Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

bajaj pulsar 200 ns mi 150 ns mi almalıyım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kuba ravan139
    karar veremedim yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Bajajlar cok sıkıntı cıkarıyormuş birazcik arastirsaniz bence daha iyi olur
    dyavol-77 ve Remzidemir41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Binecek olan sensin, Hangisi hoşuna gidiyorsa onu alırsın.

İkisinide kullandım 150 cc ler içinde beygiri en yüksek olan motor 150ns dir çekişi gayet mutlu eder ancak karburatörlüdür.200ns ler enjeksiyonludur çekişi çok çok iyi.almışken 200 lük al ama bütcen kısıtlıysa 150 almaktan korkma

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Tahminen ilk motosikletiniz ve siz hiç uzun yola çıkmamışsınız bunu sorduğunuza göre.

Kesinlikle ns200.

150-250-650 cc sahibi olmuş biri olarak 150 cc en tehlikeli alettir bence özelliklede şehir dışı yollarda. O tırlarla otobüslerle dipdibe kalmamak için en az 200-250 cc şart.
    YasinC bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba ravan139
    nası bi sıkıntı çıkarıyormuş
    büyük bi problemmi yoksa halledilebilirmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisinide kullandım 150 cc ler içinde beygiri en yüksek olan motor 150ns dir çekişi gayet mutlu eder ancak karburatörlüdür.200ns ler enjeksiyonludur çekişi çok çok iyi.almışken 200 lük al ama bütcen kısıtlıysa 150 almaktan korkma
    benim boyum biraz uzun 150 cc alırsam sıkıntı yaşarmıyım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı tekteker06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası bi sıkıntı çıkarıyormuş
    büyük bi problemmi yoksa halledilebilirmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

benim boyum biraz uzun 150 cc alırsam sıkıntı yaşarmıyım
    150 cc ile 200 cc arasında ebat olarak çok bir fark yok. Lastik ebatları falan farklı. Ancak o ekstra 50 cc ve enjeksiyon işinize yarar uzun yolda.

Not: Ben 1 kez bajaj aldım, bendeki motor sorunlu değildi, geçen sattım. Temiz ve uygun fiyatlı 2. el 200ns bulmaya çalış ikisi arasında.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Kardeşim kesinlikle 200 NS al çünkü 200 NS su soğutmalı 150 ise hava soğutmalı su soğutmalı ile buradan çıkar Türkiye içinde istediğin her yere gidersin hava soğutmalı ise bir miktar sonra şişer su soğutmalı olan enjeksiyonlu makinedir yaz-kış Tek marşta çalıştırırsın hava soğutmalı ise karbüratörlü dur kışın 5 saat uğraşırsın Arkadaşımda 200ns var Geçen yaz İstanbul dışında birçok yeri dolaştı ortalama seyir hızı 110 130 arası motorda hiç bir sıkıntı çıkmadı
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Bajajlar çok sıkıntı çıkarıyorMUŞ. Mış muşlarla gelmeyin arkadaşlar varsa bildiğiniz öyle konuşun.

Kardeşim ben 2014te ilk gelen pulsarlardan (200ns) aldım 25bin km kullandım ki istanbuldan mersine gittim sabah çıktım akşam mersindeydim. Periyodik bakım dışında arıza yüzünden servise uğramadım. Ama motoruma da çok iyi baktım onu da es geçmeyeyim. Ne zincir yağını eksik ettim ne de temizliğini. Bu motorumu 2016 kasımda sattım. 10 gün önce yeniden 2016 model pulsar 200ns aldım ve yine çok memnunum. Sorunu olmayan yok demiyorum insan yapımı bir alet bu sorun çıkabilir ama bunu geneli böyle diye lanse edenlere çok kızıyorum. Buraya motordan memnuniyetini dile getirmek için konu açanlar da oldu bajajdan para mı alıyorsun dediler. Ama sorunu olan konu açtığında bajaj kötü dediler. Bunu gördüğüm için kolay kolay burada paylaşım da yapmıyorum fazla da yazmıyorum. Ne dediğini bilmez tutarsız insan doldu buralar
    mgora bunu beğendi.

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajajlar çok sıkıntı çıkarıyorMUŞ. Mış muşlarla gelmeyin arkadaşlar varsa bildiğiniz öyle konuşun.

