Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2 Yetişkin ve 1 Bebek

Motovento
    REKLAM ALANI

yanlış anlamayın
    ben motor hastası bir adamım eğer bilgisi olan varsa paylaşmasını isterim.
    konuşu 3 aylık bebeğimiz var ama deli olucam artık eşimle gezemiyoruz, neden bebek var , eee ana kucağı aldım olmadı neden hava giriyor çocuğun ağzına, eğer bilen varsa bu motora çocukla beraber binmenin formülünü bir zahmet,,, yanlız başıma gezmek hiçte keyifli değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    keyif için çocuğun sağlığını tehlikeye atıcak değilsin dimi motor üstündeyken hiç bi şekilde güvende olucağınızı sanmıyorum.böyle bişeyi denemeyin derim

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    bebekle hatta küçük çocukla motor olmaz bence

en az motoru sürenin arkasına oturup onu sıkıca tutabilecek yaşa gelmesi lazım
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    abi illaki bınecem dıyorsan hanı eskıden dedelerımızde vardı yanında içine oturulan araba vardı motora baglı ondan al o zaman bının ama bebegınıde unutmakı soguk havanın bebege zararı vardır
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    formül çok basit. çocuğa bir bakıcı tut ve eşinle gezmeye devam et.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    yaw bu forumda bu laf çok gidiyor
    "bekara karı boşamak kolaydır"
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    yaw bu forumda bu laf çok gidiyor
    "bekara karı boşamak kolaydır"
    bi alaka kuramadım

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bence bu işi en ggüvenli şekilde yine 4 tekerle yaparsın.. arabayı tercih et.. yada bakıcı..
    CBR 600F Honda,

akalteke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger
    Vallaha canım kardeşim o bebekle beraber motordayken şayet binersen ne yap et bana denk gelme Şart olsun Allah yarattı demem bir alırım seni ele Artık Allah ya sana verir ya bana

Şaka bir yana sakın ama sakın yapma. Sen ne kadar iyi sürücü olursan ol. tedbirli ol. Çünki o bebeğinde büyüyüp motora en az senin ve benim kadar binme hakkı var.

Heleki ülkemizde motosiklet düşmanının ve alkollü araç kullanıcısının bolluğunu hesaba katarsak o bebeğin herhengi bir motora 5 metreden fazla yaklaşması sakıncalıdır.

saygılarımla

T.D.
    Köpeklerin efendileri, Kurd'un Allah'ı vardır. (Cengiz Aytmatov)

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    sakın dostum deneme bile bence allah korusun kazası var belası var daha ne ki o yavrucak
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 aylık bebek var,sen diyosunki bebeğin ağzına rüzgar giriyo! bfçelik biraz ertele canım arkadaşım motor sevdasını.Çocuktan dahamı değerli ya!

habariiii!sen ne deyon?

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    abi bakıcı bulamazsanız cocuğu bize bırakın siz gezin bişi olmas
    şaka bir yana annesi ondan ayrılmak istemez ki zaten seninki deli gönül yarmı ister taymı ister misali

kumkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zavallı bebişin ağzına hava dolduğunu söylediğine göre tecrübe etmişsiniz.. Kardeş...şaka değil değil mi? fırından ekmek ,bakkaldan peynir alıp, beyninizi de masaya koyup yemediniz değil mi?
    3aylık bebekten bahsediyorsunuz ben hamilelere ve bebekleriyle gelen annelere pilates yaptırıyorum..yazıktır o mini yavruya...burada motora komün şeklinde binmenin yanlışlıkları konuşuluor sık sık..kim size bebeği şöyle alın, oturun ve yola çıkın diye saçma bir nasihat verebilir?Buna bir anne nasıl izin verebilir?valla o anne ben olsaydım, bebeğimle motora binmemi isteseyen bir eşim olsaydı ki motor hastasıyım, boşanma davası açardım...

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Benzin deposunu uzerine koyarsın artık ya da sepetli motor alıcaksın
    Saka tabiki dostum 3 aylık bebekle olacak is degil tabi ki bu
    Senin Büyüklüğünü Tartışanlarda AKIL Aramak APTALLIK Olur !!! Tek Şampiyon FENERBAHÇE

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Allah uzun ömür versin o bebeğe.
    Abi kızma ama senin dediğin pek mantıklı bi şey değil.
    Ben biri 5 biri 9 yaşında olan kuzenlerimi bile birer kere bindirdim.10 km hızla 20 mt yol gittim.
    Allah korusun

Başlıkta bebek deyince motoru kastediyorsun sanmıştım. Anlaşılan bi de tecrübe etmişsin ki bebek koltuğu falan diyorsun. Yahu bırak motoru arabada bile 3 aylık çocuk arka koltuğa özel koltuğu emniyet kemeri bağlanarak ters olarak konur ve arabanın arkasına Baby on the board yazısı yapıştırılır. Ama sende motorun arkasına yada sırtına 'baby on the bike' yazarsan hiç şaşırmayacağımı sanıyorum

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı jackoben adlı üyeden alıntı
    'baby on the bike'

CBR 600F Honda,

Teşekkürler

öncelikle ilginize teşekkürler,
    ne desem nasıl desem evet, test ettik 100 metre kadar yada biraz daha fazla ama olmuyor, ne biliyim 4 tekere hiç işim ısınmıyor trafikte takıl bir sürü saat bekle falan filan işte bilirisiniz bu benim çanımı çok sıkıyor, işe giderken takım elbise ile motoro biniyorum (scotter) o kadar seviyorum bu motor işini, ama ne bileyim eğlenceyide gezmeyide hep eşimle paylaştım ondan ayrılmak zor geliyor. e birde bebek oldu ben anasından anası yavrusundan ayrılmıyor,, hal böle olunca oof ppoofff vaziyeti alıyorum kafaya koydum ne yapayım ya anneme bırakıyorum çocuğu bizimkisi motor üstünde huzursuz ya çocuk açıktı ya bilmem ne oldu ya ağlıyorsa vs. vs.
    cinnet geçiriyorum
    yahu istanbul trafiğinde araçla bir yere gitmek sorun değil ama geri gelmesi ölüm aklıma geldfikçede tiksiniyorum,

yani durum bu arkadaşlar, eğer güvenli bişi olmuş olsaydı yapacaktım ama olmuyormuş.
    ne demişler soran dağları aşmış,sormayan doğru yoldan şaşmış

sonuç olarak ben 3-4 yıl tek takılacam motorda ooof offff

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VZ 800 MARADUER
    Kardeşim sen şaka olsun diyemi yazdın bu yazıyı. Binme birader,binmeyiver.Yanlız bin.Veya diğer aklıselim arkadaşların dediği gibi bakıcı tut,bir yakınına bırak,buna benzer şeyler yap.
    Sağlıcakla kal.
    BOZKURT
    KUBA 150-25

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler