Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yeni Eldivenim Knox

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Uzun zamandır içime sinen bir eldiven almak için arastırma yapıyordum, su anda kullandıgım daınese aır hero,guzel bır model ama koruma anlamında bana gore zayıf kalıyordu daha profosyonel ve uzun vadede içime sinerek kullanabiliceğim bir model arıyordum.

En sonunda karar verdim.knox handroıd.İlk izlenımlerım cok olumlu, bakalım kullanımda nasıl olacak.

wing41, gurkanerkan, Guven ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Ben de kullanıyorum. Gayet memnunum ancak kışın 10 derecenin altında 80 90 km hızlarda üşütüyor. İyi günlerde kullanın
    Salurbey bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    güzel gibi
    keşke alpnestars alsaydın.

Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    tesekkurler. Evet daha cok mevsımlık gıbı , dedıgınız havalarda sorun yaratır. Gercekten cok guzel bır eldıven.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:15 ----------

eyw ırau, alpıne ıle daınesede baktım,gp rpo ve full metal. Onlarda cok guzel eldıvenler ust sevıye.Ama nedense knox a gitti aklım, özellikle bilek etradındakı koruması ve slıder sayısının cok olması boe sıstemı etkıledı benı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Güle güle kullanın.
    Salurbey bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Hayırlı olsun Güle güle kullan abi
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    tesekkurler, daha iyileri sizin olsun. guvenlık işine takık durumdaydım sımdı su hava yastıklı yeleklere bakmaya basladım

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun fiyati ne kadar ?

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler, daha iyileri sizin olsun. guvenlık işine takık durumdaydım sımdı su hava yastıklı yeleklere bakmaya basladım
    Hocam bende güvenliğe takığım, boyunluk ve gögüs korumalı yelek almayıda düşünüyormusunuz ?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    hava yastıklı yelek, HELİTE diye bir markanın,youtube da 2-3 tane gercek kaza videosu izledim gercekten kaza gecırenlerın hayatını kurtarmıs. Turkıyede bayisi var , benım istedigim yelek modelın fıyatı 2400 TL. Kesin olarak alma kararı verirsem sırketın genel merkezıne bır maıl atıp sorucam orjınal mı burdakı satıcı vs. Bakayım bır karar verebılırsem

Fuarda olurlar dıye dusunuyorum ordada bır yakından bakıp denemeyı dusunuyorum.

sırketın web sıtesı şu

Helite Türkiye | Motosiklet Hava Yastığı

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Hakanyuce35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun fiyati ne kadar ?
    http://urun.n11.com/eldiven/alpinest...A&gclsrc=aw.ds

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayırlı olsun hocam
    Salurbey bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    eyw saolasın.

hava yastıklı yelek, HELİTE diye bir markanın,youtube da 2-3 tane gercek kaza videosu izledim gercekten kaza gecırenlerın hayatını kurtarmıs. Turkıyede bayisi var , benım istedigim yelek modelın fıyatı 2400 TL. Kesin olarak alma kararı verirsem sırketın genel merkezıne bır maıl atıp sorucam orjınal mı burdakı satıcı vs. Bakayım bır karar verebılırsem

Fuarda olurlar dıye dusunuyorum ordada bır yakından bakıp denemeyı dusunuyorum.

sırketın web sıtesı şu

Helite Türkiye | Motosiklet Hava Yastığı
    Bu hava yastıklı yelek boyun kırılmasınıda önlermi acaba ?

Bı arada araştırdıysanız bilirsiniz belki, mesela motorun üstüne ip gibi birşeyle bağlı sanırım, brn günlük aktif kullanıyorum motoru ulaşım aracı olarak. Diyelim unuttuk indik motordan yelek direk patliyormu? Birde her patladıgında ne kadara mal oluyor mekanizmayı yeniden kurmak ?

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hava yastıklı yelek boyun kırılmasınıda önlermi acaba ?

Bı arada araştırdıysanız bilirsiniz belki, mesela motorun üstüne ip gibi birşeyle bağlı sanırım, brn günlük aktif kullanıyorum motoru ulaşım aracı olarak. Diyelim unuttuk indik motordan yelek direk patliyormu? Birde her patladıgında ne kadara mal oluyor mekanizmayı yeniden kurmak ?
    Boyunluk ıslevınıde goruyor.Yeleği aktive etmek için belli bir kuvvetle guc uygulanması gerek,motordan ıpı cozmeden ınınce yaratıcagınız guc sıstemı aktıve etmıyor,bu kısımların testlerı yapılmıs,ADAC testı onayını almıs yelek.Mekanızmadakı carbon tupun fıyatı uygun,sitede yedek parcalar kısmında vardı sanırım.

