Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 yaşındaki Uğurcan Kayı'nın kahreden ölümü

Motovento
    REKLAM ALANI
    peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçirdiği trafik kazasından sonra felç kalıp günden güne eriyen ve 9 ay boyunca hastanede yatağa bağlı yaşamını sürdüren 18 yaşındaki Uğurcan Kayı hayata gözlerini yumdu.

Belki sitede konusu açılmıştır ama görmediğin için açtım bugun haberlerde gördüm arkadaş yolunda giderken alkollü bir sürücü yüksek bi hızla arkadaşa çarpıyor ve felç bırakıyor. 9 ay boyunca hastanede yaşam mücadelesi veren arkadaş hayatını kaybetmiştir.

İşin saçma tarafı ise vuran kişi çarpıp kaçıyor ve alkollü. Hastaneye sonradan gittiğinde ise alkol testi yaptırtmıyor birde bu kişi avukat olacakmış. Kamera görüntüleri bile olmasına rağmen hala serbest dolaşabiliyor bu kişi.

Kaynak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Allah rahmet eylesin cok acı hız yok bişey yok şerefsiz herif yolda yürüyen yayaya bile carpıp öldürebilirdi motosiklet hızlı gitmiyor sanırsam arkadan hızlı gelen araç sağından geçmeyeni çalışıyor offf içim yandı allah ailesine sabır versin

Ne kadar hızlı gitmesede sürat motorlarından(racing) 250ccden 1000cclere kadar farketmez korkmaya başladım sanki motorlar çekiyor

neobirzenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar ns 200
    Kardeş bura Türkiye ne bekliyon. Mekanı cennet olsun..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Allah rahmet eylesin. Suçlu cezasını bu dünyada çekse daha iyi olurdu ama sonuçta ilahi adalet tecelli edecek en azından.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Asıl o hakimin savcının polisin yetkililer kimse onlardan hesap sorulmalı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Avukat olan arkadaşlar bu işin neden bu kadar uzun sürdüğünü bir zahmet anlatsınlar. Bu adam biribe çarpıp kaçıyor. Alkollü olduğunu da söylemiş. O zaman neden bu adam önce içeri atılıp sonra yargılanmıyor merak ediyorum ? Suç sabit değil mi ? Sabit, adam da kabul etmiş. Neyin davası bu kardeşim ? Adamı atarsın direk hapse, suçsuz çıkarsa da ödersin günlük tazminatını, bütün diğer zararlarını da karşılarsın olur biter. Zamanında bu adalet sistemini kuranlara da, bu kanunları yazanlara da, bunların hızlı bir şekilde işlemesini önleyecek etkenleri oluşturanlara da, bu sisteme itraz etmeden uygulayan avukatlara da Allah öbür dünyada rahat göstermesin. Sonsuza dek huzur bulamasınlar. Şu zamanda bu kadar adaletsizlik varken hala avukat olmaya çalışan, avukat olup bir şeyleri düzelteceği hayalleri kuran gençlere acıyorum. Şu devirde bütün hukuk fakültelerinin bomboş olması gerekir. Bu ülkede adalet diye bir şey yok, neyin avukatlığını nasıl yapacaksınız ?

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Bu adamın ceza alması lazım,
    Hiçbir açıklaması yok.
    Yazıklar olsun bu ülkenin adaletine..
    Bizler insanlığımızı kaybettik,
    Yakında kendimizi ve bu ülkeyide kaybedicez gibi görünüyor.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Allah kimseye göstermesin, çok kötü. Allah rahmet eylesin tekrar.

