Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Psikolojisi bozuk bir ruh hastasiyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    ssg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşı niye ciddiye alıyorsunuz ki ? (bkz:attention whore.)
    Dikkat çekmek için yapıyor yani . Eğer ciddi bir durum varsa büyük ihtimalle yaşın küçük .Gidip bir iş bul çalış.Geceleri dolaş.Standart beta erkeğisin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Bu üçüncü hala cevap yazıyorsunuz. Benimki ilk bu arada 🙂🙂🙂

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Kardeş olay tip meselesi de değil aslında, ne tipi bozuk insanlar gördüm yanında taş gibi hatun gezdirenler ama bunların hepsi spor yapan ve kılık kıyafetine özen gösteren adamlar. Git bir salona yazıl boş vakitlerinde orada kendini geliştir, yeni arkadaşlar edinebilirsin orda ve sosyalleşebilirsin. Motor işine de o kadar takılma kardeşim, bende 600rr var ve benim yanımdan da öyle geçip değişik değişik hareketler yapıyorlar ama takılmamak lazım

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Bu gecen baska bi konuda on yildir motor kullanandan daha iyi kullaniyorum. Alayinizdan iyi kullaniyorum falan diye esen takintili.

Gerek yok dikkate almaya. Kafasina gore farkli seyler deniyo. Biraz oynar ortalikta sonra gider

Bende ruh hastasıydım ve üstüne üstelik toplumun genel kültüründen tamamen kopuktum.
    Ancak şöyle düşünmek gerektiği öğrendim.

1.) Yaptığım hareketin sonunda elde edeceğim birşey var mı ?
    2.) Elde edeceğim şeye göre aldığım risk ne kadar ?

Mesela bir adamla ile ormanda karşılaştın ve sana rus ruleti teklif etti.
    Revolver tabancaya 1 tane mermi koyacaksın ve kafana ateş edeceksin. Eğer yaşarsan bir bavul dolusu altın alacaksın.

Şansını dener misin ?
    Tabancada 6 tane mermi yuvası var sadece 1 tanesi dolu.
    Kazanma şansın yaklaşık %85.

Farz edelim Kazandın;
    Mahalledeki en büyük villayı yaptırdın, komşuların hayranlıkla baktılar. Dünya seyahatine çıktın vb....

Ancak eğer kaybetseydin ölmüş olacaktın !!! O yüzden kaybetme ihtimalin sadece %15 bile olsa. Aldığın risk çoooook yüksektir. (Risk = Bir şeyin olma ihtimali * olunca vereceği hasar.)

Şimdi tekrar farklı bir senaryoya bakalım.
    Dişiçilik okudun ve sosyete dişçisi oldun. Paraya para demedin.
    Yine mahallenin en büyük villasını yaptırdın.

Peki sosyete dişçisi olmasan ne olur du ? Mahalle dişçi olur biraz daha az kazanır ama hayatına devam ederdin.
    Olgun28 ve espresso bunu beğendiler.

Kdr543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Komik degil troll kardes.

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıne dıkkat cekmek ıcın acılmıs bır baslık, yıne aynı kısı. Cıddıye alan bıle var. Durumunun farkındaysan baslık acmaktan once tedavı olmalısın ama bence actıgın sacma baslıkları mesrulastırmanın pesındesın.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı takintili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra ön kaldırdı "ben neden böyle kaldıramıyorum" diye düşünüp iyice sinirlendim. Sürekli kendimi başkalarıyla kıyaslıyorum.
    Haydar Dümen'e bi danış bu konuyu.
    jimi_hendrix ve Olgun28 bunu beğendiler.
    KTM DUKE 250 ABS - 2016

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı takintili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra ön kaldırdı "ben neden böyle kaldiramiyorum" diye dusunup iyice sinirlendim. Surekli kendimi baskalariyla kiyasliyorum.
    merhabalar;
    depoya bundan bir tane atın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

Takıntılı olmanın sebebi kendine yakın hissettiğin herşeyi paylaşabileceğin bir arkadaşının olmaması diye düşünüyorum. merak etme herkesin hayatı da senden farklı değil, takma... Kendine bir hobi edin. Ben bu duruma yakın bir durumdan gitar ve bağlama çalmakla kurtardım, şimdi hiçbişeyi sallamıyorum, kafam bozulunca bir Ahmet Kaya çalıyorum oluyor bitiyor. Atarlı zamanımda kendimi kapatıyorum odaya gitarımla böğüre böğüre Children of bodom çalıyorum.