Alma aşamasına geldiğinizde telefonla bir ongorusme yapıp aklınızdakı tum soruları bayii sormanınızı tavsıye ederım, en dogru ve kesin bilgiler için. Ben y dışı revıew ları vıdeoları kullanıcı gerı donuslerını ızledım okudum ve orjınal sıteden detaylara baktım.Bol miktarda tanıtım videosu var fırmanın youtubeda.Bir göz atmanızda fayda var.( gercek kaza videosu var 2 tane)

Boyunluk ıslevınıde goruyor.Yeleği aktive etmek için belli bir kuvvetle guc uygulanması gerek,motordan ıpı cozmeden ınınce yaratıcagınız guc sıstemı aktıve etmıyor,bu kısımların testlerı yapılmıs,ADAC testı onayını almıs yelek.Mekanızmadakı carbon tupun fıyatı uygun,sitede yedek parcalar kısmında vardı sanırım.

Alma aşamasına geldiğinizde telefonla bir ongorusme yapıp aklınızdakı tum soruları bayii sormanınızı tavsıye ederım, en dogru ve kesin bilgiler için. Ben y dışı revıew ları vıdeoları kullanıcı gerı donuslerını ızledım okudum ve orjınal sıteden detaylara baktım.Bol miktarda tanıtım videosu var fırmanın youtubeda.Bir göz atmanızda fayda var.( gercek kaza videosu var 2 tane)
    Hocam şuan daha ucuz bir motor alıp bu yelekten almaya karar verdim. Mantıklı bir yatırım gibi. Türkiyedeki bayi dediginiz gibi orjinalse bende alabilirim. Siteleri pek güven vermedi ama muhtemelen orjinaldir diye tahmin ediyorum. Sizde alma aşamasına gelirseniz veya alırsanız bana özelden mesaj atarsanız sevinirim. İstanbulda olsam gidebilirdim bayisine ama ankara'dayım maalesef.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. Yalnız "uzun vadede içime sinerek kullanabiliceğim bir model arıyordum" cümlesi için söylemek istediğim şudur. Maalesef çok uzun gitmeyecek. Günlük kullanılıyorsa çok çabuk aşınıyor. Parmak uçlarında delinme meydana geliyor daha doğrusu hava girişleri büyüyüp kara deliğe dönüşüyor. 3. handroid'imi kullanıyorum. Başka eldiven güven vermiyor ne yazık ki. Hem gaz hissi hem de koruma(SPS, Boa vs)
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Yalnız "uzun vadede içime sinerek kullanabiliceğim bir model arıyordum" cümlesi için söylemek istediğim şudur. Maalesef çok uzun gitmeyecek. Günlük kullanılıyorsa çok çabuk aşınıyor. Parmak uçlarında delinme meydana geliyor daha doğrusu hava girişleri büyüyüp kara deliğe dönüşüyor. 3. handroid'imi kullanıyorum. Başka eldiven güven vermiyor ne yazık ki. Hem gaz hissi hem de koruma(SPS, Boa vs)

kötü haber bu. ne kadarlık bır kullanım surenız oldu ?

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Çok doğru bir tercih alpinestars'dan eksiği yok fazlası var.Tek handikapı avuç içinin göreceli olarak daha erken eskimesi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru bir tercih alpinestars'dan eksiği yok fazlası var.Tek handikapı avuç içinin göreceli olarak daha erken eskimesi.
    Almadan once yabancı sıtelerde kullanıcı yorumlarını okudum,herkes dayanıklılık,korumanın cok ıyı olmasından bahsetmıs.Avuc ıcı resımlerını gordum 2 gunden sımsıyah oluyor ama o sorun deıl, koruması ve dayanıklılıgı onemlı.Soylenen ılk 1-2 hafta rahatsız ettıgı sonra ıyıce alısıyormus seklı kullanıcının elıne.Bende bıraz denedım daha yenı oldugu ıcın tabı esnemedı.Zamanla ıyıce alısıcaktır.

Koruma olarak alpı gp pro spıdı carbo r replıca ve daınese full metal ıle aynı sevıyede yanlız onlarda bazı noktalarda tıtanyum fln kullanılmıs. Zaten fıyat bıraz daha yukarda onlarda.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)