Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arac takip cihazi kullanan var mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Aramizda arac takip cihazi kullanan var mi ? Motosikletin yerinde olup olmadigini kontrol etmek icin takip cihazi almayi dusunuyorum fakat pek bi bilgim yok. Hangi cihaz iyidir sarj sureleri nekadardir kullanislimidir ve en onemlisi telefondan programla yerini kontrol edebilirler mi ? Yardimci olursaniz sevinirim. En kotu eski iphone 3gs telefonumu takip cihazi olarak kullanmayi dusunuyorum iphone'umu bul programi uzerinden yer bildirimini alabiliyorum hangisi avantajima olur sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Şahsi motorumda hiç kullanmadım ama kullandığım şirket motorlarında şöyle bir sıkıntı var. Cumartesi motoru kapatıp da pazartesi sabah kontak açtığımızda ya marş basmıyordu ya da akü çok zayıflamış oluyordu. Eğer sende her gün motorunu kullanmayacaksan cihaz akünü yer bitirir sinyal da vermez.

Yok sorun değil diyorsan bu cihazın aylık ödemesi var çok değik 20-30 tl civarı çünkü içinde sim kartı var.

Telefondan da takip etme imkanın var. Program gerektirmiyor internet tarayıcıdan kullanıcı adı ve şifreni girip online olarak araç takibini yapabilirsin

Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    Duzeltme: Telefonla programdan yerini kontrol edebilir miyim ?*

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı Lengeli Fötr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi motorumda hiç kullanmadım ama kullandığım şirket motorlarında şöyle bir sıkıntı var. Cumartesi motoru kapatıp da pazartesi sabah kontak açtığımızda ya marş basmıyordu ya da akü çok zayıflamış oluyordu. Eğer sende her gün motorunu kullanmayacaksan cihaz akünü yer bitirir sinyal da vermez
    Direk akuye baglamak mi gerekiyor ? Powerbank tarzi cihazlara baglayamaz miyiz ?

Motosikleti
    Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duzeltme: Telefonla programdan yerini kontrol edebilir miyim ?*

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Direk akuye baglamak mi gerekiyor ? Powerbank tarzi cihazlara baglayamaz miyiz ?
    Cihazın kendi pili var ama dediğim gibi haftasonu girdi mi akü cırt. Powerbank a gelince bir fikrim yok. Yüksek amperli bir bank iş görebilir belki.

Kullanılan cihazı burdan görebilirsin
    https://www.seyirmobil.com

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Şirket aracımızda var.
    OMSA takip diye program var telefonda ordan takip ediyoruz fakat akü mü harici bi enerji kaynağı var mı bilmiyorum.

Bir ara araştırmıştım, Türk Telekom'un şöyle bir hizmeti var:

https://www.turktelekomkonforluhayat.com/aracim/guvenli-motosiklet

Motosikleti
    Alıntı jfip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ara araştırmıştım, Türk Telekom'un şöyle bir hizmeti var:

https://www.turktelekomkonforluhayat...nli-motosiklet
    Cihaz 699 tl. Birde ücreti belirtilmemiş aylık data ve vergiler var. Cihaz güzele benziyor üstelik uyku modu da varmış aküyü yemez yani

Motosikleti
    falcon flash 100
    concox GT03B takip cihazını tavsiye ederim. cihaz 200 tl civarı idi. 250 mb bimcell aylık 5 tl ve 2 tl de iletişim vergisi. cihazı elektrikçiye bağlatıyorsun devamlı elektirik olan bir yerine. istersen hatta para yükleme ne zaman takip etmek istersen o zaman para yükle hat hemen açılıyor. iki yıl bedava sonra senelik 30 tl abonelik ücreti var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)