Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İçte Kalan Ukte

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Merhabalar Selamun Aleykum Buraya üye oldugumda ehliyetim dahi yoktu,Yasım belki 16 Civariydi,Velhasıl ehliyeti aldık olmadık olaylar yüzünden sıfır ybr parasını araca yatırdık,İlk aracımı aldım sattım 2.Aracımı aldım onuda satma fikrim var keyfe keder esasında tamamen,Yasım 22 bu arada Japon hastasıyım,Alma amacımı belirteyim ilk öncelikle kafam estiginde cıkıp gitmek sabah geri dönmek genelde tek basıma seyehat edicem, Bütcem motora göre degişicek 3500-4000 arası Aralıkta askerlıgim var satmamda kolay olması gerekiyoR,belk satılmaz evlatlık kalır.

Seceneklerim

Eski Kasa Ybr, Temiz Km düşük
    Yenİ Kasa Ybr, Km yüksek bütcemize göre
    Eskİ Kasa İNnova 125
    Yeni Kasa İnnovA 125İ
    2000 Model Crypton
    Crypton R

Uzun yol yapıcm sürekli böyle bi konu acılmıs olsa bende ybr derdim ama aklım innovada kalıyor sürekli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Cb125e de düşünülebilir, bajaj discover var o fiyata
    TATLIHIZ bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cb125e de düşünülebilir, bajaj discover var o fiyata
    Malesef Cb dir cbf tir sevmiyorum yeni wingo cbe crypton sevemiyorum yapmacık plastk geliyor bajaj a bakmadım 2 marka krıterim var yamaha ve honda
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef Cb dir cbf tir sevmiyorum yeni wingo cbe crypton sevemiyorum yapmacık plastk geliyor bajaj a bakmadım 2 marka krıterim var yamaha ve honda
    o zaman eski kasa ybr öneririm.Dayımda yamaha diye tutturdu eski kasa aldı maşallahı var tık etmedi.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    İnovanın kıymeti bilinmedi,bilende zaten satmaz,hele manisa'da sıfır ybr parası güzel innovalar.2000 crypton'u da ele onunda miyadı doldu.Manisa'daki crypton R fiyatlarından bahsetmeme gerek yok heralde.Bu seçenekler arasında en iyisi eski kasa ybr.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnovanın kıymeti bilinmedi,bilende zaten satmaz,hele manisa'da sıfır ybr parası güzel innovalar.2000 crypton'u da ele onunda miyadı doldu.Manisa'daki crypton R fiyatlarından bahsetmeme gerek yok heralde.Bu seçenekler arasında en iyisi eski kasa ybr.
    10 yaşında crypton r 6 bin tl, ha bir de km 50 bine dayanmış, o fiyatı hak edecek ne kıymeti var anlayamadım.... şakamı desem ilan bir tane değil bir kaç örneği var

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 yaşında crypton r 6 bin tl, ha bir de km 50 bine dayanmış, o fiyatı hak edecek ne kıymeti var anlayamadım.... şakamı desem ilan bir tane değil bir kaç örneği var
    Şaka değil hocam gerçek, bende anlayamıyorum heralde akhisar yöresinin havasından mı artık suyundan mı bilemiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)