Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hırsız girdi Motorum Allahtan Garajda değildi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar olay 1hafta önce oldu . Motorumu dairenin alt bahçesine bi oda gibi garaj yaparak icine motorumu bırakıyorum. Heryeri tahtadan ama dışarıya gelen tarafini beton . Kapısında 1tane asma kilit vardi asma kilit tutacagini yamultup kesip girmisler. Olay gunu motorum ile misafirlikteydim geldiigmde kilit dagilmisti.
    Elimde 1 adet motor zinciri 1adet alarmli disk kilitim var . garajda 1 adet demir dolap var ona motoru zincir kilit ile baglasam. Disk alarmli takili şekilde nekadar zor olabilir acaba . bu arada garajin bitisiginde kiracı oturuyor ust katindada biz variz. Tavsiyelerinizi istiyorum abilerim amcalarim kardeslerim. Simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    detaylı birkaç resim atsaydın bir fikir verebilirdik,böyle görmeden bişey söylenmez

herşeyden önce tahtadan kulübeye ve kulübe kapısına güvenilmez,,kulübe ya beton yada metal olacak,kapı kesinlikle metal olmalı

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Garajın tahtadan olması hırsızın işini kolaylaştırır.
    Garaja her türlü girer ve kimse görmeden kilitleri keser.
    Koyacak başka yeriniz yoksa farklı yöntemler kullanabilirsiniz.
    Ben olsam; eğer pencere garaja bakıyorsa, garajın kapıya misina bağlar diğer ucunu pencereden eve alırdım. Onuda evin içine koyduğum herhangi bir alarma bağlardım. Kapı açıldığında alarm aktif hale gelirdi. Misinayı göremeyeceği için kesme gibi şansı da olmayacak.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Kilitmiş alarmmış hepsi yalan motorun yanına bağla bunu bir babayiğit çıkıp o motoru oradan alırsa ben anahtarları vericem.

Kapıya yine kilit tak ve yapacagın tek sey bu bence , gelen hırsızların gorecegi bir yere koy biraz yukarda olsun arkasından erişebilcekleri bir yer olmasin.Bunu gerçek sanırlar üstündeki kırmızı ışıkta yanıyor pilli bi alet. İşini çok iyi görücektir emin ol.

http://www.hepsiburada.com/hareket-sensorlu-sahte-kamera-p-DKATYH2?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.mobilya. pla&gclid=Cj0KEQiAtqHEBRCNrdC6rYq9_oYBEiQAejvRl8Od igE1H8pUS4G910uXPIbvZbxyGbMRrhFrjwz2un8aAkS08P8HAQ

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Alıntı Hakanyuce35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapıya yine kilit tak ve yapacagın tek sey bu bence , gelen hırsızların gorecegi bir yere koy biraz yukarda olsun arkasından erişebilcekleri bir yer olmasin.Bunu gerçek sanırlar üstündeki kırmızı ışıkta yanıyor pilli bi alet. İşini çok iyi görücektir emin ol.

http://www.hepsiburada.com/hareket-sensorlu-sahte-kamera-p-DKATYH2?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.mobilya. pla&gclid=Cj0KEQiAtqHEBRCNrdC6rYq9_oYBEiQAejvRl8Od igE1H8pUS4G910uXPIbvZbxyGbMRrhFrjwz2un8aAkS08P8HAQ
    Hocam sizce böyle işlerle uğraşan adamlar neyin sahte neyin gerçek olduğunu bilmiyorlar mı zannediyorsunuz ? Adamlar 100 metre öteden motorda ne var ne yok hepsini anlıyorlar artık işin erbabı olmuşlar bu kamerayı gördükçe aklıma şu karikatür geliyor.
    Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Öyle tabiki ama ucuz yollu en caydırıcı nesne bence

Motosikleti
    R25
    Alıntı kursaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitmiş alarmmış hepsi yalan motorun yanına bağla bunu bir babayiğit çıkıp o motoru oradan alırsa ben anahtarları vericem.
    http://buzzingtrend.com/wp-content/u.../01/test-1.jpg
    Beyin terk..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)