Adalet herkes için geçerli olunca adalet oluyor. Kim bilir Türkiye'de şu an kaç kişi haksız yere içeride?
    Mengu16 bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Allah rahmet eylesin. Takip ettiğim kadarıyla ailesi bu işin peşini bırakmayacak. Koruyucu ekipman şart diyoruz. Motosiklete binmek için Hayat sigortası da şart. Çünkü Sıranın ne zaman bize geleceğini bilmiyoruz.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amca hakkındır git vur adamı hakkını al bu ülkede böyle
    ALLAH rahmet eylesin

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Allah rahmet eylesin
    Sevdiklerine sabir versin

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    hani insan bazen merak ediyor niye katil olunur diye. demek ki böyle olunuyor.. :(

Motosikleti
    MT-07
    Kask kullanmazsanız başınıza gelebilecek örneklerden biri daha.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Adalet demek, mağdurun gözyaşını dindirmek demek.

Alkollü araç kullanıcılarını, bilerek ve isteyerek adam öldürmeye teşebbüsten yargılamak gerek. Eğer kaza yapıp birini öldürürse de, bilerek ve isteyerek adam öldürmekten yargılanmalı...
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben motoruma çok düşük fiyat çektiler diye adamı kol bacak kırmayla tehdit ettim hatta adam vanlı çıktı ama kim takar, ailemden birine bir şey olursa hakkı yerine kavuşturmadan yaşamak bana haram olur. inancımı kaybederim.

ülkede adalet yok, 2 gündür iş yerinin yakınında buz gibi betonda oturan bir genç görüyorum benim akranım. içim parçalanıyor gerçekten :( millet o soğukta elini cebinden çıkarmazken bu genç betonda uyuyor.

o range rover jiplere binenler allah size hesap soracak ve siz hesap veremeyeceksiniz! mercedes arabası olupta şöförü önde kendisi arkada adamın oto yıkama ile 4 liranın pazarlığını yapması nasıl bir durumdur? böyle insanlar allaha hesap veremeyecekler.

ülkede adaletsizliğe göz yuman herkes günaha giriyor, kaza oluyor ve yerde biri can verirken karşında sigara içen vatandaş senin yolunda yol değil.
    Potenza bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Arkadaşın hastane fotolarını gördüm çok üzücü. Dağ gibi çocuk deri kemik kalmış durumu çok kötü gözüküyordu. Allah rahmet eylesin.
    Karşı tarafın ceza almaması demek, yarın bigün başka bi alkolu araç bizim üstümüzden geçebilir demek. Hakkımızda hayırlısı.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoruma çok düşük fiyat çektiler diye adamı kol bacak kırmayla tehdit ettim hatta adam vanlı çıktı ama kim takar, ailemden birine bir şey olursa hakkı yerine kavuşturmadan yaşamak bana haram olur. inancımı kaybederim.

ülkede adalet yok, 2 gündür iş yerinin yakınında buz gibi betonda oturan bir genç görüyorum benim akranım. içim parçalanıyor gerçekten :( millet o soğukta elini cebinden çıkarmazken bu genç betonda uyuyor.

o range rover jiplere binenler allah size hesap soracak ve siz hesap veremeyeceksiniz! mercedes arabası olupta şöförü önde kendisi arkada adamın oto yıkama ile 4 liranın pazarlığını yapması nasıl bir durumdur? böyle insanlar allaha hesap veremeyecekler.

ülkede adaletsizliğe göz yuman herkes günaha giriyor, kaza oluyor ve yerde biri can verirken karşında sigara içen vatandaş senin yolunda yol değil.

Range rover a binen hesap veremeyecekmi şimdi?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Range rover a binen hesap veremeyecekmi şimdi?
    range rover binen hesap veremeyecek. yaklaşık aynı özelliklere sahip bir çok jip var ama neden 600 milyar civarı bir jipe binesin ki? israf. israf günah.
    arslan26 bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anayasayı anayasa hukukçuları tartışsınlar fakat,
    2017 yılında hala birine çarpıp yaralanmasına, ölümüne neden olan kişi alkollü olsun olmasın cana kast ettiği için tutuklu yargılansın ve 2-3 yıl yatıp çıkmasın arkadaş.
    Hayat karartanın da hayatı kararsın.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)