Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor Daytona Benzin Göstergesi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Merhaba,

Bu alette benzin göstergesi yok. İllaki kullanan vardır nasıl anlıyoruz bu aletin benzinini bittiğini kafama takıldı. Sonradan taktırma gibi bi durum var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    hocam zaten bi süre kullandıktan sonra ne kadar gidecegini hissediyorsun. hissedemesen bile yedek depo var motor yedek depoya geçtiğinde gidip alıyorsun

Motosikleti
    xmax250
    chopper - cruiser ve cross modellerde genelde olmaz zaten benzin göstergesi.. bir kere deponu full le nasıl olsa yedek depon var.. benzinin bittiginde yedek depoya al ve benzinlige git ondan sonra da km takip yap =) baska bir yolu yok...
    Carbondioxid bunu beğendi.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 250'lik yamaha dragster kullanmıştım, onda da hiç bir şey yoktu. Benzin alırken km'yi sıfırlıyordum,sabit ve sıfırlayabildiğin km var.
    200 km sayardım. Bir çok kişi böyle yapıyor zaten. Alışana kadar biraz yolda hesap yapıyorsun gerçi : )

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS
    Evet göstergede 2 km sayacı farkettim. O sıfırlanabileni nasıl sıfırlayabiliyoruz?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Daelim daystarda hem yakıt göstergesi var hemde ek olarak benzin uyarı ışığı var, kalitenin gözünü seveyim.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    km sayacının sol tarafında çevrilebilen küçük bir pin var, onu saat yönünün tersine çeviriyorsun, km 0'lanıyor.
    ilk benzin aldığında sıfırla, benzin bitip motor durduğunda km'ye bak. bu senin kullanımına göre kaç km yol gittiğindir. Bu km'ye yaklaşınca benzin alırsın.her seferinde yedek depoya güvenme çünkü trafiğin ortasında motor teklemeye başlayınca zor durumda kalıyor insan.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı slifer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet göstergede 2 km sayacı farkettim. O sıfırlanabileni nasıl sıfırlayabiliyoruz?
    hmm benim kullandığımda yan tarafında siyah saat pimi gibi bir pim vardı çevirebiliyordun onu, kullandığın motorda nasıl olur bilemedim.

Kafayi assagi egip motoru sallayarak

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Yedek depo var, onu kullanacaksın üstad. Benzin göstergesi takılmaz sonrada. Bir süre sonra motorun bir depo ile ne kadar gittiğine alışınca benzinliğe vaktinde girmek refleks olacak.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten bu tarzlardaki çin motorlarında var olan benzin göstergeleri bir işe yaramadığı için yokluğu sorun değil.
    O benzinliğe zamanında girme refleksi kaçınılmaz bir evrimdir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)