Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 ehliyet sertifikası

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    bkz. Ehliyeti olsa bile yanında bulundurmamak veya polise göstermeme 1763 TL 5 ceza puanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Emniyet her ilçe için tüm kotaları bir anda açıp da, birkaç aylık kotayı doldurtmuyor hemen diye biliyorum. Ben de alırken araştırmıştım, belli saatlerde belli ilçelere 1-2 kota açılıyor. O zamanı yakalarsan erken tarihe randevu bulabilirsin. Önerim, sık sık kontrol et boşluk var mı diye, bir de yakınındaki ilçeleri de incele.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    al 1 kilo baklava git içerde danışmadaki memura ,derdini anlat ,randevu alamıyorum de ver baklavayı yardım et abi de bak nasıl halloluyo

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al 1 kilo baklava git içerde danışmadaki memura ,derdini anlat ,randevu alamıyorum de ver baklavayı yardım et abi de bak nasıl halloluyo
    haahhaha hocam bu seferde rüşvet den ceza yemeyelim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah erken gidip işe gireceğim ehliyet lazım diye memura ağlarsanız verme ihtimali yüksek.Ben bir tanıdık vasıtası ile aldım ben alırken bir çocuk geldi bu şekilde halletti işini.
    son şans olarak tavsiyenize uyucam baska ihtimalim kalmassa ne zor işmiş kazandığımız ehliyeti almak bide para vericez üstüne...
    endurocu adayı :D

Motosikleti
    R25
    Kardesim karakola gidiyorsun komiser amcayı görmek istiyorum diyosun ve odasını buluyorsun, kapıyı çalıp komiser amcaya derdini anlatıyorsun ve komiser amcamız iyi niyetlidir yüksek ihtimal, seni evrak işlemleri yapan polis abilerimize yönlendiriyor, ben bu şekilde çözmüştüm olayı yoksa randevu alamıyordum

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim karakola gidiyorsun komiser amcayı görmek istiyorum diyosun ve odasını buluyorsun, kapıyı çalıp komiser amcaya derdini anlatıyorsun ve komiser amcamız iyi niyetlidir yüksek ihtimal, seni evrak işlemleri yapan polis abilerimize yönlendiriyor, ben bu şekilde çözmüştüm olayı yoksa randevu alamıyordum
    pazartesi deneyecegim bakalim komiser amcamiz iyi niyetli cikarsa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)