Motorla gezmek de rahatlatır ama insanın arkadaşı olmayınca dünyayı gezse ne yazar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:49 ----------

Yazdıklarımı okurken de arkada bu çalsın. Dinlemeni tavsiye ederim.

espresso bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Yeter yazmayın daaaa.. Adama küfür etsenizde fark etmez. Cevap yazmaz

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Seni arazide bi hırpalasam öz güven sorunun kalmaz.
    Bu arada evet problemin öz güven.

Ben Enduro'cu olarak yanımdan scooter ile gidona yumulup rossi edasında geçen -19 çocuklara çok maruz kalıyorum, "Bu senin makina 140dan sonra zort abi yeaa" diyenlere de içimden "Senin ben motor kültürünü s..keyim" demiyormuş gibi gülüp sakince "Kardeşim bu motor hız yapmak için değil, senin 'Burda takla atarım' dediğin yollarda yanlamak için üretildi, bende bunu bilerek aldım" diyorum, anlarsa ne alâ.

Benim neden Yok ?
    Senin neden 1000rr'ın yok sorusuna cevap vermek yıllar sürer.
    Ben neden TE250 sahibiyim onu söylersem belki anlarsın, hayallerime ulaşmak için çok fedakarlık yaptım, dışarda gezmek, evde uzanmak varken, çalıştım.
    3 yıl boyunca 1,25 tl'yi bile harcamaktan kaçıp, 3 sene boyunca işe yürüyerek gidip geldim kar kış.
    Yollarda soğuk ellerimi bıçak gibi keserken, "Sabret oğlum bu karlarda tekerlerde döner elbet" dedim.
    Hayallerime ulaşmak için, ben bir şeyler yaptım, senin gibi "Ya benim niye babam zengin değil" kafasında yaşamaktansa, ben nasıl zengin olabilirim kafasında yaşadım.
    Hayalim te250'miydi ? Hayır.
    Te250 sadece hayalimi gerçekleştirmeye giden yolda 1 küçük adımdı, ben o adımı attım.
    Ve sadece 1 adım 3 yıl sürdü.

Özet: G*t büyüteceğine, bir şeyler yap.

Yakışıklılık sorununa gelelim.
    Gönül işleri tiple olmaz, tiple olanlar "Gönülden" değildir.Gereksiz bir konu, ve öz güvensiz acınası bir haldesin.

Bu kadar yazdım çünkü troll olup olmaman umrumda değil, trollsen veya değilsen yaşın he türlü 18den küçük buna Husqvarnna'nın KTM'den daha iyi olduğu kadar eminim.
    Sen trollsen yine birşey değişmez belki yazdıklarımın başka birine 1 gram faydası dokunur.

Full özet: Acınası bir durumdasın çocuk, aynanın karşısına geç ve kendini zorlayıp gözlerinin içine en az 5 dakika anlamsızca bak.
    Kendini sevmeyen insanların benim oksijenimi tüketmesi bile zarar.
    Ya ayağa kalk yada git intihar et, çevrendeki insanlarda bir gereksizden kurtulsun.
    Yasadigin sürece dünyaya gereksiz masrafsın, saygılar.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni arazide bi hırpalasam öz güven sorunun kalmaz.
    Bu arada evet problemin öz güven.

Ben Enduro'cu olarak yanımdan scooter ile gidona yumulup rossi edasında geçen -19 çocuklara çok maruz kalıyorum, "Bu senin makina 140dan sonra zort abi yeaa" diyenlere de içimden "Senin ben motor kültürünü s..keyim" demiyormuş gibi gülüp sakince "Kardeşim bu motor hız yapmak için değil, senin 'Burda takla atarım' dediğin yollarda yanlamak için üretildi, bende bunu bilerek aldım" diyorum, anlarsa ne alâ.