Kardeşim ben 2014te ilk gelen pulsarlardan (200ns) aldım 25bin km kullandım ki istanbuldan mersine gittim sabah çıktım akşam mersindeydim. Periyodik bakım dışında arıza yüzünden servise uğramadım. Ama motoruma da çok iyi baktım onu da es geçmeyeyim. Ne zincir yağını eksik ettim ne de temizliğini. Bu motorumu 2016 kasımda sattım. 10 gün önce yeniden 2016 model pulsar 200ns aldım ve yine çok memnunum. Sorunu olmayan yok demiyorum insan yapımı bir alet bu sorun çıkabilir ama bunu geneli böyle diye lanse edenlere çok kızıyorum. Buraya motordan memnuniyetini dile getirmek için konu açanlar da oldu bajajdan para mı alıyorsun dediler. Ama sorunu olan konu açtığında bajaj kötü dediler. Bunu gördüğüm için kolay kolay burada paylaşım da yapmıyorum fazla da yazmıyorum. Ne dediğini bilmez tutarsız insan doldu buralar
    Hocam meraktan soruyorum neden satıp geri aynı motoru aldınız özel değilse? Yani 25 bin kmden sonra motora güvenmi azaldı merak ettim sadece

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam meraktan soruyorum neden satıp geri aynı motoru aldınız özel değilse? Yani 25 bin kmden sonra motora güvenmi azaldı merak ettim sadece
    Elinizdekini mantıklı bir fiyata satıp fazla zarar etmeden sıfırını alabiliyorsanız, 2016 model ile 2014 model arasında çok fazla değişiklik var. Sırf koltuk ve akü mevzusu bile bu değişikliğe değer.

Not: Pulsarı sattım, ne aldığıma pişman oldum, ne de sattığıma pişman olurum. Motor aldığınıza pişman etmiyor, parasının hakkını veriyor. Ama sattığınızda da pişman olmanıza sebep olacak kadar iyi de değil.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...siz-tavri.html.

Buyrun link burda kafama gore yok bu kotu almayin diyecek halim yok sadece gorduklerimi soyluyorum birakin bu on yargilarinizi o markayı kullaniyorsunuz diye o markanin cok saglam oldugu anlamina gelmez sorun cikarmiyorsa ne mutlu size
    YERUÇAĞI bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Benim önerim c-)şıkkı, yani hiçbiri..Marka motosikletlere yönelmenizde fayda var.
    mbcengiz ve YERUÇAĞI bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim önerim c-)şıkkı, yani hiçbiri..Marka motosikletlere yönelmenizde fayda var.
    Hocam mesele marka değil ki. Mondial RX3i Evo alıp memnun olan bir sürü insan var bu forumda. Mondial en tırt markalardan biri servis anlamında. Bu iş (eğer japon almıyorsak) şans işi. Milletin pulsarına arızadan yanaşılmıyorken ben 13 km bin civarında sattım. Arızası falan da yoktu. Hatta kronik arızası bile yoktu. Tıkır tıkır çalışıyordu. Neden sattın peki iyiydi de diyeceksen; gönlümü bir şeye kaptırdım. Yok grenajı pahalıydı yok bilmem neydi derken, salı günü alıyorum

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    ybr125 almalısın
    mbcengiz ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda PCX 150
    Buyrun iki defa aynı sikayetle servise giden aynısının laciverti bajaj discover 150s. Yağın tamamen damlaya damlaya bitmesini bekliyoruz servisle birlikte. [IMG][/IMG]

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Aman bajaja laf atmayin arkadaslar rahatsiz oluyor
    dyavol-77 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Para varsa japon al yoksa ns200

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeş muş,miş le gelmeyin bildiğinizi gösterin dedin,,önüne bisürü belge koydu arkadaşlar,????

sana söz hakkı doğdu şimdi,,cevap bekliyorlar,bunlara karşılık bişeyler demen gerekir

ha birde bildiğim kadarıyla bajajların jant kırılma problemide vardı,hatta altın elbiseli adam dile getirdi diye tehtit bile etmişlerdi adamı,youtubede videoları var

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    ilk motorun olacaksa kesinlikle 150, yok ben pişkinim diyorsan tabi ki 200. Genel kalite olarak diğer arkadaşların da dediği gibi aralarında çok farklar var.. Lakin ben ehliyetimi 150 NS ile aldım, kullanması basit, bir o kadar keyifli bir makinedir..
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)