Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Viraj Antrenmanı / GSR 600 ve CBF 600

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsHero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR 600 K6
    KITMOK ve İskele Belediyesi'nin düzenlediği Mersinlik Tırmanma yarışına antrenman yapalım dedik.
    GSR ile olan çekim ilk turumuzdu. Virajları ezberleme ve yolda herhangi bir bozukluk problem var mı onu tespit etmek amaçlı sakin sakin. CBF ile olan çekim de günün son turunda anca aklımıza geldi çekim yapmak.Yorgun argın güneş batarken son turda da cbf ile çekim yaptık. Haftaya daha detaylı çekimler ile görüşmek üzere.
    İyi seyirler.

Bizi instagramda takip etmek için : https://www.instagram.com/a.t.a.mcy/

Kanalımıza abone olmak için : https://www.youtube.com/channel/UC_L...p-ExXrzgUOrNGA

Video linki : https://www.youtube.com/watch?v=J59k3HF4ONg

huduni ve feti_can bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yaw desenize Kıbrıs diye. Her sol virajda ödüm koptu karşıdan gelene patlayacaklar korkusundan.
    Sokollu, murat 60, EsHero ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw desenize Kıbrıs diye. Her sol virajda ödüm koptu karşıdan gelene patlayacaklar korkusundan.
    Hay Allah iyiliginizi versin hocam
    Burası hem asfalt kalitesi olarak pisti aratmayacak cinsten hemde dağın tepesi olduğundan günde 10 araba ya geçiyor ya geçmiyor. Yol güzel olunca haftasonları eğer havada güzelse arabadan çok motor görmek mümkün.
    Bu arada konu bahanesiyle sizede teşekkür etmem lazım. Forumda faydalı yazılar yazanların başlarında geliyorsunuz.
    Aslında burda konuyu açma nedenlerimden birisi de siz ve Okan Sinan hoca gibi forumda aktif olan kişilerin bizim görmediğimiz eksiklerimizi yorumlarlarsa ne güzel olur dememiz.
    Bu arada Okan hocam da konuyu okursa onada burdan selamlar olsun. 3-4 sene önce ilk eğitimimi Eskişehir de kendisinden almıştım. O beni hatirlamaz ama eski öğrencilerindenim
    zaferce bunu beğendi.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

www.youtube.com/channel/UC_LM3TAaRp-ExXrzgUOrNGA

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    guzel vıdeo olmus. benı bu tur yollarda en cok korkutan sey yola bırden atlayan hayvanlar aman dıkkat edın.
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    virajlar çok güzel keyifle izledim teşekkürler.
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel vıdeo olmus. benı bu tur yollarda en cok korkutan sey yola bırden atlayan hayvanlar aman dıkkat edın.
    Çok teşekkürler. Ormanın içi olduğundan çok haklısınız nerden ne çıkacağı belli olmaz.

Alıntı vitalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajlar çok güzel keyifle izledim teşekkürler.
    Asıl ben teşekkür ederim. Beğendirebildiysek ne mutlu bize
    Bu arada memleketim Eskişehir'e selamlar
    vitalx bunu beğendi.
    Kuzey Kıbrıs'da Bir Motovlog Kanalı. Tek teker - Servis - Top Speed - Viraj - Yarışlar ve çok daha fazlası...

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Bi güncel atayım. Onca insan bakmış ama yorum yapan 10 kişi yok. İnsanlar pek viraj meraklısı değil heralde artık.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Hocam böyle zevk vermiyor ki, motor sesi yok
    Jemand ve EsHero bunu beğendiler.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Çok güzel, keyifle izledim, kazasız sürüşler
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam böyle zevk vermiyor ki, motor sesi yok
    Tamamdır hocam. Nasipse bu hafta sonu yine gitmeyi planlıyoruz. Bu sefer müzik koymadan yayınlarım. Ama rüzgar sesinden pek egzoz duyulacağını sanmam.

Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel, keyifle izledim, kazasız sürüşler
    Çok teşekkürler. Beğendiyseniz kanala abone olmayı unutmayın.
    Devamı gelicek.
    Kanala abone olmak için : https://www.youtube.com/channel/UC_L...p-ExXrzgUOrNGA
    Stunt bunu beğendi.

Motosikleti
    TRACER 700
    Merhabalar arkadaşlar Videonuzu seyrettim ortam gayet güzel yol güzel hava güzel motorlar güzel!!!!
    Ama tecrübe yetersiz gibime geldi ben fazla viraj çizgisi görmedim
    Viraja hazırlık
    Viraja giriş
    Viraj orta çizgisi
    Ve viraj çıkış çizgisi
    Bilmem bana belkide öyle geldi
    Teşekkürler paylaşım için
    Saygılar
    EsHero ve dental_land bunu beğendiler.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar Videonuzu seyrettim ortam gayet güzel yol güzel hava güzel motorlar güzel!!!!
    Ama tecrübe yetersiz gibime geldi ben fazla viraj çizgisi görmedim
    Viraja hazırlık
    Viraja giriş
    Viraj orta çizgisi
    Ve viraj çıkış çizgisi
    Bilmem bana belkide öyle geldi
    Teşekkürler paylaşım için
    Saygılar
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
    Video ve burda da yazdığım gibi cbf le olan tur daha ilk gidişimizdi ve yolu öğrenmeye çalışıyordu arkadaş. Arkadaşın beni çektiği turda artık günün son turuydu . Patates olmuştuk. Normalde o turu yapmicaktik yorgunluktan fakat kameraya çekmeyi unuttuğumuzu fark ettik. Yani son tur sırf görüntü çıksın diye çekildi.
    İnşallah bu pazar da gidebilirsek çok daha kaliteli bi video paylaşırız.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Bu hafta aşırı soğuktan ve cuma günü dağ bölgelerine yağan kar yüzünden gidemedik malesef antrenmana.
    Haftaya inşallah yeni ve daha kaliteli virajli videomuzu yayinlamayi umuyorum.

Alıntı EsHero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta aşırı soğuktan ve cuma günü dağ bölgelerine yağan kar yüzünden gidemedik malesef antrenmana.
    Haftaya inşallah yeni ve daha kaliteli virajli videomuzu yayinlamayi umuyorum.
    Videoda daha çok hız, daha çok yatış açısı olacak diye kişisel limitlerin üzerine çıkıp başınızı derde sokmazsınız, değil mi? Bir an, yazışmalardan öyle bir tehlike kokusu aldım. Zek almak için yapılan bir etkinliğinin sonunda hastaneydi şuydu buydu uğraşmanın bir anlamı yok hani.
    EsHero bunu beğendi.

Motosikleti
    GSR 600 K6
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda daha çok hız, daha çok yatış açısı olacak diye kişisel limitlerin üzerine çıkıp başınızı derde sokmazsınız, değil mi? Bir an, yazışmalardan öyle bir tehlike kokusu aldım. Zek almak için yapılan bir etkinliğinin sonunda hastaneydi şuydu buydu uğraşmanın bir anlamı yok hani.
    Zafer hocam biz her hafta zaten oraya kendimizin ve motorumuzun limitlerini zorlayarak daha iyi bir süre yakalamaya çalışmak için 19 martta yapılacak olan yarışa hazırlık için gidiyoruz. Yoksa adada çok daha tenha ve daha bol virajı olan bir sürü yer var. Dikkatli ve yüksek kalitede videoyu izlerseniz geçen yarıştan kalan start finish çizgileri kırmızı şerit şeklinde yerde belli.
    Hepsini geçtim sadece keyif için bile gidecek olsam sırf buraya atıp elime birşey gecmicek birsey için kendi canımızı riske atmaya degmigeceginin bilincindeyim çok şükür
    Fakat uyarınız için teşekkürler. Allah tüm motorcu dostlarimizin yanında olsun.
    Telefondan yazıyorum imla hataları için özür dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)