Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sürekli motosiklet arayışı içinde olmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet konusunda çok maymun iştahlı biriyim.
    Yaşım 21 olmasına rağmen 17 yaşımdan beri motosiklet alıp satma konusunda büyük bir deneyime sahip oldum.Şimdiye kadar 6 adet motosiklet alıp sattım ve şuanda da yeni bir motosiklet satıp alma sevdası peşinden koşturuyorum.Her sene şu duygu tekerrür ediyor.Artık bu konudan sıkılmış olarak alıp şöyle en az 40-45 bin k kullanıp öyle satmak istiyorum. Senede 15-20 k arası bir yol yapıyorum.Hafta sonları dağ bayır hafta içleri şehir içi olmakla birlikte neredeyse binmediğim gün yok.

ondan bi önceki mondial cg (hurda belgeli) ( hala durur meret parçasını mahalle bakkalında bulursun)
    ondan önceki minsk 125e (hurda belgeli) (eskinin kalitesini ve yakıtın pahalı olduğunu öğrendim )
    ondan önceki cbr125r (Benim sport motor kullanmamam gerektiğini öğrendim hızı seviyorum ama domalmak bana göre değilmiş)
    ondan önceki fz6 fazer (Hız diye devam eden akımım ile buna girdim ekonomik sürüş ile arabadan fazla yakınca töbe ettim öğrenciyim )
    Bir önceki geçmiş hedefim bajaj boxer (Basitliği özledim ve çok mutlu etti 11bin kullandım şehir içi ulaşımı en ucuza hallettim hala özlerim)
    Şuan bulunduğum hedefim tnt25 (İki kişi seyahat etmek için aldım mutlu etti iyi hoş ama dağa bayıra gitme hobim çıktı şimdi )

Şu anki hedefim crf250l ( bu meret çok tipsiz çekirge gibi ama gözüm bunda şimdi dağa bayıra çıkarım viraj yapamam uzun yol için sele de oynama yapmak gerekiyormuş birde ilk kez çanta taksam yakışır düşüncesi var zaten çirkin )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam.

...
    shruikan bunu beğendi.

Bu yaşta bu kadar motosikleti alıp, vergisini, sigortasını, bakımını benzinini ve diğer masraflarını karşılamak için parayı nereden buluyorsunuz, biraz da bunlardan bahsetseniz

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bendede bu şey yani maymun iştahlı olmak teknolojide çok baş gösteriyor.Devamlı telefon değiştirme vs.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeşim;para varsa yancikta(cepte)..motor oynar altinda..paşa gönlün hangisini isterse al geç bak keyfine....kal sağlicakla...

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    ayran gönüllü
    halk ağzından
    1.hevesi çabuk geçen, beğenisi kararsız (kimse).
    2.görür görmez seven, âşık olan (kimse).
    3.sevgisi, ilgisi geçici olan.
    Aynı ben.. Son 3 4 senede 20 nin üzerinde alım satım var araba dahil. Çevrede satışı üstüne yapıcak adam kalmadı, geriye bakınca çok zarar ettiğimi anlıyorum..

Öyle bir hastalık haline geldiki sosyal medya filan kullanmam, anlamamda ama malum sitede 7/24 ilan bakınırım. Kötü bi hastalık..
    halilom bunu beğendi.

Alıntı fenerbahceli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yaşta bu kadar motosikleti alıp, vergisini, sigortasını, bakımını benzinini ve diğer masraflarını karşılamak için parayı nereden buluyorsunuz, biraz da bunlardan bahsetseniz
    Anlatayım kredi kartı alıyorsun 300 lira limiti olan ve limiti dolunca bi halt almıyorsun
    işe giriyorsun bir yandan da ek iş yapmaya devam ediyorsun ( şahsen bilgisayar programcısıyım internet sitesi kuruyorum)
    Sigarayı bırakıyorsun ( 3 hafta oldu daha farkını görmedim hesaplarıma göre artık haftada +4 bira içebilirim )
    Dışarıya çıkınca sadece sabit mekanları kullanıyorsun (starbucks kahce dünyası kahve kürrreği falan değil kırathaneye gidiyorsun )
    Gece dışarı çıkıyorsan yine sabit ve öğrencilerin tercih ettiği mekanları tercih ediyorsun

Bunları yaparsan artı dil kursuna gidicek parada çıkar 100 tl ispanyolca ingilizce almanca vb ...
    Yok ben dil öğrenmek istemiyorum diyorsan spor merkezi aylık 50-60 tl

Hafta sonları maksimum 50 tl lik bezin ile google mapse girip hesap yapıyorsun.
    Amortisman bedeli olarak ta her ay 100 -150 tl kenarı koyuyorsun.

İşte sana gül gibi öğrenci hayatı

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlatayım kredi kartı alıyorsun 300 lira limiti olan ve limiti dolunca bi halt almıyorsun
    işe giriyorsun bir yandan da ek iş yapmaya devam ediyorsun ( şahsen bilgisayar programcısıyım internet sitesi kuruyorum)
    Sigarayı bırakıyorsun ( 3 hafta oldu daha farkını görmedim hesaplarıma göre artık haftada +4 bira içebilirim )
    Dışarıya çıkınca sadece sabit mekanları kullanıyorsun (starbucks kahce dünyası kahve kürrreği falan değil kırathaneye gidiyorsun )
    Gece dışarı çıkıyorsan yine sabit ve öğrencilerin tercih ettiği mekanları tercih ediyorsun

Bunları yaparsan artı dil kursuna gidicek parada çıkar 100 tl ispanyolca ingilizce almanca vb ...
    Yok ben dil öğrenmek istemiyorum diyorsan spor merkezi aylık 50-60 tl

Hafta sonları maksimum 50 tl lik bezin ile google mapse girip hesap yapıyorsun.
    Amortisman bedeli olarak ta her ay 100 -150 tl kenarı koyuyorsun.

İşte sana gül gibi öğrenci hayatı
    Bölüm nedir?

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayran gönüllü
    halk ağzından
    1.hevesi çabuk geçen, beğenisi kararsız (kimse).
    2.görür görmez seven, âşık olan (kimse).
    3.sevgisi, ilgisi geçici olan.
    Aynı ben.. Son 3 4 senede 20 nin üzerinde alım satım var araba dahil. Çevrede satışı üstüne yapıcak adam kalmadı, geriye bakınca çok zarar ettiğimi anlıyorum..

Öyle bir hastalık haline geldiki sosyal medya filan kullanmam, anlamamda ama malum sitede 7/24 ilan bakınırım. Kötü bi hastalık..
    Aynen zarar ediyorsun ne kadar uğraştıysam halledemedim.Sadece devir için 150 tl ye yakın para verdiğimizi varsaysak zarar ortada

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bölüm nedir?
    Bilgisayar programcılığını bitirdim varsayıyorum.
    Bilgisayar mühendisliği kasıyorum şu aralar şu sorunun cevabı bu olsun diye yırtınıyorum

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen zarar ediyorsun ne kadar uğraştıysam halledemedim.Sadece devir için 150 tl ye yakın para verdiğimizi varsaysak zarar ortada

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

Bilgisayar programcılığını bitirdim varsayıyorum.
    Bilgisayar mühendisliği kasıyorum şu aralar şu sorunun cevabı bu olsun diye yırtınıyorum
    Benim zararlarım satışdan daha çok. Hayatımda en uzun bindiğim taşıt 2015 pcx 13 ay filan ve çok çılgın para biriktirdim. İnan onuda bedava verdim resmen..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)