Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Discovery 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar

Bu motoru sıfır almak istiyorum lakin hangi bayiyiyi aradiysam bulamadım Tr ye getirtilmiyor mı yoksa üretimi durdu mı

Onun yerine kimi aradiysam ellerinde 150F modelinin bulunduğunu söylediler aradaki farkı etmeye değer mı

Yoksa

Yeni enjeksiyonlu modellerin geleceğini söylediler beklemek mı lazım

Değerli fikirlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende var st 125 akranlarına göre iri ve gösterişli kararı kendiniz verin bana göre son hızı yetersiz 150 cc de öyle yoksa güzel motor
    snappy x bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Tipten kurtarıyorda güçten kaybediyor.pulsar 150ns bakabilirsiniz.

Son hız bana da yetersiz geldi aslında aklıma takılmadi değil ama çokta sıkıntı etmedim genel olarak şehir içinde kullanacağım dan

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:09 ----------

Pulsar da çok heybetli güzel hoş ama aslen bütçe meselesi kısıtlıyor.

Bir de şikayetvar.com da denk geldi Pulsar 150 200 mekanik arıza krank kolu kırma gibi konular gördüm

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ağırlıklı olarak şehir içi kullanacaksan memnun eder. Bu arada son hız 150f'de 110 km ama gerçek hızı bu. Honda gibi 10-15 km/h fazla göstermiyor.

Bajajların krank kırma gibi teknik arıza sorunları kesinlikle yok bir kaç motorda stop etme gibi birşeyler duydum ama hiç cevremdeki arkadaşlarımda ne duydum nede gördüm kullanmayan daha çok konuşuyor

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Hocam şikayetvar'a bakarsan hiç bir şey alamazsın. Her ürün ve markada şikayet görebilirsin.

Norton77

Şanzıman oranı kısa tutulmuş 125 lik için son hızın 120 olmasını beklerdim bu güçte bir motor için zira Cbr125r den daha güçlü bir makineden bahsediyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Haklısınız bir yönden ama yani ben alacağım bir çok ürünü hakkında önceden şikayeti var mı yok mu bakıyorum ha tabi ota çöpe şikayet yazan çizenler var ama Pulsar da bütün şikayetler birbirini teyit eder durumda bir anormallik olduğu belli

Şöyle devam olabilir

İlk parti Üretimi olan Pulsarlarda olabilir bu problemler yeni üretimler için muhakkak kusursuz hale getireceklerine şüphem yoktur yılların birikimine sahip bir firma

Benim gibi kısıtlı bütçe ile uygun fiyatlı sifir ya da özellikle ikinci el arayışında olanlar için riskli görünüyor şuan için

Bu şikayetlerde satış yüzdesine bakmak lazım çok satılan sayıca çok yüksek rakkamlara ulaşan motorda şikayetin fazla olması o motorun alınmayacağı manasına gelmez cbf 150 de bir çok kronik sorun yaşandı ama motora kimse kötü diyemez sonuçta kaliteli bir motor

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sikayet vara girersen yamaha ve honda icinde onca sikayet var pulsar kullanıcilarınin geneli memnun benim gördügüm kadarıyla

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Bajaj'ın online satış sitesinden de kaldırmışlar 125 ST yi. Sadece 150 var. Getirmiyor Kuralkan galiba artık. 150 likler de galiba ellerinde kalanlar. Yazık olur güzel bir seriye eğer artık gelmezse.

Hocam buyrun aynı sıkıntı forumda da varmış

http://www.motosiklet.net/forum/moto...siz-tavri.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)