Benim neden Yok ?
    Senin neden 1000rr'ın yok sorusuna cevap vermek yıllar sürer.
    Ben neden TE250 sahibiyim onu söylersem belki anlarsın, hayallerime ulaşmak için çok fedakarlık yaptım, dışarda gezmek, evde uzanmak varken, çalıştım.
    3 yıl boyunca 1,25 tl'yi bile harcamaktan kaçıp, 3 sene boyunca işe yürüyerek gidip geldim kar kış.
    Yollarda soğuk ellerimi bıçak gibi keserken, "Sabret oğlum bu karlarda tekerlerde döner elbet" dedim.
    Hayallerime ulaşmak için, ben bir şeyler yaptım, senin gibi "Ya benim niye babam zengin değil" kafasında yaşamaktansa, ben nasıl zengin olabilirim kafasında yaşadım.
    Hayalim te250'miydi ? Hayır.
    Te250 sadece hayalimi gerçekleştirmeye giden yolda 1 küçük adımdı, ben o adımı attım.
    Ve sadece 1 adım 3 yıl sürdü.

Özet: G*t büyüteceğine, bir şeyler yap.

Yakışıklılık sorununa gelelim.
    Gönül işleri tiple olmaz, tiple olanlar "Gönülden" değildir.Gereksiz bir konu, ve öz güvensiz acınası bir haldesin.

Bu kadar yazdım çünkü troll olup olmaman umrumda değil, trollsen veya değilsen yaşın he türlü 18den küçük buna Husqvarnna'nın KTM'den daha iyi olduğu kadar eminim.
    Sen trollsen yine birşey değişmez belki yazdıklarımın başka birine 1 gram faydası dokunur.

Full özet: Acınası bir durumdasın çocuk, aynanın karşısına geç ve kendini zorlayıp gözlerinin içine en az 5 dakika anlamsızca bak.
    Kendini sevmeyen insanların benim oksijenimi tüketmesi bile zarar.
    Ya ayağa kalk yada git intihar et, çevrendeki insanlarda bir gereksizden kurtulsun.
    Yasadigin sürece dünyaya gereksiz masrafsın, saygılar.
    Özet, te250 de geri vites var. Dimi abi? (yemek de yalan oldu)
    jimi_hendrix ve MrMud bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Şakaysa komik, gerçekse üzüldüm dostum psikolojik yardım almalısın.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özet, te250 de geri vites var. Dimi abi?
    Ya Allahın aşkına hangi semttesin hocam bu felaket havada gelip yemek ısmarlıcam
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ya Allahın aşkına hangi semttesin hocam bu felaket havada gelip yemek ısmarlıcam
    İstanbul'un yeni yüzü Beylikdüzü. ayağa kalkıyım kendime geliyim seninle bi ufak arazi turu yapıcaz. Bizzat ben gelicem.
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    İstanbul'un yeni yüzü Beylikdüzü.
    Hocam Allah çarpsın yalanım varsa, pendik tarafında oturuyorum , eğer beni istanbulun bi ucundan diğer ucuna getirmeye gönlün el veriyosa salı günü izinliyim, çıkıp gelicem istediğin yere, iznimde bi sorun olmadığı sürece gelmeyen şerefsiz evladı
    Ye ulan nusrete gidelim de, götürmeyen adi

Gerçi nusrete gireriz ama çıkamayız sanırım fiyatı ne durumda hiç bilmiyorum
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hocam Allah çarpsın yalanım varsa, pendik tarafında oturuyorum , eğer beni istanbulun bi ucundan diğer ucuna getirmeye gönlün el veriyosa salı günü izinliyim, çıkıp gelicem istediğin yere, iznimde bi sorun olmadığı sürece gelmeyen şerefsiz evladı
    Ye ulan nusrete gidelim de, götürmeyen adi

Gerçi nusrete gireriz ama çıkamayız sanırım fiyatı ne durumda hiç bilmiyorum
    Deme öle deme.. Heeeyt be. Adamm. Ben bir bardak suya pendiğe gelicem. Forum şahit.
    Senin yemek ısmarlıyacağın yok forum şahit :p. yemekler benden.
    MrMud, jimi_hendrix ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Deme öle deme.. Heeeyt be. Adamm. Ben bir bardak suya pendiğe gelicem. Forum şahit.
    Ekran fotosu aldım
    Hocam bu arada ayağa kalkayım derken ?
    Geçmiş olsun ayakta olmama sebebin nedir ?
    Konu %90 troll zaten muhabbet edelimde bi hayrı olsun madem
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Allah uçak kazası vermesin kardeş..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)