berı uyeyım ve hyo topıgıne bayagı yazım resım vardır. yaklasık sayısını tam hatırlamamakla beraber heralde 6-7 tan olmustur.http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2402165 fakat burda anlatılan daha dogrusu baskasını bılmeme benım anlatacagım asla hyoyu kötüleyemem ıyı guzel motor fakat mıllet cüssesine aldanıp zorladıgı zaman elinde kalıyor istisnalar hariç piyasada ölü hyo çok alıp basına bela etmenı istemem yedek parcanın sıfırı yok denecek kadar sorunlu en son disbirütor yenıden değişti en kucuk örnek yenı kasa farı aylarca aradık kı yenısı bin tl nın üzerinde hal boyle olunca inşallah bır arıza sorunla karsılasmazsın ozaman ya motorun aylarca yatacak yada sıfırından fazla para verıp cıkma 2, el satan arkadaşların eline düşeceksin.istisnalar yine hariç işini ehli motorcu dostu parcacıda cok pıyasada neyse kısa keseyim yedek parca işten aslayan ustaların azlıgı harııç iyi güzel motor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 - 30th Anniversary Special Edit
    R25'den daha şekil bi makina, hatta ninja 300'den bile. Ama gidişi duruşu servisi nedir ne değildir bilmiyorum.

Motosikleti
    x-Treme Max
    Aradığım cevaplar geliyor ustaaaaaaaaa

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aradığım cevaplar geliyor ustaaaaaaaaa
    Ustaa bak avatarımdaki fotoğraf bana ait. Motor da hyosung. Keşke almayıp o dönemleri daha mantıklı bir motosikletle geçirseymişim
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustaa bak avatarımdaki fotoğraf bana ait. Motor da hyosung. Keşke almayıp o dönemleri daha mantıklı bir motosikletle geçirseymişim
    Hoydaaa neden ya naptı bu motor sana ustaaaaaaaaaaa

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Hoydaaa neden ya naptı bu motor sana ustaaaaaaaaaaa
    MOTOR SAHİBİ OLDUGUNDA BU GİZLİ sırrı anlarsın.sen insanların sana al ıyı motor demelerını beklıyorsun gerceklerı görmek istemiyorsun sanırım ozaman al hayırlı olsun kardeşim alırkende ıyıce goster al

Motosikleti
    x-Treme Max
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MOTOR SAHİBİ OLDUGUNDA BU GİZLİ sırrı anlarsın.sen insanların sana al ıyı motor demelerını beklıyorsun gerceklerı görmek istemiyorsun sanırım ozaman al hayırlı olsun kardeşim alırkende ıyıce goster al
    motor sahibiyim ^^ alırsam 0 alırım zaten.

Motosikleti
    Bajaj PULSAR ns 200
    2 senedir 2011 hyo kullanicisiyim motora bakarsan ve motoru uzmezsen sorun cikartmiyor
    2.el temiz bulabilirsen alina bilir
    diğer markalardan fiyatı düşük ama performansı yerinde olan bir motor

Gt 250 yi tam 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum. Motorum 2010 model ve 4 ay önce tam 1 haftada 3 bin km yol yaptım. Hiçbir sorun yok. Eğer sıfır alacaksan hiç düşünme hemen al. japona vereceğin paradan sana kalan 2-3 binle kendine de ekipman al.

caucasian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 500 r
    yardımcı olur diye düşünüyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=XfLnv15NSpU

Motosikleti
    x-Treme Max
    Hyo da 2. ele bulaşacağımı sanmıyorum. Cevaplar yol gösterici oldu, bakalım artık önümde uzun zaman var. Nasıl değerlendireceğim, neler yapacağım ben bile bilmiyorum

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    @qsaaar

Ktm kullandığım için yorum yapabiliyorum. Japon dayanikliligi yok avrupalilarda.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    motor sahibiyim ^^ alırsam 0 alırım zaten.
    eskı sorunlu hyo demek ıstedım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motora bakıp üzmeyince sorun çıkartmıyormuş. Sıfır aldığım motor, 10 bine gelmeden canını aldım demek ki :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)