Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Forum Adına Bir Etkinlik Düşünüyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Her para veren haliyle kuyruğu girmiş olucak. 300 kişilik bir sıra düşün. Ayda bir yapılsa 300 ay desek. Sizce mantıklımı? 150 ay desek mantıklımı? 50 ay desek mantıklımı? Forumdaki kalabalığı, yoğunluğu yardım kampanyası haline getirmek istiyorsan yanlış konu. Dışarda aç, evsiz, üstsüz başsız insan, aç susuz hayvan var al sana örnek bir etkinlik, örnek bir davranış. Tutmaz kardeşim tutmaz. Yok bide kısır verin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her para veren haliyle kuyruğu girmiş olucak. 300 kişilik bir sıra düşün. Ayda bir yapılsa 300 ay desek. Sizce mantıklımı? 150 ay desek mantıklımı? 50 ay desek mantıklımı? Forumdaki kalabalığı, yoğunluğu yardım kampanyası haline getirmek istiyorsan yanlış konu. Dışarda aç, evsiz, üstsüz başsız insan, aç susuz hayvan var al sana örnek bir etkinlik, örnek bir davranış. Tutmaz kardeşim tutmaz. Yok bide kısır verin...
    Yorumların hepsini okuduysanız bunun açıklamasını bir önceki sayfada yaptım Kendi evimde 3 kedi var kedilerime bakıyorum hergün makarna veya bazenleride sokaktaki hayvanlara mama koyuyorum sokaktaki insanlarada yeri geldiği zaman yardım etmeye çalışıyorum bunlar benim kendi vazifem ama burası motosiklet forumu olduğu için motosikletle ilgili vb şeylerle ilgili bir etkinlik yazdım.

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bence bir kişiye motor alınacağına motoru olup ekipmanı kötü olanlara ekipman alınmalı.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aç olana aş yardımı yapılır, açıkta olan giydirilir, evsize barınacak yer sağlanır, ihtiyac sahibi öğrencilere burs vs verilir. Bunları anlarım. Motosiklet vermek nedir yahu. Temel ihtiyaç mı motosiklet? Motosiklet isteyen çalışır, temel ihtiyaçlarını görür sonra artan parasını bu tür keyfi şeylere yatırır.
    aynen öyle, beş parasız bir insanın önceliği ehliyet ve motosiklet olamaz.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Motorcu78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumların hepsini okuduysanız bunun açıklamasını bir önceki sayfada yaptım Kendi evimde 3 kedi var kedilerime bakıyorum hergün makarna veya bazenleride sokaktaki hayvanlara mama koyuyorum sokaktaki insanlarada yeri geldiği zaman yardım etmeye çalışıyorum bunlar benim kendi vazifem ama burası motosiklet forumu olduğu için motosikletle ilgili vb şeylerle ilgili bir etkinlik yazdım.
    Bu millete önce eğitim, ekipman vs vs yardımı yapmak lazım sonra motosiklet alınır.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu millete önce eğitim, ekipman vs vs yardımı yapmak lazım sonra motosiklet alınır.
    Ben kendi düşüncemi yazdım zaten eğer sizlerde farklı düşünüyorsanız yorumlara yazabilirsiniz ekipmanda gayet mantıklı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)