Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 150NS

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam abilerim, ablalarım ve kardeşlerim. Adım Batuhan, 19 yaşındayım ve Adanalıyım :). Foruma yeni katıldım. Uzun zamandır motor hayaliyle yaşadım diyebilirim. Arkadaşlarımın çoğu motorlarına kavuşmuştu ve düzenli sıklıkta gezi turları düzenliyorlardı arada. Artık canıma tak etti bu yaz ayının başlangıcında. Motorumu ve ehliyetimi almaya karar verdim. Şuan para biriktiriyorum ehliyetim ve motorum için. İlk başta yoğun şekilde araştırdım ve sonunda en fazla 6000TL limiti koydum. Ee haliyle acemiyim ilk defa kullanacağım motorumu uçuk fiyatlara yönelmek istemedim.

Asıl sorum şu; Aklımda belirlediğim modeller Küba'nın CR1-S modeli ve Bajaj'ın Pulsar 150NS modeli. Kafama şuanda 150NS çok güzel şekilde yattı fakat onu alacağına 2000TL daha koy üstüne 200NS al gibisinden eleştiriler aldım yakın çevremden. Ben öğrenci adamım zaten oldukça zorlamış olacağım destek olacak kimsede yok herkes motor almama sıcak bakmıyor :). Zira bu 200NS yorumları beni gerçekte bir hevessizlik içine soktu. Tekrar belirtiyorum öğrenciyim ve öyle sürekli motor değişebilecek bir gücüm yok ve olmuşken en uygun fiyat-performans motorunu almak istiyorum 6000TL segmentinde. Yardımcı olacağınıza inanıyorum. İYİ FORUMLAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    3000 tl ye bir cr1 al ve bak isine..
    ogrenci adamsin.
    bir makinaya sahip olmak kadar, o makinayi isletme gucune de sahip olmalisin.
    o seni tasimali, sen onu degil..

Motosikleti
    NS 150
    Bende senin gibi ns 150 ile ns 200 arasında kalmıştım.biraz daha biriktirip ns 200 mü alsam diye çok düşündüm.sonunda ns 150 aldım çık ta memnunum.önemli olan ne amaçlı kullanacağın ben genelde şehir içi kullanacağımdan bunu seçtim artı işe gidip gelmeyi düşünduğümden daha az yakar ve masrafı bakımı vs bakımları daha ucuz olur diye 150 lik aldım.birde şunu düşündüm şehir dışına gitsem bile ns 150 120-130 yapıyor ns 200 de 140 -150 kardeşim saatte 20 km hız için neden o kadar para verim dedim öyle karar verip aldım.yakıt cekiş bana yetiyor gayet seri ve atik binmeye doyamıyorum

Ya insan en iyisi olsun olmuşken diyor yada birikim yapmak zor benim için şuan belkide o yüzden . 200NS'nin 2.el piyasasıda çok tuzlu gözüm hep onda kalacak ama 150NS ile de mutlu olacağımı düşünüyorum. Hayırlısı olsun diyelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler